Balsavimas

Kaip vertinate savivaldos darbą gerinant rajono ekonominę situaciją?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Miškininkų organizuojama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ džiugins žmones (0)

Generalinės miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir visų 42 miškų urėdijų organizuojama tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus" - tai vienas gražiausių ir labiausiai pavykusių miškininkų bendruomenės renginių. Kiekvienais metais į šakų dalinimo vietas suplūsta tūkstančiai žmonių. Akcija ypač džiaugiasi senjorai ir mažiau uždirbantys žmonės. Parnešę namo miškininkų dovanotą žaliaskarės šaką, sutaupytus pinigėlius jie gali išleisti artimųjų dovanėlėms ar šventinėms vaišėms.

(Plačiau...)

Kalėdų puošmeną įsigykime teisėtai (0)

Artėjant Šv. Kalėdoms dauguma mūsų ieško ne tik dovanų, bet ir eglutės. Deja, prieš šventes vis dar pasitaiko miškų bei želdynų niokojimo. Norime priminti, kaip teisėtai įsigyti Kalėdų puošmeną, kad šventės būtų gražios ir nebūtų padaryta žala aplinkai.

(Plačiau...)

Įžiebtos kalėdinės eglės (nuotraukos, papildyta video) (0)

Šeštadienio pavakrę Jurbarke įžiebtos kalėdinės eglės. Šiais metais šventė buvo kitokia, nei visad. Savivaldybė prieš kurį laiką surengė balsavimą, ar puošti vieną, ar dvi egles, kurių viena būtų stilizuota, o ne tikra. Gyventojai balsavo už dvi.

(Plačiau...)

Šilumos tinklų darbuotojų laukia atleidimo lapeliai (11)

AB „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklai nuo ateinančių metų kovo 1 d. laukia didelės permainos – filialo neliks. Nors pastatai stovės kur stovi, o gyventojų butuose šilumą pulsuos radiatoriai, gyvybės filiale liks nedaug, nes didžiosios dalies darbuotojų laukia atleidimo lapeliai.

(Plačiau...)

Į šventines „Knygų Kalėdas“ pakvietė biblioteka (0)

Vakar Jurbarko viešojoje bibliotekoje sužibo kalėdinė eglutė, o rogėse įsitaisęs Kalėdų senelis už akcijai „Knygų Kalėdos“  dovanotas knygas dalijo saldumynus ir žadėjo gausių dovanų. 

(Plačiau...)

Penktokams dalins nemokamus mikrokompiuterius (0)

Lietuvos moksleivių jau pamėgti mikrokompiuteriai „BBC micro:bit“ atkeliavo ir į Jurbarką. Miesto penktokai bendrovės „Bitė Lietuva“ salonuose juos jau gali atsiimti nemokamai. Tai dalis iniciatyvos „Kompiuteriukai vaikams“, kurios tikslas nemokamai įteikti po kompiuteriuką Lietuvos penktokams. Atsiimdami šiuos įrenginius „Bitės“ salone moksleiviai kartu ir gaus patarimų, kaip naudojant juos įgyvendinti savo idėjas.

(Plačiau...)

Nuo smurtautojų kenčia kas trečia moteris (0)

Minint Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną ir prisijungiant prie Jungtinių Tautų iniciatyvos „Orange the World“ Jurbarke lapkričio 27 d. surengta akciją prieš smurtą prieš moteris. Mieste pasklidę moksleiviai, pareigūnai ir socialiniai darbuotojai gyventojams dalijo baltus kaspinus ir lankstinukus su informacija, kaip elgtis, jei smurtaujama.

(Plačiau...)

Gyventojai vėl raginami ryžtis namų renovacijai (0)

Prieš mėnesį į susirinkimą dėl daugiabučių namų renovacijos buvo pakviesti trisdešimties, praėjusią savaitę – dar 27-ių namų gyventojai. Prasidėjus naujam kvietimui teikti paraiškas daugiabučiams namams atnaujinti apie pasikeitimus gyventojus informavo už renovaciją atsakingų institucijų atstovai.

(Plačiau...)

„Verslo kliūčių žemėlapis“. Jurbarkas – vėl gale (4)

Antrus metus iš eilės rengtame tyrime „Verslo kliūčių žemėlapis 2017“ dalyvavę verslininkai ir asociacijų vadovai didžiausiomis šiemetinėmis verslo kliūtimis įvardijo mokesčių naštą, kvalifikuotų darbuotojų trūkumą, biurokratinį reguliavimą ir sąnaudų augimą. 

(Plačiau...)

Autobusiukas – prasmingam ir patogesniam gyvenimui (0)

Praėjusią savaitę į susirinkimą suėję Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos tarybos nariai buvo džiugios nuotaikos – mėnesio pradžioje gautas neįgaliesiems pritaikytas autobusiukas buvo patikrintas techninės apžiūros specialistų, aprūpintas naujomis padangomis ir akumuliatoriumi. Laukė smagus darbas – planuoti, kaip autobusiukas bus naudojamas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook