Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Keliautojams – istorija ir išmaniosios naujovės (0)

Birželio 7-8 d. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) žiniasklaidos atstovams surengė infoturą po Jurbarko kraštą: pristatė ne tik malonumus ir pramogas, kurias šį sezoną turistai gali čia rasti, bet ir naujus išmanius turizmo rinkos produktus.

(Plačiau...)

Žvėriškai sumušta paauglė šią savaitę bus paleista iš Kauno klinikų (0)

Jurbarke smarkiai sumušta nepilnametė mergaitė antradienį arba trečiadienį bus paleista iš Kauno klinikų, 15min patvirtino jos advokatas Mindaugas Vasiliauskas. Jo teigimu, kai paauglė galės kalbėti, ji bus apklausta.

(Plačiau...)

Jurbarko kredito unija plečiasi Klausučiuose (1)

Veiklą Kauno rajone stiprinančios Kauno regiono kredito unijos nutolusias kasas perims rajone auganti Jurbarko kredito unija. Dviejų unijų verslo pasidalijimą kruopščiai prižiūrinti Lietuvos centrinė kredito unija užtikrina, kad klientai nepajustų jokių paslaugų nepatogumų. Pagal naująjį Kredito unijų įstatymą reglamentuojama kredito unijų veikla su kaupu tenkina visus Lietuvos banko ir Lietuvos centrinės kredito unijų reikalavimus.

(Plačiau...)

Skirsnemuniškiai veja vėjo jėgaines (0)

Šūksniai, plojimai, trypimas kojomis ir aiškus nusistatymas – nesutinkame jokiomis sąlygomis. Tokią žinią skirsnemuniškiai antradienį pasiuntė didžiausias Lietuvoje vėjo jėgaines prie jų namų planuojančiai statyti įmonei „Ren Energija“.

(Plačiau...)

Po žiauraus išpuolio 17-metei jurbarkietei atlikta sudėtinga operacija: chirurgai dirbo 3 valandas (0)

Kauno klinikose 17-metei, kurios žiauriu sumušimu ir pasikėsinimu išžaginti įtariamas Jurbarko politikų sūnus, antradienį atlikta sudėtinga operacija. Po smūgių žandikaulis lūžio keliose vietose, tad chirurgams teko įdėti itin daug pastangų. Operacija truko maždaug tris valandas ir baigėsi po vidurdienio.

(Plačiau...)

Atskleidė nusikaltimų detales (0)

Pirmadienį savivaldybės bei rajono policijos vadovai surengė susitikimą, per kurį paaiškino nemažai detalių apie bendruomenę sukrėtusius ir papiktinusius nusikaltimus. Taip pat aptarta, kaip konkrečiai reaguoti į situacijas, kai bendruomenei reikia pagalbos.

(Plačiau...)

Autostopininkai grįžo į Raudonę (0)

Šeštadienį ir sekmadienį Lietuvos keliuose vyko autostopo varžybos „Baltija-Nemuno keliu". Kaip ir pernai, taip ir šiemet, tarpiniam finišui ir nakvynei autostopininkai pasirinko Raudonės pilį.

(Plačiau...)

Žiauriai sužalotai merginai grasinta tylėti: prokuratūra ėmėsi veiksmų (1)

Sureagavusi į visuomenės spaudimą ir gavusi papildomų duomenų, kad Jurbarke žiauriai sužalotai nepilnametei grasinta ir liepta tylėti, prokuratūra pranešė ketinanti griežtinti kardomąją priemonę pagrindiniams įtariamajam, vietos politikės nepilnamečiui sūnui.

(Plačiau...)

„Sfinkso“ klubą puolė 29 paaugliai (3)

Penktadienį galutinai paaiškėjo pirmadienį „Sfinkso“ klubą užpuolusių ir galimai su viena sportininke susidoroti norėjusių paauglių skaičius. Policija pagaliau patvirtino, kad užpuolikų buvo net 29.

(Plačiau...)

Svarstė, kaip sutramdyti smurtaujančius paauglius (1)

Ketvirtadienio rytą Jurbarko r. savivaldybėje buvo sušauktas rajono valdžios, švietimo ir kitų įstaigų, įvairių tarnybų ir policijos susirinkimas. Per jį svarstytos pastaruoju metu rajoną sukrėtusių nusikaltimų priežastys ir bandyta aiškintis, kaip tokių dalykų išvengti ateityje. 

(Plačiau...)

Direktorės pavaduotojas: prie gimnazijos – jaunuolių automobiliai paslėptais numeriais (24)

Po šalį sukrėtusio išpuolio, kai Tauragės r. esančioje sodyboje buvo žiauriai sumušta ir galimai išžaginti bandyta dešimtokė, gimnazijos, kurioje mergina mokosi vadovybė atvira - prie mokyklos sukiojasi automobiliai uždengtais numeriais.

(Plačiau...)

Naujai atidaryta ekspozicija pasakos Viešvilės rezervato istoriją (0)

Gegužės pabaigoje Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate atidaryta nauja ekspozicija tema – „Upelis vidur girios“. Joje pasakojama ne tik apie rezervato simbolį – Viešvilės upelį, kuris čia surinktą vandenį išplukdo į Nemuną, bet ir pateikiama platesnė informacija, kokių kraštovaizdžio,  gyvosios gamtos įdomybių gali  pamatyti šioje Lietuvos vietoje.

(Plačiau...)

Sudaužytos merginos artimieji prašo paramos (8)

Gegužės 26-oji tapo tragedija dešimtokės šeimai. Kartu šventęs rytų kovos menų sportininkas, įtariama, ją kraupiai sumušė, o vėliau bandė išžaginti. Šiuo metu Kauno klinikų reanimacijoje dėl merginos gyvybės ir sveikatos kovoja medikai. Tuo tarpu šeima prašo paramos – mergaitės gydymas bus ilgas ir sunkus.

(Plačiau...)

Šešiolikmetė – dar reanimacijoje, pasikėsinimu išžaginti įtariamas politikės sūnus kratosi kaltės (14)

Savaitgalį per Jurbarko krašto moksleivių vakarėlį kaimo turizmo sodyboje siaubingai sudaužytos 16-metės būklė vis dar išlieka sunki, o šoko ištikti jos artimieji neslėpė savo nepasitenkinimo dėl prokuratūros sprendimo išleisti laisvę pasikėsinimu išžaginti įtariamą nepilnametį.

(Plačiau...)

Populiariausi interneto tiekėjai Lietuvoje ir kokį planą rinktis? (0)

Lietuviai gali didžiuotis, kad jų šalyje – internetas yra vienas sparčiausių visame pasaulyje. Pasirinkę šviesolaidį internetą galėsite džiaugtis greitaveika, kuri siekia net iki 1 Gb/s. Nuostabu, taip? Tikrai taip. Svarbu ir tai, kad Lietuvoje interneto paslaugomis galima naudotis beveik kiekviename kampelyje, tad net jeigu gyvenate vienkiemyje – tai nereiškia, kad būsite atsiriboję nuo likusio pasaulio.

(Plačiau...)

Fiksuoti pirmieji rinkimų pažeidimai (0)

Per šiandien vykstančius šalies prezidento ir Europos Parlamento fiksuoti galimi rinkimų įstatymų pažeidimai. Pranešta, kad už atėjusius rinkėjus jau buvo pasirašyta, o dar vienos balsavimo apylinkės pirmininkė galimai neleistinai agitavo socialiniame tinkle.

(Plačiau...)

Vytauto Didžiojo vardą saugo du dešimtmečius (0)

Apsupta Vytauto – taip būtų galima pradėti pasakojimą apie Vytauto Didžiojo progimnaziją. LDK Didžiojo kunigaikščio vardą laiko keliu išdidžiai nešanti mokykla įsikūrusi to paties pavadinimo gatvėje, šalimais – parkas ir vienas seniausių Lietuvoje paminklų Vytautui Didžiajam.

(Plačiau...)

Automobilių nuoma – paslauga, įgyjanti vis didesnį populiarumą (0)

Išsinuomoti automobilį šiandien yra tikrai labai paprasta, tad nieko nuostabaus, kad ši paslauga sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Priežasčių, kodėl automobilių nuoma yra tokia populiari, tikrai nestinga, todėl nieko keisto, kad tokį sprendimą renkasi įvairaus amžiaus žmonės, kuriems yra reikalinga patogi transporto priemonė. Taigi, kas lemia tokį spartų šios paslaugos populiarumą, ir kodėl verta pagalvoti būtent apie nuomos pasirinkimą?

(Plačiau...)

Lažybos Prezidento rinkimai (0)

Tie, kuriems lažybos atrodo svetimas ir iki šiol nepažintas dalykas, įprastai mano, kad tai kalba eina apie lažybas sporte. Tai yra tiesa tik iš dalies. Žmonės gali lažintis iš pačių įvairiausių įvykių. Tarkim, šiuo metu yra labai populiarios lažybos prezidento rinkimai.

(Plačiau...)

Miesto šventėje – kaip kare (2)

Praėjusį savaitgalį Jurbarke nudundėjo tradicinės miesto ir verslo dienos. Kaip ir kasmet, šventėje buvo gausu prekeivių, kurie pardavinėjo ir žaislus, tarp kurių – šratais šaudantys ginklai. Toks žaislas ypač viliojo vaikus, tačiau kėlė pavojų mažųjų šaulių taikiniais tapusiems praeiviams, mat vaikai minioje pyškino į ką tik panorėję.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook