Balsavimas

Ar jaučiatės saugūs pėsčiųjų take prie Imsrės

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Ministras L. Kukuraitis: „Ministeriją įsivaizduoju nuolatiniame dialoge su savivaldybėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis“ (0)

Penktadienį socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis vieši Šilalės bei Jurbarko rajono savivaldybėse, lankėsi Skalvijos vaikų globos namuose.

(Plačiau...)

Garsūs keliautojai dairosi po panemunės pilis (0)

Garsūs keliautojai  Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus spalio 11 d. lankėsi Jurbarko rajone.  Jų tikslas – labai įdomus. Vyrai užsimojo nufilmuoti  vieną  iš 10 laidų ciklo apie Lietuvos dvarus ir pilis. Beje, kiekviename objekte keliautojai nusiteikę pagaminti po išskirtinį patiekalą. 

(Plačiau...)

Sėkmė lydėjo ir Konstitucijos egzamino antrajame etape (1)

Spalio 12 d. savivaldybėje vykusiame Konstitucijos egzamino antrajame etape rajono tarybos nariai Antanina Tunaitienė ir Daivaras Rybakovas. Jų darbai išsiųsti į Vilnių.

(Plačiau...)

Aplinkines savivaldybes Jurbarkas lenkia bedarbiais (4)

Suaugusiųjų profesinis mokymas įgavo pagreitį – vis daugiau nedirbančių gyventojų pradeda mokytis paklausių darbo rinkoje profesijų. Rugsėjo mėnesį 113 Tauragės teritorinės darbo biržos klientų pradėjo mokytis naujos profesijos, tai dvigubai daugiau nei rugpjūčio mėnesį. 

(Plačiau...)

Bagažinių turgelis: būti ar nebūti? (balsavimas) (18)

Šimtai komentarų socialiniame tinkle ir didžiulė kritikos rajono ir miesto valdžiai banga. Tokios reakcijos sulaukė greitai išpopuliarėjusio bagažinių turgelio veiklos apribojimai. Tarp nemokamo, daugiausia šeimoms skirto, renginio organizatorės, rajono vadovų ir vietos verslininkų juoda katė perbėgo bagažinių turgelyje pradėjus prekiauti ir verslininkams.

(Plačiau...)

Iš valdančiosios daugumos traukiasi „Jaunoji karta“ (papildyta mero komentaru) (11)

Nuo spalio 9 d. iš valdančiosios koalicijos Jurbarko r. savivaldybės taryboje traukiasi „Jaunosios kartos“ atstovai Saulius Meškauskas ir Donatas Ramanauskas.

(Plačiau...)

Jurbarke pradedamas šildymo sezonas (1)

Šiandien Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė pasirašė įsakymą, kuriuo skelbiama 2017-2018 m. šildymo sezono pradžia. 

(Plačiau...)

Šventėje Jurbarko šeimoms – pokalbiai apie sprendimų paiešką (0)

Paskutinį rugsėjo šeštadienį prie Jurbarko kultūros centro būriavosi jurbarkiečių šeimos, šmėžavo žinomų Lietuvos garsenybių veidai, skambėjo dainos ir intriguojantys pokalbiai. Čia vyko edukacinė-pramoginė šventė „Prašyti pagalbos – ne gėda!“ Per Lietuvą visą rugsėjo mėnesį keliavęs renginių ciklas sustojo ir Jurbarke, kur specialistai su žinomais žmonėmis pristatė galimybę gauti kompleksines paslaugas šeimoms. 

(Plačiau...)

Konstitucijos egzaminą laikė gausus būrys jurbarkiečių (0)

Šiandien, minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, Lietuvoje 11 kartą  vyko Konstitucijos egzaminas. Jurbarkiečiai  jo laikyti rinkosi savivaldybės didžiojoje salėje. Norinčiųjų pasitikrinti konstitucines žinias šiemet buvo kaip niekad gausiai – net dvidešimt. 

(Plačiau...)

Mėšlo tvarkymas: ką reikia žinoti, kad aplinka liktų saugi? (0)

Gyvulius auginantys gyventojai dažnai susiduria su problema: kur dėti karvių, kiaulių ir arklių mėšlą. Vieni juo tręšia laukus, kiti naudoja kompostui, treti – daržo žemei gerinti. Vis dėlto mėšlas nėra tik nekalta trąša. Pamėginome išsiaiškinti, kaip reikia jį laikyti ir naudoti, kad aplinka būtų apsaugota nuo taršos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook