Balsavimas

Kaip vertinate rajono politikų lakstymą per partijas ir frakcijas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Arkivyskupas T. Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju, vyks Lietuvos jaunimo dienos (0)

Sekmadienį Vilniuje, Katedros aikštėje, kankinys ir arkivyskupas Teofilius Matulionis (1873-1962) bus iškilmingai paskelbtas palaimintuoju. Popiežiui Pranciškui pripažinus T. Matulionį kankiniu, pirmą kartą Lietuvoje vyks skelbimo palaimintuoju iškilmės. Joms vadovaus popiežiaus Pranciškaus siunčiamas kardinolas Andželas Amatas (Angelo Amato), Šventųjų skelbimo kongregacijos prefektas.

(Plačiau...)

Apie privalomuosius atskaitymus, bendrąsias miškų ūkio reikmes ir miško kelių remontą (0)

Nuo 2015 metų sausio 1 dienos įsigaliojo nauja pareiga privačių miškų savininkams – apskaičiuoti, deklaruoti ir sumokėti privalomuosius atskaitymus iš pajamų už parduotą žaliavinę medieną, paruoštą jų valdomame miške, ir už parduotą jų valdomą nenukirstą mišką. 

(Plačiau...)

Pasieniečiai kviečia į šventę (0)

Birželio 30 d., penktadienį, VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai ir Jurbarko r. savivaldybė visus Jurbarko miesto gyventojus kviečia drauge paminėti Lietuvos pasieniečių dieną ir dalyvauti šventiniuose renginiuose.

(Plačiau...)

Švietimo įstaigose permainos nesibaigia (2)

Praėjusią savaitę Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys žiniasklaidos atstovus pakvietė į spaudos konferenciją. Iniciatyva sveikintina – kuo anksčiau gyventojai ir švietimo darbuotojai sužinos apie būsimas permainas, tuo daugiau įvyks diskusijų, bus ieškoma geriausių sprendimų ar bent užteks laiko susitaikyti su jau priimtais.

(Plačiau...)

Savivaldybė turi grąžinti 1 mln. ES lėšų (7)

Lenkijos plėtros ir finansų ministerija, administravusi Europos Sąjungos (ES) finansuojamą 2007–2013 metų Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos pasienio bendradarbiavimo programą, pareikalavo, kad Jurbarko rajono savivaldybė iki šio mėnesio pabaigos į programos iždą grąžintų beveik 1 mln. eurų.

(Plačiau...)

Bibliotekos direktorės išleistuvės (5)

Birželio 15 d. rajono bibliotekininkai į užtarnautą poilsį palydėjo savo viršininkę – Jurbarko r. savivaldybės viešosios bibliotekos direktorę Nijolę Masiulienę. 

(Plačiau...)

Jurbarkietiškos dvasios Kaimynų dienoje nebuvo (1)

Praėjusį šeštadienį Šakių r. Lukšių seniūnijoje esančiame Zyplių dvare Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras (TIC) pirmą kartą surengė Kaimynų dieną, į kurią sukvietė septynių kaimyninių savivaldybių atstovus. Deja, šventėje Jurbarko kraštui beveik niekas neatstovavo ir jame teikiamų turizmo paslaugų nereklamavo. 

(Plačiau...)

Seredžius sulaukė įvairiataučių svečių (0)

Seredžiaus mokykla, dalyvaujanti tarptautiniame Erasmus+ projekte „Socialinis verslumas ir savanorystė“, šią savaitę sulaukė svečių – projekto partnerių iš Anglijos, Italijos, Bulgarijos ir Turkijos. Penktadienį serediškių svečius Jurbarko rajono savivaldybėje sveikino meras Skirmantas Mockevičius ir administracijos darbuotojai. 

(Plačiau...)

Šešėlį sklaidė kalbomis ir skaičiais (0)

Šeštus metus skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ ir asociacijos „Investitors´ forum“ Lietuvoje rengiama akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ atkeliavo į Jurbarką. Praėjusią savaitę jurbarkiečius prisijungti prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos iniciatyvos ir susitikti pokalbiui pakvietė Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

(Plačiau...)

Nuo kiaulių maro teskiria upė (0)

Afrikinis kiaulių maras (AKM) iš Lietuvos nesitraukia, kiekvieną savaitę registruojami vis nauji šios ligos atvejai tarp šernų. Atsižvelgus į AKM situaciją mūsų šalyje, ligos plitimą laukinėje faunoje ir įvertinus riziką bei praėjusių metų patirtį, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus įsakymu išplėsta AKM buferinė zona.

Jurbarko r. nuo į buferinę zoną patenkančio Kauno rajono teskiria Dubysa.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook