Balsavimas

Ar Jurbarke reikia dirbtinės čiuožyklos?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Vagiliaujantis paauglys gyventojus varo į neviltį (5)

Ką daryti su nepilnamečiu nusikaltėliu, kurio polinkio masiškai vogti nepajėgi sutramdyti jokios tarnybos, o izoliuoti nuo visuomenės trukdo ilgos biurokratinės procedūros? Internete plinta masiniai jurbarkiečių nuogąstavimai ir skundai, kad jie nebesijaučia saugūs namuose. Paauglys akiplėšiškai tikrina ar namų ir butų durys užrakintos, o patekęs vidun čiumpa pirmus po ranka pasitaikiusius vertingus daiktus.

(Plačiau...)

Čia – mano kraštas (konkursas) (0)

Skrendantis paukštis ir jį palydinčios žmogaus akys, pirmas mažų kojyčių žingsnis ir senojo Nemuno tėkmė, kylantis daigas ir jį globojančios rankos – viską, kuo gyvename, ką jaučiame, ir net tai, apie ką mąstome, galime sustabdyti fotokadre.

(Plačiau...)

Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai (atnaujinta programa) (0)

Vasario 16 d. 00.00 val. Pažintinis-pramoginis orientavimosi mieste autožaidimas „Šimtmečio kelionė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui (Jurbarko mieste). Žaidimo taisyklės

(Plačiau...)

Šaulių sąjunga pasirašė sutartį su savivaldybe (nuotraukos) (0)

Trečiadienį rajono meras Skirmantas Mockevičius ir Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas Kęstutis Bauža pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Per iškilmingą ceremoniją Jurbarko viešojoje bibliotekoje įtvirtintas susitarimas bendradarbiauti įvairiose srityse ir skatinti patriotizmą.

(Plačiau...)

„Aukso paukštė“ atskrenda į Jurbarką (0)

Lietuvos nacionalinis kultūros centras „Aukso paukšte“ apdovanojo ir  2017 metų Geriausiu vaikų, jaunimo (moksleivių) teatru ir vadovu pripažino Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrą „Vaivorykštė“ ir jo vadovę Birutę Šneiderienę.

(Plačiau...)

Sukčiai išviliojo 30600 eurų (4)

Policija sulaikė įtariamuosius, kurie galimai iš jurbarkiečio išviliojo rekordinę sumą – 30600 Eur. Įtariamieji sulaikyti Šiauliuose ir Kaune.

(Plačiau...)

Rajone paskelbta gripo epidemija (0)

Vasario 6 d. Jurbarko r. savivaldybėje paskelbta gripo epidemija.

(Plačiau...)

Probacijos tarnybos pareigūnė: „Aš tylėti negaliu. Tegul kviečiasi mane „ant kilimėlio“ (7)

„Šį straipsnį turėčiau suderinti su vadovybe, bet jų atsakymą žinau. Jis bus neigiamas. Todėl neklausiu. Tegul kviečiasi „ant kilimėlio“, – sako Jurbarko rajone dirbanti Probacijos tarnybos pareigūnė Inga Molevaitė. Kol televizijos ekrane bus rodomas geriantis Kostia ir panašios laidos bei filmai, permainų tikėtis sunku, sako Inga. Atvirame 15min duotame interviu pareigūnė kelia ne tik nepilnamečių nusikalstamumo, tačiau ir vidines sistemos problemas, o kartais tuo, ką ji sako, patikėti sunku – juk gyvename kelis dešimtmečius skaičiuojančioje nepriklausomoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Vakarienę Jurbarko ligoninėje praminė „Šimtmečio rieke“ (balsavimas) (30)

Socialiniuose tinkluose sparčiai plinta ir tūkstančių komentarų sulaukia Jurbarko ligoninėje pacientų vakarienei siūlomas maistas. Lėkštėje įdrėbtos bulvių košės su rieke duonos nuotrauka internete pasidalino viena jurbarkietė.

(Plačiau...)

Jurbarko krašto gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina! (0)

Sausio 27 d. (šeštadienį) daugiau negu dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Jurbarke, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamame renginyje dalyviai varžysis savo žiniomis apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir kita. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook