Aktualijos

Aktualijos

Pristatys baseino projektą (1)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos pastato rekonstravimo (baseino įrengimo ir rūsio patalpų pritaikymo vaikų sveikatinimui) projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks spalio 5 d. 15 val. internetinėje konferencijų platformoje „Zoom“.

(Plačiau...)

Kandidatų į Seimą debatai (video) (5)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarke vyko kandidatų į Seimą debatai. Juose dalyvavo penki iš šešių Karšuvos apygardoje kandidatuojančių politikų. Vienintelis atsisakęs atvykti - partijos „Laisvė ir teisingumas" kandidatas KAROLIS BAUŽA 

(Plačiau...)

Paaiškėjo kovotojo išprievartautos 16-metės būklė: dusulys ir naktiniai košmarai – streso pasekmė (0)

Klaipėdos apygardos teismas antradienį per vieną posėdį išnagrinėjo dėl 16-metės išprievartavimo nuteisto dabar jau 18-mečio Jurbarko politikų sūnaus, rytų kovos menų prizininko Manto Icikevičiaus, prokuratūros ir nukentėjusios paauglės skundus. Spalio 29 dieną paaiškės, ar sukrečiančiu poelgiu pagarsėjęs vaikinas išvengs kalėjimo.

(Plačiau...)

Koncertiniai vargonai iš Vokietijos – jau Jurbarke (0)

Pirmadienio rytas Jurbarko evangelikų liuteronų bendruomenę nudžiugino svarbiu įvykiu – į Kristijono Donelaičio bažnyčios kiemą įsuko sunkiasvoris automobilis, iš Vokietijos pargabenęs koncertinius vargonus Steinmeyer. Šių vargonų kelias į Lietuvą prasidėjo dar prieš dvejus metus.

(Plačiau...)

Neįgaliųjų namo statyboms ieškoma nauja vieta (5)

Gegužės 13 ir rugpjūčio 25 d. „Šviesa“ rašė apie Jurbarke planuojamus statyti tris grupinio gyvenimo namus (GGN) žmonėms su proto ir psichikos negalia. Vieno iš šių namų kaimynyste nepatenkinti gyventojai ėmėsi žygių, kad numatytoje vietoje Gedimino g. jis nebūtų statomas. Savivaldybė surengė dar vieną susitikimą su gyventojais, į kurį pakvietė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) specialistus, socialinės srities darbuotojus.

(Plačiau...)

Teroro aktą sostinėje rengęs jurbarkietis įkalintas dvejiems metams (0)

Penktadienį Vilniaus apygardos teismas skyrė dvejų metų ir ketverių mėnesių laisvės atėmimo bausmę teroro aktą sostinėje pasikėsinusiam surengti jurbarkiečiui Gediminui Beržinskui.

(Plačiau...)

STT nutraukė tyrimą garsiojo milijono istorijoje (11)

Rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba informavo Jurbarko rajono savivaldybę apie ikiteisminio tyrimo nutraukimą baudžiamojoje byloje dėl projekto „Nemuno upės ekologinės būklės gerinimas, įrengiant nuotekų surinkimo ir valymo infrastruktūrą Skirsnemunės miestelyje Jurbarko rajone bei Nemano mieste (Rusija)“ įgyvendinimo aplinkybių ir reikalavimo grąžinti dalį paramos. Savivaldybei grąžinti visi tyrimui paimti dokumentai.

(Plačiau...)

Lietuvą sukrėtusioje 16-metės prievartavimo byloje – naujos detalės: gautos procesą nulemti galinčios išvados (1)

Didelį atgarsį sukėlusioje 16-metės iš Jurbarko krašto prievartavimo byloje gautas svarbus dokumentas, galintis nulemti, ar smurtautojas atsidurs už grotų. Probacijos tarnyba pateikė socialinio tyrimo išvadas dėl teisiamųjų suole atsidūrusio 18-mečio vietos politikų sūnaus, rytų kovos menų turnyrų prizininko Manto Icikevičiaus.

(Plačiau...)

Dėl stadiono ir pinigų – lenktynės su laiku (3)

Naujamiesčio progimnazijos stadionas jau antri metai iš eilės piktžolių auginimo konkurse – jei toks būtų – galėtų užimti prizinę vietą. Savivaldybės administracijai, net ir gavus „kovidinių“ pinigų, niekaip nesiseka rasti rangovo, galinčio iki metų pabaigos įrengti stadioną. Vis tik tikimasi, kad rugsėjo 17-ąją bus pasirašyta nauja sutartis su įmone, pasiryžusia imtis šio darbo.

(Plačiau...)

Į kampą įsprausta gimnazija ieško išeičių (0)

Rugsėjo 8-ąją prie Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos piketavo maždaug keturios dešimtys gimnazistų, savivaldybės tarybos narė Inga Molevaitė ir keletas tėvų. Nuo aštuntos valandos ryto prie gimnazijos susirinkę protestuotojai taip išreiškė nepasitenkinimą mokslo metus pradėti ne klasėse, o nuotoliniu būdu.

(Plačiau...)

Neeiliniame tarybos posėdyje – savivaldybės vadovų likimas. Naujoji koalicija atleido vicemerą Daivarą Rybakovą ir administracijos direktoriaus pavaduotoją Leoną Greičių, neliks sekretoriato (tiesioginė transliacija) (21)

Ketvirtadienį į neeilinį posėdį susirinko rajono taryba. Naują daugumą suformavę politikai šiandien sprendžia tris itin svarbius klausimus – dėl nepasitikėjimo vicemeru Daivaru Rybakovu, dėl nepasitikėjimo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Leonu Greičiumi. Taip pat apsispręsta dėl Tarybos ir mero sekretoriato panaikinimo.

Naujoji tarybos dauguma reiškė nepasitikėjimą sekretoriato vadove Gene Guidaitiene, kuri esą į šias pareigas priimta buvusios valdančiosios daugumos, todėl naujoji valdančioji dauguma G. Gudaitiene nepasitiki.

(Plačiau...)

Vilkai puola ganyklose likusius gyvulius (1)

Iš rugsėjo 3-iosios į 4-ąją Graužėnuose (Raudonės sen.) vilkai puolė avių bandą. Plėšrūnams per vieną naktį papjautų penkių avių nepakako – jie grįžo kitą naktį ir papjovė ožiuką.

(Plačiau...)

Pastato Viešvilėje likimą nulems aukcionas (2)

Po diskusijų savivaldybės tarybos komitetuose ir rugpjūčio posėdyje politikai apsisprendė pripažinti netekusiu galios savo pačių kovo 5 d. priimtą sprendimą, kuriuo buvo nutarta kreiptis į VĮ Turto bankas dėl buvusių vaikų globos namų pastato Viešvilėje perėmimo savivaldybės nuosavybėn socialinėms paslaugoms teikti. Atšaukti savo sprendimą nutarta po to, kai šiuos pastatus panoro nusipirkti verslininkas, įsteigęs Adutiškio senelių namus.

(Plačiau...)

Ugniagesiai ragina nelaukti gaisro, o kuo greičiau įsigyti dūmų detektorių (0)

Nors šiemet gaisrų skaičius šalyje, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, sumažėjo beveik trečdaliu, žuvusiųjų skaičius juose išaugo. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, pernai per 8 mėnesius gaisruose žuvo 51, šiemet – 57 žmonės, iš jų 2 vaikai. Dažniausia žūties gaisre priežastis – neatsargus rūkymas. Šiemet dėl neatsargaus rūkymo gaisruose žuvo 26 žmonės. Dar 10 žmonių žuvo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi ir tiek pat dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų.

(Plačiau...)

Teroro aktą Vilniuje ruošęs jurbarkietis teisme prisipažino: sprogimo laukė bendrabučio kambaryje (3)

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį pradėjo nagrinėti bylą dėl pasikėsinimo įvykdyti teroro aktą Vilniuje.

(Plačiau...)

Direktorės Vidos Greičiūtės kreipimasis į gimnazijos bendruomenę (video) (15)

Direktorės Vidos Greičiūtės kreipimasis į Antano Giedraičio gimnazijos bendruomenę

(Plačiau...)

Po sulaikymo – kratos Pilies I-ajame kaime (sulaikymo operacijos vaizdo įrašas) (12)

Rugpjūčio 25 d. Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, kartu su Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojais, surengė neeilinę sulaikymo operaciją, kurios metu Jurbarko mieste buvo sulaikytas Jurbarko gyventojas (g. 1991 m.).

(Plačiau...)

Sugedusios gaisrinės niekas neremontuoja (13)

Eržvilko ugniagesių komanda jau du mėnesiai teturi vieną automobilį – antrasis sugedęs. Maža to, rugpjūčio 20-ąją prireikus remontuoti ir dar važiuojantį, miestelis liko be vietoje budinčių ugniagesių.

(Plačiau...)

Naujus džiazo vėjus įsuko jaunieji mokytojai (0)

Rugpjūčio viduryje Smalininkai džiazavo – čia vyko stovykla „Nauji vėjai Jurbarke“. Į savaitę trukusią džiazo muzikos stovyklą susirinko per šešiasdešimt dalyvių – visi jauni ir muzikalūs. Stovyklą surengė muzikos mokytojai Gytis Gvozdas ir Vytis Binkauskas.

(Plačiau...)

Laukuose liepsnoja technika (0)

Įpusėjus javapjūtei ugniagesiai skambina pavojaus varpais. Šiemet, skirtingai nei ankstesniais metais, liepsnoja ūkininkų technika, o šie net neturi gesintuvų ugniai malšinti. Kol ugniagesiai į kairę ir dešinę dalija baudas už pažeidimus, ugnis nelaukia – šį rugpjūtį jau užsidegė traktorius ir kombainas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook