Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Dėl prieplaukos užvirė kova (4)

Praėjusią savaitę Kalnėnų uoste užvirė tikros aistros. Birželio 15-ąją čia atvyko Smalininkų seniūnas Ramūnas Alminas su keliais darbuotojais. Vyrai planavo pasiimti savivaldybei priklausančią pontoninę prieplauką ir plukdyti į Smalininkus. Tačiau to padaryti neleido greta uosto įsikūręs verslininkas Ričardas Plėšikaitis.

(Plačiau...)

Geros kavos kodas – „Happy Cafe“ (1)

Važiuoti geros kavos į didmiesčius – nebereikia. Tokią žinutę jurbarkiečiams pasiuntė gegužę kavinę „Happy Cafe“ atidaręs raseiniškis Lukas Urbaitis. Nuo šiol mieste yra vieta, kur galima pasimėgauti įvairiausiais kavos skoniais, ledų kokteiliais ir puikiai praleisti laiką su draugais.

(Plačiau...)

Senjorai žingsniuos Kneipo takeliais (0)

Birželio 1 d. Smalininkų senjorų namų kolektyvas ir gyventojai vasarą pasitiko kieme iškilmingai atidarydami Kneipo takelį. Sveikatinimui skirtas takelis – dar viena priemonė rūpintis senjorų sveikata.

(Plačiau...)

Marijampolė – Lietuvos kultūros sostinė 2018 (0)

Kiekvienas Lietuvos regionas savitas ir nepakartojamas. Šį kartą pasakojimas apie legendomis apipintą sūduvių kraštą ir jų sostinę – Marijampolę.

(Plačiau...)

Paskelbta ekstremali situacija: daugėja Afrikiniu maru užsikrėtusių kiaulių (papildyta) (1)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad vakar, birželio 7 d., Lietuvoje nustatytas trečias ir ketvirtas afrikinio kiaulių maro (AKM) židiniai mažuose kiaulininkystės ūkiuose.

(Plačiau...)

Komunalininkai įtariami neteisėta veikla (6)

Savivaldybės įmonė – pažeidėja? Su tokiu kaltinimu į UAB „Jurbarko komunalininkas“ duria Tauragės regiono aplinkos tvarkymo centro (TRATC) atstovai ir klausia, ar įmonei už galimus šiukšlių taisyklių pažeidimus bus skirta bauda?

(Plačiau...)

Jurbarko kultūros centro rekonstrukcija – be pabaigos (0)

Šią savaitę žiniasklaida buvo pakviesta drauge su savivaldybės vadovais apžiūrėti Jurbarko kultūros centro, kuriame baigiamas pirmasis rekonstrukcijos etapas. Nors darbus žadama priduoti tik rugpjūtį, jau dabar norėta pasidžiaugti gražėjančiomis patalpomis ir geresnėmis sąlygomis darbuotojams, kolektyvams ir žiūrovams.

(Plačiau...)

Seną aerodromą patikėjo asociacijai (0)

Trečiadienį posėdžiavusi Jurbarko r. savivaldybės taryba sutiko Taikomosios aviacijos asociacijai panaudos pagrindais perduoti aerodromą Skirsnemunės sen. Naukaimio kaime. Asociacija planuoja sutvarkyti ir oficialiai įregistruoti pakilimo taką, kad juo galėtų naudotis oreiviai, ir ketina plėtoti aviacinį turizmą rajone.

(Plačiau...)

Klasėse – tropikai (0)

Vienos miesto mokyklos moksleiviai į redakciją atsiuntė keletą nuotraukų, kuriose termometru užfiksuotos temperatūros klasėse. Pasak jaunuolių, didžiausia jų trečiadienį buvo pradinėse klasėse – net 32,5 laipsnio karščio. 

(Plačiau...)

Gelbėjo automobilyje paliktą kūdikį (0)

Gegužės 29-osios vidurdienį prie vieno Jurbarko prekybos centrų žmonės gelbėjo mašinoje paliktą kūdikį. Neatsakingi tėvai pusės metų mergytę užrakino automobilyje uždarais langais ir nuėjo apsipirkti. Saulės kepinamame automobilyje kūdikį pamačiusi moteris puolė ieškoti pagalbos, o kiti praeiviai bandė uždengti mergaitę nuo tiesioginių saulės spindulių.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook