Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

„Aukso paukštė“ - „Nemunėliui“ ir jo vadovei Jolantai Telišauskienei (0)

Jurbarko kultūros centrą pasiekė nuostabi naujiena – apdovanojimo „Aukso paukštė“ choreografijos 2018-ųjų metų nominaciją „Geriausia liaudiškų šokių studija ir vadovas“ pelnė Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“ ir jos vadovė Jolanta Telišauskienė.

(Plačiau...)

Gatvės broką žada taisyti tik atšilus (1)

Antano Giedraičio-Giedriaus gatvė – viena ilgiausių mieste. Ir viena tų, kurios kelia daugiausia diskusijų ir skaudulių gyventojams. Ilgus metus asfalto laukę žmonės pernai pagaliau išvydo dirbančią techniką. Tačiau, nors projektas dar nebaigtas, atliktų darbų kokybė nuvylė – gyventojai mato daug broko ir kol kas nedaug pastangų jį ištaisyti.

(Plačiau...)

Garbingo apdovanojimo nusipelnė du kraštiečiai (0)

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisijos vasario 12 d. posėdyje apsvarstyti pateikti kandidatai ir slaptu balsavimu išrinkti 2019 m. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatai. Tarp jų - du Jurbarko r. gyventojai - visuomenininkas Algirdas Gluodas ir mokytoja Jovita Mišeikienė.

(Plačiau...)

Mūsų darbas, žinios, patirtis, energija – Jurbarko kraštui (18)

MŪSŲ DARBAS, ŽINIOS, PATIRTIS, ENERGIJA – JURBARKO KRAŠTUI. 

 

MŪSŲ NUOSTATOS – VIEŠUMAS, SKAIDRUMAS, ATVIRUMAS

(Plačiau...)

Kandidatai į merus pristatė savo programas (3 video) (14)

Kovo 3-ąją vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Kandidatai į merus tiesioginiame eteryje aptarė savo programas ir diskutavo apie tai, kokią rajono ateitį mato.

(Plačiau...)

Priežastys, dėl kurių laikrodis puikiai tiks ne dalykiniam įvaizdžiui kurti (0)

Ne paslaptis, kad galime susikurti įvairius įvaizdžius – kasdienį, dalykinį, šventinį, sportinį ir t.t. Tačiau būtent šie skirtingi įvaizdžiai yra tai apie ką galime kalbėti labai daug – o ar galėtų būt kitaip, juk kiekvieną dieną stengiamės susikurti kiekvieną iš jų. Taigi, nieko keista, kad egzistuoja ir įvairūs mitai ar klaidingi įsivaizdavimai. Viena iš jų yra susijęs su ypač populiaria įvaizdžio detale – laikrodžiu. Dažnai galvojama, kad laikrodis yra puikus pasirinkimas tik tuo atveju, kai reikia sukurti dalykinį įvaizdį. Tačiau – nieko panašaus: šiandien laikrodžiai sudaro tokį platų pasirinkimą, kad yra viena priežastis, dėl kurios, ši detalė puikiai tinka ir kuriant šventinį, kasdienį ar sportinį įvaizdį. Kokios jos?

(Plačiau...)

Į laidotuves – stumiant automobilius (1)

Vasario 3 d. į Šimkaičių bažnyčią ir kapines mirusįjį palydėti susirinkę žmonės klimpo sniege. Redakcijai paskambinusi moteris tikino, kad į mišias atvažiavę žmonės turėjo per sniego kalnus stumdyti automobilius ir sukti galvas, kaip pajudėti, o ne atiduoti pagarbą mirusiajam.

(Plačiau...)

Pagerbti kraštui nusipelnę žmonės (nuotraukos) (9)

Šeštadienio popietę Jurbarko kultūros centre įvyko „Krištolinių lelijų“ apdovanojimai. Per iškilmingą ceremoniją pagerbti kraštui nusipelnę žmonės.

Toks renginys organizuotas pirmą kartą.

(Plačiau...)

Čiuožyklos ir šiemet reikės palaukti (3)

Jurbarkiečiai džiugiai vylėsi, kad šią žiemą turės net dvi čiuožyklas. Tačiau netruko paaiškėti, kad kvietimas į vienos jų atidarymą atšauktas – čiuožykla nebus išlieta. Su dideliu klaustuku ir antrasis projektas, nes darbai atliekami mokantis iš savo klaidų, kurios kartais – sunkiai ištaisomos. p

(Plačiau...)

STT vizitas savivaldybėje uždavė daug mįslių (papildyta) (18)

Trečiadienį nuo pat ryto savivaldybėje dirbo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai. Agentai tikrino dokumentus, dalį jų išsivežė. Tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo vykdant projektą, kuris buvo iš dalies finansuotas Europos Sąjungos lėšomis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook