Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Jaunais balsais nuskambėjo žiemos pasaka (video) (1)

Šiandien kalėdiškame Dvaro parke įsikūrusioje Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje gražiausias dainas ir šventinę nuotaiką dovanojo jurbarkietis Andrius Bakanas ir čia šaknų turinti Austėja Lukaitė, solistams akompanavo koncertmeisterė Gražina Zalatorienė. 

(Plačiau...)

Į biblioteką – jaukių kalėdinių dovanėlių (0)

Gruodžio 14 d. į Kalėdinę mugę kvietė Jurbarko viešoji biblioteka – dovanų įsigyti ir šiupiniu pasivaišinti.

(Plačiau...)

Gavus finansavimą – siūlymas keisti direktorę (22)

Gruodžio 13 d. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centre rinkosi Miesto vietos veikos grupės (MVVG) „Jurbarkas“ valdyba. Susirinkime turėjo būti pristatyti paskutiniai darbai ruošiantis įgyvendinti 2016–2022 m. vietos plėtros strategiją, aptarti paraiškų vertinimo kriterijai, tačiau didžiausio dėmesio ir aistrų sulaukė pasiūlymas pakeisti MVVG administracijos direktorę Gaivą Mačiulaitienę.

(Plačiau...)

Kirpykla – vieta, kurioje išpildomos svajonės (2)

Žmonių plaukai nevienodi. Ne tik todėl, kad vieni renkasi trumpą šukuoseną, o kiti plaukus augina ilgesnius. Nepaisant skirtumų, svarbiausia, kad gera kirpykla gali išpildyti įvairiausius lūkesčius, kad ir kokie jie įmantrūs.

(Plačiau...)

Narkotikai laisvės nesuteikia – žmogų padaro kaliniu (0)

Kvaišalų vartojimas sužlugdo gyvenimus, labai greitai žmogų nugramzdina į duobę, iš kurios sunku išlipti. Dar daugiau: statistiniai duomenys byloja, kad Lietuvoje kasmet nuo perdozavimo miršta iki šimto žmonių. 

(Plačiau...)

Kaip teisingai įsigyti vandens siurblį? (0)

Geras klausimas, kuris aktualus tikrai ne visiems. Vis dėlto apie vandens siurblį galvoja tik pramonės subjektai ir tie žmonės, kurie neturi prieigos prie centrinės vandens tiekimo sistemos. Tarp tų, kuriems reikia vandens siurblių neretai atsiranda ne tik patyrusių, bet ir pirmą kartą perkančių. Tiems žmonėms beveik visada trūksta žinių apie pačią vandens siurblių veikimo technologiją bei kaip pasirinkti tokį produktą teisingai.

(Plačiau...)

Muziejuje susitiko rajono vadovai ir dvasininkai (2)

Gruodžio 6 d. jau į tradiciniu tampantį, ketvirtą susitikimą rajono dvasininkus pakvietė Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

(Plačiau...)

Pristatyti pilių parkų tvarkymo planai (1)

Gruodžio 4 d. Pilies I kaimo bendruomenės namuose ir gruodžio 5 d. Raudonės seniūnijoje visuomenei pristatyti Panemunės ir Raudonės pilių parkų tvarkymo projektai.

(Plačiau...)

Automobilių nuoma: komfortas oro uostuose (0)

Niekada neverta eikvoti savo brangaus laiko nesibaigiančioje eilėje prie maršrutinių automobilių ar taksi! Kelionė į oro uostą gali būti kaip niekad iki šiol patogi ir greitai, nusprendus pasirinkti „Sixt“ įmonės  aukščiausios klasės automobilius – „BMW“, „Volkswagen“ ar „Mercedes-Benz“.

(Plačiau...)

Dainininkas Vudis: „Savo gyvenimą reikia ir galima valdyti“ (0)

Muzikiniame televiziniame realybės šou projekte išgarsėjęs dainininkas, grupės DAR narys Arvydas Martinėnas-Vudis atvirai kalba apie savo nuopuolius: jis turėjęs rimtų problemų dėl alkoholio ir narkotikų.

Jau septynerius metus be svaigalų ir kvaišalų gyvenantis 34-erių metų vyras džiaugiasi, kad jam savo jėgomis pavykę išbristi iš šito liūno. Tačiau žmonėms, už kuriuos priklausomybės stipresnės, jis patarė nepulti į neviltį: išeitis – specialistų pagalba.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook