Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Nubangavo Nemuno šventė (0)

Šeštadienį Smalininkuose surengta Nemuno šventė smagaus šurmulio miestelio gatves pripildė nuo pat ryto.

(Plačiau...)

Mituvos užtvankoje vanduo neatitinka higienos normos reikalavimų (3)

Informuojame, kad 2019 m. liepos 16 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Šilinės, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.). Gauti vandens mikrobiologinių tyrimų rezultatai parodė, kad vandens telkinių Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Šilinės, ir Jurbarko karjero vandens kokybė atitiko higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekelia grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių (Escherichia coli) skaičius leidžiamų normų neviršijo).

(Plačiau...)

Geriausieji abiturientai – ir gabūs, ir darbštūs (0)

Liepos 15 d. Jurbarko r. savivaldybėje tradiciškai pagerbti geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai, jų mokytojai ir tėveliai. Aukščiausius balus gavę gimnazistai įvertinti padėkomis ir piniginiu paskatinimu, o į gyvenimą palydėti protingais patarimais, padėkomis už pastangas mokytis ir raginimais neužmiršti gimtojo krašto.

(Plačiau...)

Atidarytas memorialas Jurbarko žydų bendruomenės atminimui (transliacijos įrašas) (2)

Kauno g., Sinagogų aikštėje, atidarytas memorialas Jurbarko žydų bendruomenės atminimui.

(Plačiau...)

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus (3)

17-etė jurbarkietė, kuri gegužės pabaigoje kaimo turizmo sodyboje buvo žiauriai sumušta, jau gali būti apklausta. Tokią išvadą daro merginos ir jos šeimos advokatas Mindaugas Vasiliauskas. 

(Plačiau...)

Po pusmečio įtampos „Jurbarkas“ turi naują administratorių (2)

Miesto vietos veiklos grupėje (MVVG) „Jurbarkas“ – permainos. Liepos 4 d. visuotiniame susirinkime perrinkta valdyba, pirmininkas ir paskirtas naujas administratorius. Birželio pabaigoje atsistatydinus ketverius metus MGGV „Jurbarkas“ administracijos direktore dirbusiai Gaivai Mačiulaitienei, naujuoju administratoriumi tapo Vietos veiklos grupė (VVG) „Nemunas“, kurios administracijai vadovauja Arūnas Stasiūnas.

(Plačiau...)

Sunaikintas kaimų sodybas liudija kryžius prie kelio (0)

Abipus vieškelio – platūs laukai. Vienoje pusėje geltonuojantys javai atsiremia į tolimą miškelį, kitoje – į Vidaujos upelio pakrantės medžius. Ir nė ženklo, kas čia anksčiau buvo. O buvo laikas, kai dunksojo sodyba prie sodybos, šimtamečių medžių apsuptos, senolių, jaunimo ir mažų vaikelių pilnos. Buvo du sodiečių pilni Kavolių kaimai – pirmasis ir antrasis. Vardai dar liko, žmonių – nebe. Tik graudus abiejų kaimų, kuriuos vadino tiesiog Kavoliais, atminimas po Lietuvą išsibarsčiusių buvusių gyventojų palikuonių širdyse.

(Plačiau...)

Sintetinių trąšų keliamas pavojus – kaip darže ir sode išvengti neigiamo poveikio aplinkai? (0)

Kiekvienas iš mūsų norime gyventi sveikoje, gražioje aplinkoje, ir savo veiksmais galime prisidėti prie šio tikslo įgyvendinimo. Žemės ūkio veikla turi ypatingai didelį poveikį gamtai ir mus supančiai aplinkai. Dėl šios priežasties jau 15 metų Jurbarko rajone juoduosius serbentus auginanti Violeta Baublienė tvirtina niekuomet nesuabejojusi savo pasirinkimu ūkininkauti ekologiškai.

(Plačiau...)

Šauliai iškėlė didžiulę Trispalvę (video) (3)

Liepos 6-osios proga Jurbarko šauliai pratęsė tradiciją ir ant vandens bokšto iškėlė didžiulę Trispalvę. Šį kartą vėliava – gerokai didesnė, nei keltoji prieš tai. Tačiau, kaip ir aną kartą, taip ir šį – gyventojų buvo prašoma to paties. Šauliai žmones kvietė fotografuotis su plazdančia Trispalve fone, dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, ir taip parodyti, kad Lietuva jiems brangi.

(Plačiau...)

Kviečia burtis Tautiškai giesmei (programa) (0)

Liepos 6-oji – Valstybės, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo, diena, kurią kasmet pasitinkame pakilios nuotaikos ir nekantriai laukiame vakaro, kuomet kartu su visu pasauliu giedame Lietuvos himną.  Šiemet Lietuvos Valstybės dienos minėjimo renginys „Lietuvos himnas aplink pasaulį“ Jurbarko krašte vyks:

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook