Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Vairavimo mokykloms - bauda už susitarimą dėl kainų (2)

Konkurencijos taryba pripažino, kad 26 vairavimo mokyklos bei Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacija (LVMA) sudarė kartelį ir susitarė pakelti vairavimo kursų kainas Vilniuje, Kaune bei Jurbarke. Už konkurenciją ribojantį susitarimą pažeidėjoms skirtos baudos nuo 1 500 iki 129 300 Eur – iš viso 574 400 Eur. Neleistiname susitarime dalyvavo ir nesąžiningas kainas klientams taikė visos trys Jurbarko mokyklos - A. Gailiaus firma „Arvaira“, IĮ Jurbarko saugaus eismo centras ir padalinį mieste turinti viena didžiausių šalies mokyklų - „Rigveda“.

(Plačiau...)

Išvada: naftos paieškos niekuo dėtos (0)

Savivaldybės vadovų įtarimus, kad arsenu vandenį Šimkaičiuose užteršti galėjo prieš keletą metų vykdytos naftos bei skalūnų dujų paieškos, sklaido Lietuvos geologijos tarnyba. Ši institucija išplatino pranešimą, kad nė vienas iš trijų Šimkaičių apylinkėse esančių gręžinių sąlyčio su požeminiais vandenimis neturi.

(Plačiau...)

Jaunais balsais nuskambėjo žiemos pasaka (video) (1)

Gruodžio 15 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje liejosi muzika ir šilti jausmai – koncertą „Skambanti žiemos pasaka“ dovanojo jurbarkiškis Andrius Bakanas ir šiame krašte šaknų turinti Austėja Lukaitė. Jauniesiems solistams akompanavo jų dėstytoja Gražina Zalatorienė.

(Plačiau...)

Į biblioteką – jaukių kalėdinių dovanėlių (0)

Gruodžio 14 d. į Kalėdinę mugę kvietė Jurbarko viešoji biblioteka – dovanų įsigyti ir šiupiniu pasivaišinti.

(Plačiau...)

Gavus finansavimą – siūlymas keisti direktorę (25)

Gruodžio 13 d. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centre rinkosi Miesto vietos veikos grupės (MVVG) „Jurbarkas“ valdyba. Susirinkime turėjo būti pristatyti paskutiniai darbai ruošiantis įgyvendinti 2016–2022 m. vietos plėtros strategiją, aptarti paraiškų vertinimo kriterijai, tačiau didžiausio dėmesio ir aistrų sulaukė pasiūlymas pakeisti MVVG administracijos direktorę Gaivą Mačiulaitienę.

(Plačiau...)

Kirpykla – vieta, kurioje išpildomos svajonės (2)

Žmonių plaukai nevienodi. Ne tik todėl, kad vieni renkasi trumpą šukuoseną, o kiti plaukus augina ilgesnius. Nepaisant skirtumų, svarbiausia, kad gera kirpykla gali išpildyti įvairiausius lūkesčius, kad ir kokie jie įmantrūs.

(Plačiau...)

Narkotikai laisvės nesuteikia – žmogų padaro kaliniu (0)

Kvaišalų vartojimas sužlugdo gyvenimus, labai greitai žmogų nugramzdina į duobę, iš kurios sunku išlipti. Dar daugiau: statistiniai duomenys byloja, kad Lietuvoje kasmet nuo perdozavimo miršta iki šimto žmonių. 

(Plačiau...)

Kaip teisingai įsigyti vandens siurblį? (0)

Geras klausimas, kuris aktualus tikrai ne visiems. Vis dėlto apie vandens siurblį galvoja tik pramonės subjektai ir tie žmonės, kurie neturi prieigos prie centrinės vandens tiekimo sistemos. Tarp tų, kuriems reikia vandens siurblių neretai atsiranda ne tik patyrusių, bet ir pirmą kartą perkančių. Tiems žmonėms beveik visada trūksta žinių apie pačią vandens siurblių veikimo technologiją bei kaip pasirinkti tokį produktą teisingai.

(Plačiau...)

Muziejuje susitiko rajono vadovai ir dvasininkai (2)

Gruodžio 6 d. jau į tradiciniu tampantį, ketvirtą susitikimą rajono dvasininkus pakvietė Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

(Plačiau...)

Pristatyti pilių parkų tvarkymo planai (1)

Gruodžio 4 d. Pilies I kaimo bendruomenės namuose ir gruodžio 5 d. Raudonės seniūnijoje visuomenei pristatyti Panemunės ir Raudonės pilių parkų tvarkymo projektai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook