Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Fiksuoti pirmieji rinkimų pažeidimai (0)

Per šiandien vykstančius šalies prezidento ir Europos Parlamento fiksuoti galimi rinkimų įstatymų pažeidimai. Pranešta, kad už atėjusius rinkėjus jau buvo pasirašyta, o dar vienos balsavimo apylinkės pirmininkė galimai neleistinai agitavo socialiniame tinkle.

(Plačiau...)

Vytauto Didžiojo vardą saugo du dešimtmečius (0)

Apsupta Vytauto – taip būtų galima pradėti pasakojimą apie Vytauto Didžiojo progimnaziją. LDK Didžiojo kunigaikščio vardą laiko keliu išdidžiai nešanti mokykla įsikūrusi to paties pavadinimo gatvėje, šalimais – parkas ir vienas seniausių Lietuvoje paminklų Vytautui Didžiajam.

(Plačiau...)

Automobilių nuoma – paslauga, įgyjanti vis didesnį populiarumą (0)

Išsinuomoti automobilį šiandien yra tikrai labai paprasta, tad nieko nuostabaus, kad ši paslauga sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Priežasčių, kodėl automobilių nuoma yra tokia populiari, tikrai nestinga, todėl nieko keisto, kad tokį sprendimą renkasi įvairaus amžiaus žmonės, kuriems yra reikalinga patogi transporto priemonė. Taigi, kas lemia tokį spartų šios paslaugos populiarumą, ir kodėl verta pagalvoti būtent apie nuomos pasirinkimą?

(Plačiau...)

Lažybos Prezidento rinkimai (0)

Tie, kuriems lažybos atrodo svetimas ir iki šiol nepažintas dalykas, įprastai mano, kad tai kalba eina apie lažybas sporte. Tai yra tiesa tik iš dalies. Žmonės gali lažintis iš pačių įvairiausių įvykių. Tarkim, šiuo metu yra labai populiarios lažybos prezidento rinkimai.

(Plačiau...)

Miesto šventėje – kaip kare (2)

Praėjusį savaitgalį Jurbarke nudundėjo tradicinės miesto ir verslo dienos. Kaip ir kasmet, šventėje buvo gausu prekeivių, kurie pardavinėjo ir žaislus, tarp kurių – šratais šaudantys ginklai. Toks žaislas ypač viliojo vaikus, tačiau kėlė pavojų mažųjų šaulių taikiniais tapusiems praeiviams, mat vaikai minioje pyškino į ką tik panorėję.

(Plačiau...)

Prašo padėti surasti dingusį sūnų (0)

Penktadienį dingo Nojus Armonas, paskutinį kartą jis matytas Jurbarke apie 9 val. ryte.

(Plačiau...)

Atkeliavo požeminiai konteineriai (nuotraukos) (0)

Į Jurbarką atvežti pirmieji požeminiai šiukšlių konteineriai. Jie turėtų pakeisti iki dabar naudojamus ir gyventojų pasipiktinimą dėl nešvaros keliančius antžeminius konteinerius.

(Plačiau...)

Meldėsi už bendrumą ir politikus (3)

Sekmadienį tikintieji ir rajono politikai rinkosi į Švc. Trejybės bažnyčią, kur vyko ekumentinės pamaldos. Pamaldos buvo laikomos Jurbarko r. avivaldybės tarybos ir mero Skirmanto Mockevičiaus inauguracijos proga.

(Plačiau...)

Mieste pavasariauja skautai (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienį Jurbarke prasidėjo tradicinė skautų pavasario šventė. Tradiciškai per miestus kasmet keliaujančios skautiškos  Jurginės  šį kartą vyksta su Jurbarko įkūrimo simboliais – Jurgiu ir Barkum.

(Plačiau...)

Miškasodis baigsis visuotine talka (0)

Valstybinė miškų urėdija balandžio 27-ąją skelbia nacionalinį miškasodį. Miškininkai kviečia visuomenę tą dieną kartu sodinti mišką. Mūsų rajone visuotinė talka nuo 10 val. vyks Pašvenčio girininkijoje – Jurbarkų seniūnijos Greičių kaime. Miškininkai tikisi sulaukti ir moksleivių, ir senjorų, ir visų, kam svarbi mūsų aplinka. Tą dieną Pašvenčio girininkijoje bus pasodinta apie tris hektarus eglių, pušų ir beržų miško.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook