Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Namus apvogė juodbruvės moterys (0)

Posakis „Mano namai – mano tvirtovė“ teisingas tik tuomet, kai savo namus saugai. Tuo įsitikino jurbarkiškis, į kurio neužrakintus namus įsliūkino dvi vagilės.

(Plačiau...)

Įsisenėjusias problemas išjudino tikrintojai (6)

Naujos poilsio zonos visada džiugina, tačiau jų priežiūra kelia ir nemažai problemų. Didė- jančių plotų paprastai nepaveja jų priežiūrai skiriamos lėšos. Imsrę apjuosusiems takams, sporto ir vaikų žaidimo aikštelėms taip pat pritrūko šeimininkiško dėmesio. Padėtis kiek pasikeitė sulaukus tikrintojų – kovo 29-ąją Jurbarke lankėsi Lietuvos verslo paramos agentūros atstovai.

(Plačiau...)

Į ligoninę paguldytos narkotikų vartojusios nepilnametės (10)

Sekmadienį į Jurbarko ligoninę iš Viešvilės buvo pristatytos ir paguldytos penkiolikametės. Manoma, kad jos vartojo narkotines medžiagas.

(Plačiau...)

Ledai nuniokojo prieplaukas (nuotraukos) (11)

Apsileidimas, ar nenugalima gamtos stichija? Tokį klausimą redakcijai uždavė apie ledų ir vandens suniokotas prieplaukas pranešęs skaitytojas. Žmogus stebėjosi, kad už tvarką mieste atsakingas seniūnas Romualdas Kuras ir „Jurbarko komunalininkas“ tinkamai neparuošė prieplaukų žiemojimui, o padarytus nuostolius eilinį kartą reikės atlyginti iš mokesčių mokėtojų kišenės.

(Plačiau...)

Aktualiausi klausimai miesto gyventojams – vandens kokybė, kiemai ir gatvių apšvietimas (0)

Visą kovo mėnesį trukęs Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms buvo baigtas kovo 26 d. Jurbarko miesto seniūnijos salėje vykusiame susitikime su gyventojais ir bendruomenių atstovais.

(Plačiau...)

Nepatikrinta informacija virto šmeižto pliūpsniu (0)

Vos viena raidė gali mesti sunkų įtarimų šešėlį. Tokios patirties įgijo Jurbarko r. savivaldybės tarybos narė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė.

(Plačiau...)

Panemunių regioninio parko projektai – vietiniams ir turistams (1)

Panemunių regioninio parko direktorius Mindaugas Janušonis mieliau kalba apie nuveiktus darbus, nors didžiausi darbai parke – dar tik planuojami. Tačiau ir gerai atliekami kasdieniai darbai bei maži projektai Panemunių regioninį parką regioninių ir nacionalinių parkų vertinimo skalėje kilstelėjo 11 vietų į viršų.

(Plačiau...)

Ugniagesių komandos laukia savanorių (0)

Nuo 2016 m. balandžio 1 d. Jurbarko rajone pradėta savanorių ugniagesių veikla. Jos organizatoriumi ir vykdytoju buvo paskirta Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba. Prie šios tarnybos ugniagesių komandų būrėsi savanoriai ugniagesiai, o Viešvilėje įsteigta savanorių ugniagesių rinktinė.

(Plačiau...)

Mažais darbais puošiantiems Lietuvą – dėmesys ir padėka (0)

Savaitgalį trispalve puokšte išsiskleidė gausybė renginių, skirtų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Į išskirtinę šventę „Metų raudoniškis“ gausiai rinkosi Raudonės gyventojai ir svečiai – pagerbti darbščiausius ir aktyviausius.

(Plačiau...)

Lauko tualetai: didelė tarša, gresia baudomis, tačiau pokyčių nematyti (4)

Atrodo gyvename civilizuotoje valstybėje, tačiau nemaža dalis Lietuvos gyventojų vis dar neturi vandentiekio ar kanalizacijos ir naudojasi lauko tualetais. Negana to, kad pastarieji teršia namų aplinką, taip teršiami ir giliau esantys gruntiniai vandenys, o kas baisiausia - ir geriamasis vanduo.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook