Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Verslininkų technika kelią pavertė klampyne (0)

Netoli Vadžgirio esančio Pabebirvio ir aplinkinių kaimų gyventojai – įkalinti. Runkelių derlių nuimanti UAB „AUGA Raseiniai“ kelius pavertė neišvažiuojamomis klampynėmis. Gėrybes vežančios technikos suniokotomis vietomis nepravažiuoja ne tik lengvieji automobiliai, bet ir vaikus į mokyklas bei žmones su reikalais turintys vežti autobusai.

(Plačiau...)

Rajone lieka tik keturi paštai (0)

Nuo gruodžio pradžios neliks daugumos rajono paštų. Juos pakeis mobilieji laiškininkai, spaudą, korespondenciją ir siuntas vežiosiantys tarnybiniais automobiliais. Rajoną aptarnaus 14 mobiliųjų laiškininkų, o kaip dabar veikia, taip ir toliau dirbs tik Jurbarko, Smalininkų, Veliuonos ir Jurbarkų paštai.

(Plačiau...)

Žiauriu išpuoliu prieš 17-metę įtariamas politikų sūnus ėmė atgailauti (3)

Žiauriu 17-metės sumušimu ir pasikėsinimu ją išžaginti įtariamas Jurbarko politikų sūnus kelis mėnesius atkakliai kratėsi kaltės, tačiau per paskutinę apklausą pakeitė parodymus ir iš dalies ją pripažino. Didelį atgarsį sukėlusi byla jau beveik baigta – liko tik sulaukti merginos psichologinės ekspertizės išvadų, pareikšti galutinius įtarimus ir surašyti kaltinamąjį aktą. Pasak Klaipėdos prokurorės Editos Mikalainienės, byla teisme turėtų atsidurti iki šių metų pabaigos.

(Plačiau...)

Miegamojo baldai: kodėl šiam pirkiniui verta negailėti pinigų? (0)

Jei norime turėti gražius, stilingus bei patogius namus, tai teks įsigyti tikrai daug įvairių pirkinių. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kai kurie žmonės tvirtina, jog perkant vienus pirkinius galima šiek tiek ir pataupyti, o štai, dėl kitų – verta ir paišlaidauti. Na, o, kas pasakytina apie miegamojo baldus? Drąsiai galima sakyti, kad tai yra vienas iš tų pirkinių, kuria tikrai neturėtumėte taupyti. Kodėl? Pats  metas išsiaiškinti priežastis.

(Plačiau...)

Pamiršo atrakinti stadiono vartus (2)

Sportuojančių miestiečių prašymas be kliūčių patekti į Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos stadioną lyg ir buvo išgirstas – mokyklos vadovas Viljamas Bakšys žadėjo, kad vieninteliu bėgioti tinkamu stadionu galės naudotis visi jurbarkiečiai. Tačiau tokia naujiena apsidžiaugę žmonės atsimušė į užrakintus vartelius. To priežastis – užmaršūs sargai.

(Plačiau...)

Neblaivi politikė taranavo automobilį, paimtas vaikas (14)

Rugsėjo 19 d., apie 13 val., prie Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos užregistruotas eismo įvykis. Pirminiais duomenimis, automobiliai apgadinti nesmarkiai, tačiau iškviesti policijos pareigūnai vienai vairuotojų nustatė vidutinį girtumą.

(Plačiau...)

Pristatė pretendentą į administracijos direktorius (vaizdo įrašas) (22)

Laikas, per kurį turi būti patvirtintas savivaldybės administracijos direktorius, senka. Todėl meras Skirmantas Mockevičius rugsėjo 18 d., trečiadienį, sukvietė pasitarimą ir rajono tarybai pristatė pretendentą į šį postą.

(Plačiau...)

Kas pjaus pavojingą medį? (0)

Rugsėjo 10-osios popietę Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., triokštelėjęs ant šaligatvio ir gatvės virto didžiulis medis, senokai kurstęs abejones dėl praeivių ir gretimų namų saugumo.

(Plačiau...)

Po gaisro nedidelio miestelio šeimai atsitiesti padėjo prieš keletą metų priimtas lemtingas sprendimas (1)

Namai daugeliui yra ta vieta, kurioje galima jaustis užtikrintai ir saugiai. Tačiau vienas netikėtas įvykis, viena nelaimė gali labai greitai šią tvirtovę atimti. Tuo galėjo įsitikinti ir nedidelio miestelio gyventoja Auksė bei jos šeima. Auksės namus birželį nuniokojo gaisras. Perniek nuėjo juose neseniai atliktas remontas, supirkti nauji baldai. Vis tik po nelaimės nepraėjus nė porai mėnesių šeima jau stojasi ant kojų ir atkuria savo namų jaukumą. Tai Auksei padaryti leidžia prieš keletą metų priimtas teisingas sprendimas – savo namus apdrausti draudimo bendrovės ERGO turto draudimu.

(Plačiau...)

Savivaldybėms – dar viena galimybė asfaltuoti vietinius kelius (0)

Rugsėjį savivaldybių administracijos gali teikti paraiškas paramai vietiniams keliams remontuoti. Šiam šaukimui planuojama paskirstyti 10,2 mln. eurų. Didžiausia paramos suma vienam pareiškėjui ir pareiškėjo projektui įgyvendinti negali būti didesnė kaip 200 tūkst. Eur su PVM. Finansuojama iki 80 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Paraiškas galima teikti iki rugsėjo 30 d.

(Plačiau...)

Pasipiktinusius kaimynus jaunimas kviečia arbatos (1)

Kauno g. 36 name įsikūręs Atviras jaunimo centras rugsėjį pasitiko su kaimynų skundais. Tame pat name gyvenantys žmonės piktinasi, esą jaunuoliai nuo ryto iki nakties triukšmauja, šiukšlina, negražiai elgiasi. Tačiau tokius kaltinimus raštu savivaldybės merui ir rajono tarybos nariams išdėstę gyventojai centrui priekaištauja šiam dar net neatvėrus durų po vasaros atostogų.

(Plačiau...)

GERA KARMA™ kanapių aliejus – žaliasis sveikatos bei grožio eliksyras (0)

Natūralumas grįžta į madą. Savo sveikatą bei grožį puoselėti ekologiškomis priemonėmis bando ne vien kaimo moterys, kurioms gamtos gėrybių „medžioklė“ tarsi įaugusi į kraują, bet ir didelė šiuolaikinės visuomenės dalis, išlepinta plačios pasiūlos, bet visgi pagaliau pradėjusi suvokti, jog gausybė neaiškių maisto papildų ar kosmetikos ingredientų nebūtinai atneš naudą. Deja, neretai būna ir priešingai...

(Plačiau...)

VTEK tirs Vidos Rekešienės elgesį (papildyta) (12)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusios Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoja nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

(Plačiau...)

Kuo nustebintume mokslininkus E. Jennerį ir L. Pasterą? (0)

Pasaulio Sveikatos Organizacijos (PSO) duomenimis, kiekvienais metais dėl vakcinacijos yra išsaugoma nuo 2 iki 3 milijonų gyvybių, tačiau šia tema atsiranda nemažai kritikų, kurie viešina moksliškai nepagrįstus faktus ir kelia spekuliacijas visuomenėje. Apie tai, kodėl rizika nesiskiepyti yra daug didesnė nei rizika pasiskiepijus ir kokie populiariausi vakcinacijos mitai klaidina visuomenę, pasakoja šeimos gydytoja iš Vilniaus Elena Šopytė.

(Plačiau...)

Diskusijų smagratyje – pramoninių teritorijų vystymas (0)

Rugsėjo 3 d. Jurbarke vėl rinkosi Tauragės regiono savivaldybių atstovai aptarti pilotinio projekto „Tauragė+“ strategijos kūrimo ir įsigilinti į vieną jos krypčių – pramoninių teritorijų vystymą. Ši sritis bene labiausiai aktuali Jurbarko r. savivaldybei, siekiančiai kuo patraukliau pateikti mieste esančią pramoninę zoną investuotojams. 

(Plačiau...)

Kauno regiono kredito unija: pokyčiai atvėrė kelią augti (0)

2002 m. įkurta Klausučių kredito unija per pirmąjį 2019 m. pusmetį patyrė esminių pokyčių, išsaugojusių unijos veiklą. Pasak unijai vadovaujančios naujos komandos, nepaisant kai kurių unijos vadovų pasipriešinimo ir trukdymo, unijai jau pavyko pasiekti puikių rezultatų.

(Plačiau...)

Savivaldybė turės kompensuoti 183 tūkst. eurų, kada bus Naujamiesčio progimnazijos stadionas – lieka neaišku (13)

Naujamiesčio progimnazijos stadiono skandalas tuština savivaldybės biudžetą ir mokesčių mokėtojų kišenes. Paaiškėjo, kad Švietimo, mokslo ir  sporto ministerijai teks grąžinti 183 tūkst. eurų. Tai lygiai tiek, kiek ministerija buvo skyrusi sporto aikštyno renovacijai.

(Plačiau...)

Paskola automobiliui: kuo skiriasi lizingas nuo tarpusavio skolinimosi platformų? (0)

Ne kiekvienas galime įsigyti automobilį kada tik panorėję, todėl nereta išeitis – paskola automobiliui. Rinkoje gausu paskolos galimybių, tad kaip išsirinkti geriausią ir viską teisingai apgalvoti? Palyginsime du skolinimosi būdus – lizingą ir „paskolas iš žmonių“ (angl. P2P lending). Šiame straipsnyje atkreipsime jūsų dėmesį į svarbiausius aspektus renkantis teisingą ir protingą būdą skolintis. 

(Plačiau...)

Jurbarkas - uodegos vidutiniokas, uždirbame - itin mažai (1)

Antrąjį ketvirtį bruto (neatskaičius mokesčių) darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų buvo 263 eurai, praneša Statistikos departamentas. Tauragės apskrityje žmonės uždirbo mažiausiai, o Jurbarkas rikiuojasi viduryje tarp keturių regiono rajonų.

(Plačiau...)

Dideliame pasaulyje – didelės rizikos (0)

Prieš dešimtmetį visoje Europoje buvo kalbama, jog tymai yra suvaldyti, tačiau didžiulis šios infekcinės ligos protrūkis sudrebino mūsų šalį dar šių metų pradžioje, o vienintelė to priežastis – nepakankamos skiepijimosi apimtys.

Virusas pričiupo ir žinomą grupės „Rondo“ lyderį Aleksandrą Ivanauską-Farą, kuris dalijasi savo patirtimi, o apie šios klastingos ligos ypatybes bei galimas pasekmes pasakoja Užkrečiamų ligų ir AIDS centro Imunoprofilaktikos skyriaus vedėja Daiva Razmuvienė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook