Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Kapucinų misija – parodyti dvasingesnį gyvenimą (0)

Rugpjūčio pradžioje socialiniuose tinkluose pasklido vienuolių kapucinų prašymas paaukoti lėšų Paulių vienuolyne vykdomų socialinių ir edukacinių projektų plėtrai.

Apie savo planus ir darbus papasakojo Paulių kapucinų vienuolyno vyresnysis br. Tomas J. Pilchas OFMCap ir br. Vincentas Tamošauskas OFMCap.

(Plačiau...)

Atliekų tvarkymo užkulisiai – rūšiuoti šiukšles senolę siunčia už 5 km (0)

Tauragiškis stebisi, kad senyvo amžiaus motina, gyvenanti Jurbarko rajono Kaniūkų kaime, priversta mokėti už paslaugą, kurios negauna. Nors sodyboje nėra atliekų konteinerių, rinkliavos mokestis už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą vis tiek skaičiuojamas. Jurbarko rajono savivaldybės atstovai atšauna: vienkiemyje įrengti atliekų konteinerių nėra galimybės.

(Plačiau...)

Jurbarke kurs savipagalbos onkologiniams ligoniams grupę (0)

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) atstovai kviečia jurbarkiečius dalyvauti iniciatyviniame susirinkime buriant savipagalbos grupę. Bus pristatyta POLA veikla ir projektai.

(Plačiau...)

Stadiono danga – apgailėtina (2)

Kaip sportuoti stadione, kurio danga lupasi gabalais? Tokį klausimą kasmet po kelis kartus savivaldybei užduoda Eržvilko gimnazija ir seniūnas Gintaras Kasputis. Tačiau padėtis kasmet tik blogėja, o sprendimų, kurie užtikrintų saugias ir tinkamas sąlygas sportuoti, vis nėra.

(Plačiau...)

„Vandenų“ direktoriaus konkursas išardė koaliciją (37)

Rugpjūčio 8 d. vykęs konkursas į UAB „Jurbarko vandenys“ direktoriaus vietą galutinai suskaldė savivaldybės valdančiąją daugumą. Neapsikentę socialdemokratų apetito postams iš valdančiosios koalicijos traukiasi konservatoriai.

(Plačiau...)

„ŠVIESA“ apdovanojo fotokonkurso nugalėtojus (0)

Kelis mėnesius vykęs „Šviesos“ fotokonkursas „Čia – mano kraštas“ baigėsi gražiausių nuotraukų autorių susitikimu laikraščio redakcijoje. „Šviesos“ dovanos įteiktos komisijos išrinktiems nugalėtojams Giedrei Kapturauskei, Andriui Čeponiui ir Vytui Jokubaičiui bei Violetai Schuetz, kurios fotografija surinko daugiausia „Šviesos“ feisbuko lankytojų patiktukų. Dovana tebelaukia Arūno Rukšnaičio – jo atsiųstą nuotrauką geriausia išrinko jaunimo atstovai. 

(Plačiau...)

Pilis ištuštėjo, sprendimų – nėra (2)

Raudonės pilis pakibo tarp žemės ir dangaus – rudenį joje neliks mokyklos, o rajono politikai turi nuspręsti, kas pilį prižiūrės, kol ji ras nuolatinį šeimininką. Pilies ateitis ir vizijos dėliotos liepos 25 d. surengtame susitikime-diskusijoje.

(Plačiau...)

Juodieji ligoninių sąrašai įvarė baimės rajonų gydymo įstaigų medikams (2)

Tikri ar tariami juodieji ligoninių sąrašai, kurie šią savaitę pasklido viešumoje, rajonų gydymo įstaigų medikams įvarė baimės. Gydytojai sako esantys neužtikrinti dėl ateities. Sveikatos apsaugos ministerija tikina, kad jokio oficialaus nekokybiškas paslaugas teikiančių ligoninių sąrašo nėra sudariusi, bet priduria, kad kai kurioms ligoninėms reikės pakeisti darbo profilį ir tapti slaugos ligoninėmis.

(Plačiau...)

Pradėtas tvarkyti paskutinis J.Žemaičio-Vytauto bunkeris (0)

Sulaukus viešų priekaištų, kad netinkamai prižiūrimas Jurbarko rajone esantis, paskutine prezidentine vadaviete vadinamas, partizanų vado Jono Žemaičio-Vytauto bunkeris, imta jį tvarkyti. Vietos verslininkai žada dovanoti priemonių vandeniui iš bunkerio semti, o vietos valdžia planuoja sutvarkyti bunkerio prieigas ir tikina pasistengsianti, kad autentiškas bunkeris būtų išsaugotas.

(Plačiau...)

Jurbarke – 63 antžeminių konteinerių aikštelės (0)

Nemalonūs kvapai, konteinerių trūkumas, nepatogios aikštelės ir pasklidusios po aplinką atliekos mažina gyvenamosios aplinkos patrauklumą. Be to, dideli nesurūšiuotų atliekų kiekiai kur kas sparčiau pripildo sąvartynus, kenkia aplinkai. Siekiant spręsti šią problemą, inicijuotas konteineriams skirtų aikštelių įrengimo projektas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook