Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Kviečia išreikšti nuomonę apie savivaldybės darbą (0)

Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Jurbarko savivaldybių administracijos numato kartu įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonės „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ finansuojamą projektą.

(Plačiau...)

Jurbarko bagažinių turgelyje laukiami visi (0)

Prieš porą savaičių jaunos mamytės Eglės Kimutienės iniciatyva Jurbarke įvyko pirmasis bagažinių turgelis – Donelaičio gatvėje, nuosavo namo kieme susirinko apie 30 prekiautojų. O nusipirkti buvo galima vaikiškų ir moteriškų rūbų, knygų, papuošalų.

(Plačiau...)

Rajono neįgalieji vasarą šventė Šimkaičiuose (0)

Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos kasmetinis vasarinis suėjimas „Pabūkim kartu“ šiemet vyko Šimkaičiuose. Skambėjo sveikinimų žodžiai ir muzikiniai sveikinimai, jubiliatų rankose pražydo rožės, kartu dainuota, linguota ir plota.

(Plačiau...)

Užpiltos kelio ženklinimo linijos sukėlė klausimų (3)

Kodėl Jurbarke gatvės iš pradžių paženklinamos, o tik paskui šiurkštinamos? Tokį klausimą redakcijai uždavė skaitytojai. Jurbarkiečiai stebėjosi darbų seka Lauko gatvėje, kai šviežiai nudažytas linijas netrukus paslėpė užpilta skalda.

(Plačiau...)

Padegtas butas – gelbėdamos vaikus mamos juos mėtė per langus (14)

Rugpjūčio 4 d. apie 23.50 val. Jurbarke, S. Dariaus ir S. Girėno g., daugiabučiame name, buvo padegtos buto durys bei bendro naudojimo koridorius.

(Plačiau...)

Tarp ieškomiausių Europos nusikaltėlių - jurbarkietis (video) (7)

Europolas, Europos aktyvios besislapstančių asmenų paieškos grupių tinklas (ENFAST) ir  Europos valstybių teisėsaugos institucijos tęsia sėkmingą tarptautinę kampaniją „Most Wanted" (liet. „Ieškomiausi"), kuri skirta pavojingų, sunkius ir labai sunkius nusikaltimus padariusių, asmenų paieškai. Tarp šių asmenų - jurbarkietis Paulius Tamoševičius.

(Plačiau...)

Sodybą kaime siūlo dovanų: verta apie 20 tūkst. eurų (1)

Pastatus kaimo vietovėse bandantys parduoti savininkai - neviltyje. Bėga metai, o pirkėjų kaip nėra, taip nėra. Kai kurie griebiasi šiaudo – siūlo pastatus dovanai.

(Plačiau...)

Miestą vėl paskandino liūtis, žmones siutina nuostoliai (nuotraukos, video, papildyta) (8)

Trečiadienio vakarą Jurbarke lijo. Kadangi lietus smarkiai pylė porą valandų, miestas tradiciškai skendo. Centrinė Dariaus ir Girėno g. gatvė tapo sunkiai išvažiuojama, maždaug dešimt automobilių patyrė hidrosmūgius, įvairiose miesto dalyse buvo apsemti gyventojų rūsiai.

(Plačiau...)

Malkų sukčius sulaukė nuosprendžio (0)

Trylika kartų teistas už sukčiavimą ir vagystes A. M. Jurbarko r. apylinkės teisme griežto nuosprendžio neišgirdo. Piktybiniam sukčiui teismas už trijų rajone gyvenančių pensininkių apgavimą skyrė trisdešimt parų arešto ir įpareigojo grąžinti pasisavintus pinigus. 

(Plačiau...)

Darželiai: tėvai įvardija kur kas daugiau problemų (0)

Redakcijai mama atsiuntė skelbimą, kuriuo Jurbarkų darželyje-mokykloje tėvai buvo informuoti, kad prašymai į laikinas grupes priimami tik nuo birželio 1 d. Tuo metu vietų vasarą dirbančiame „Nykštuko“ darželyje jau beveik nebuvo likę.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook