Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Senas šiukšlynas virto kovos lauku (0)

Girdžių seniūnijos Miliušių kaime esantis senas, greičiausiai buvusio tarybinio ūkio laikais atsiradęs šiukšlynas vilioja metalo ieškotojus. Pastarieji iš proto varo sklypą tvarkančią ir Sosnovskio barščius išnaikinti bandančią moterį. Aiškinantis santykius teko įsikišti ne tik policijai, bet ir ugniagesiams.

(Plačiau...)

Muziejuje – ypatingas meno ir muzikos sąskambis (0)

Gruodžio 12-osios vakare Vinco Grybo memorialinis muziejus sunkiai talpino lankytojus. Čia juos sukvietė ypatingas renginys – buvo atidaryta muziejaus suaugusiųjų dailės studijos lankytojų sukurta prakartėlė ir skambėjo senosios advento ir kalėdų giesmės.

(Plačiau...)

Bibliotekoje pakvipo meduoliais ir naujomis knygomis (0)

Gruodžio 12 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje duotas startas Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotai akcijai „Knygų Kalėdos“. Šventinę nuotaiką kūrė meduolinių namelių miestelio atidarymas ir amatininkų mugė.

(Plačiau...)

Buvusią direktorę vejasi nuobaudos (8)

Iš pareigų dėl pareikšto nepasitikėjimo šį spalį atleistos Jurbarko r. savivaldybės  buvusios administracijos direktorės Vidos Rekešienės neapleidžia darbiniai nemalonumai.

Gruodžio 11 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pripažino, kad eidama savivaldybės administracijos direktorės pareigas ji pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.

(Plačiau...)

3 geriausi mobilieji telefonai verslui (0)

Foto: Pexels.com

Ne paslaptis, kad mobilieji telefonai šiandien yra svarbi verslininkų kasdienybės dalis – susisiekimas, bendradarbiavimas, failų tikrinimas ir begalės kitų užduočių atlikimas bet kur ir bet kada yra įmanomas būtent dėka išmaniųjų telefonų. Jeigu reikėtų rinktis naują telefoną verslui arba galbūt netgi ieškote jo šiuo metu – kokį telefoną rinktumėtės? Štai 5 mobilieji telefonai, kurie verslui tiks geriausiai.

(Plačiau...)

„Vaikas mus išmokė gyventi kitaip“ (0)

Neretai daugelis net nepagalvoja, kodėl jaučiasi nelaimingi, lyg juos kamuotų nuolatinės pagirios, nors alkoholio nevartojo nė lašo. Tokį „malonų“ jausmą taip pat sukelia ir stresas, nuovargis, blogas maistas bei nekokybiškas miegas. Norint švytėti, pasitikėti savimi ir jaustis puikiai, vertėtų sunerimti dėl savo ir savo vaikams diegiamų gyvenimo įpročių, nes be tinkamos mitybos, gero poilsio, fizinės veiklos ir dvasinio tobulėjimo veikiausiai kasdienės šypsenos veide gali taip ir neatsirasti.

Apie tai, kodėl nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą ir kaip visai šeimai sekasi kartu laikytis sveiko ir subalansuoto gyvenimo principų, pasakoja mitybos specialistė ir maisto tinklaraščio autorė Indrė Trusovė.

(Plačiau...)

Verslo finansavimo sprendimai, smulkioms ir vidutinėms Jurbarko rajono įmonėms (0)

Kiekvienas Lietuvos rajonas turi savo nustatytus prioritetus ir finansavimo būdus įvairioms įmonėms. Jurbarko rajonas didelį dėmesį skiria naujų darbo vietų kūrimui, todėl vykdo priemones, padedančias smulkiam ir vidutiniam verslui jas steigti.

(Plačiau...)

Mokytojai dviem valandoms tapo streikuotojais (1)

Ketvirtadienį visoje Lietuvoje vyko Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) inicijuotas mokytojų streikas dėl neįgyvendintų Vyriausybės pažadų didinti mokytojams atlyginimus. Prie protesto akcijos prisidėjo ir maždaug pusantro šimto Jurbarko mokytojų.

(Plačiau...)

Šimtametės dienas džiugina žmonių gerumas (0)

Lapkričio 20-ąją Raudonėje gyvenančiai Bronei Kučinskienei suėjo 100 metų. Tokio ypatingo gimtadienio proga jubiliatė sulaukė daugybės svečių: aplankė mylimiausios anūkės, atėjo kaimynai, atvažiavo rajono vadovai. Šimtametė visais gėrėjosi, visiems dėkojo ir vaišių buvo paruošusi. O paprašyta atskleisti ilgaamžiškumo paslaptį, vardijo geradarius, kurių dėka jos neprislėgė metų našta.

(Plačiau...)

Populiariausi stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems (0)

Stalo žaidimai – nuostabus, nostalgiją sukeliantis ir turiningas laisvalaikio leidimo būdas. Stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems suteikia progą atsiminti tradicines pramogas namuose ir bent trumpam atitrūkti nuo šiuolaikinių technologijų. Bet šiandien stalo žaidimų pasirinkimas yra toks didelis, kad atrinkti gerus ir prastus darosi iššūkis. Todėl sudarėme nedidelį populiariausių stalo žaidimų sąrašą, kurie užkariavo daugelio širdis.

(Plačiau...)

Įkliuvo su pusantro tūkstančio cigarečių pakelių (0)

Pasieniečiai Jurbarko rajone sulaikė vyrą, kuris lengvuoju automobiliu gabeno 1,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių krovinį.

(Plačiau...)

Moterį su vaikais iš namų išgujo baimė (3)

Be namų ir mirtinai įbauginta. Taip jaučiasi dviejų mažamečių vaikų mama iš Jurbarko r. Moterį, kaip ji pati mano, terorizuoja jos buvęs sugyventinis. Nors į sodybą prie Skirsnemunės buvo įsilaužta ne kartą, teisėsauga imtis rimtų priemonių negali – žada bausti už įsibrovimą ir kalbėtis. Tačiau moters tai neguodžia – dėl savo ir vaikų saugumo bijančiai skirsnemuniškei tenka glaustis pas giminaičius.

(Plačiau...)

Vaikas sėdi ramiai? Duokime jam saldainį! (0)

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, tiek suaugusiųjų, tiek vaikų nutukimo atvejų kasmet vis daugėja, o tokiai statistikai didžiulę įtaką daro įvairiausi veiksniai: pradedant netinkamu gyvenimo būdu ir baigiant genetiniais faktoriais. Skaičiuojama, kad Lietuvoje antsvorio turi kas penktas paauglys, todėl itin svarbu kuo anksčiau pastebėti nutukimo priežastis bei įvertinti galimas pasekmes, o apie tai plačiau pasakoja gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiams - puikios naujienos dėl šilumos kainos (1)

Pagal Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) paskelbtą lapkričio centralizuotai tiekiamos šilumos kainų Lietuvoje statistiką, Kaune, Kauno rajone bei Jurbarke centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kaina šį mėnesį išlieka viena mažiausių šalyje.

(Plačiau...)

Chuliganų trijulė sužalojo bendramokslį (2)

Šakių r. policijos komisariate pradėti net keli ikiteisminiai tyrimai dėl jurbarkiečių paauglių galimai padarytų smurtinių nusikaltimų vienoje Šakių r. mokyklų. Trijulė  įtariama turto prievartavimu  ir bendramokslio sužalojimu. Įsisiautėję šešiolikmečiai neįtikusį bendraamžį daužė taip, kad  šiam dviejose vietose lūžo žandikaulis.

(Plačiau...)

Feisbuke – melas apie pasibaigusią nepilnametės prievartavimo bylą Jurbarke (3)

Melagingų naujienų konvejeris nestoja. Šimtai socialinio tinklo naudotojų dalijasi informacija, esą nepilnametės prievartavimo byla Jurbarke – baigta.

(Plačiau...)

Žurnaliniai staliukai – svarbūs interjero akcentai (0)

Įrengiant būstą visuomet daug dėmesio pareikalauja tinkamų baldų pasirinkimas. Rūpinamasi, kad baldai ne tik puikiai tiktų prie interjere vyraujančių spalvų, bet taip pat derėtų tarpusavyje, todėl tam vertėtų skirti pakankamai laiko bei pastangų. 

(Plačiau...)

Prokuroras apie prievartavimo bylą Jurbarke: 17-metis prisipažino tik išgirdęs, ką kalba apklausiama mergaitė (0)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos prokuratūra pranešė, jog teismą pasiekė šalyje nuaidėjusi seksualinio smurto Jurbarke byla. Kaltinimai pareikšti 17-mečiui jurbarkiškiui, kuris per moksleivių vakarėlį žiauriai sumušė, išprievartavo ir pasikėsino išžaginti dešimtokę. Mergaitei sutrikdyta tiek fizinė, tiek psichinė sveikata. Bylos duomenimis, kaltinamasis jos neatsiprašė, o kaltę pripažino tik baigiamojoje tyrimo stadijoje, kuomet jam girdint  buvo apklausta nukentėjusi mergina.

(Plačiau...)

Nepilnametę žiauriai sumušęs prievartautojas ėmė verkti krokodilo ašaromis (4)

Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai kaimo turizmo sodyboje buvo žiauriai sumušta, išprievartauta ir bandyta išžaginti 16-metę moksleivę, ikiteisminis tyrimas baigtas. Prokuratūra bylą perdavė teismui. Apie tyrimą DELFI papasakojo nukentėjusios merginos advokatas Mindaugas Vasiliauskas.

(Plačiau...)

Gelbėtojai vardija tas pačias gaisrų priežastis (0)

Spalio 25-ąją ugniagesiai lankėsi Smalininkuose. Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su seniūnu Ramūnu Alminu atrinko šešias šeimas, kurių namuose nemokamai įrengė dūmų detektorius ir patikrino šildymo bei elektros sistemas. Reido rezultatai ugniagesius nudžiugino ne visur. Dalyje būstų žmonės su ugnimi žaidė beveik tiesiogine šio žodžio prasme.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook