Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Tvirtos miestų draugystės pagrindas – kaimynystė (0)

Prieš 15 metų pasirašyta Lenkijos Ryno miesto ir gminos bei Jurbarko rajono savivaldybės draugystės ir bendradarbiavimo sutartis. Mero Skirmanto Mockevičiaus pakviesta liepos 28–29 d. Jurbarke svečiavosi Ryno mero Jozefo Karpinskio vadovaujama lenkų delegacija.

(Plačiau...)

Viešvilės šventė „Ei žirgė, žirgeli!“ (2)

Rugpjūčio 1 d. Viešvilėje vykusios šventės renginiai ir atrakcijos visos buvo susijusios su žirgais. Bendruomenės ir kultūros centrų, seniūnijos, parapijos jungtinės pajėgos surengė puikią šventę, o pagrindinis jos akcentas – žirgų konkūras – tai viešviliškių Rasos ir Raimundo Augusčių dovana savo miestelio bendruomenei.

(Plačiau...)

Pilies kaimo bendruomenė paminėjo dešimtmečio sukaktį (0)

Liepos 25 dieną vykusi tradicinė miestelio šventė „Prie Pilies“ šiemet buvo ne eilinė, o skirta Pilies kaimo bendruomenės veiklos dešimtmečio sukakčiai paminėti.

(Plačiau...)

Ar tikrai Jurbarką šildė kauniečių sąskaita? (2)

Įsivaizduokite, kad prekybos centro direktorius staiga jus viešai apkaltina, kad gyvenat kitų pirkėjų sąskaita. Nes perkate pernelyg mažai ir tai tik būtiniausias prekes, todėl kiti pirkėjai turi „kompensuoti“ būtinas pajamas, reikalingas visam prekybos centrui ir visam prekybos tinklui išlaikyti.

(Plačiau...)

Lietuvos paštas kviečia laimėti „Šviesos“ prenumeratą (0)

Visą vasarą Lietuvos pašte vyksta akcija „Vasara pašte – prizų metas“, kurios metu kas savaitę iki vasaros pabaigos galima laimėti pasirinkto leidinio prenumeratą. Lietuvos paštas kviečia laimėti „Šviesos“ laikraščio prenumeratą šiems metams.

(Plačiau...)

Gruzino koncertas pilyje – dovana geros muzikos mėgėjams (0)

Perkusininko Irakli Koiava koncertas praėjusį penktadienį į Panemunės pilį sutraukė įvairią publiką: muzikos gurmanus, Gruzijos bičiulius, dovanų mėgėjus, nes koncertas buvo nemokamas, smalsuolius – ir visi, ko gero, liko patenkinti šiltu ir nepaprasto skambesio vakaru.

(Plačiau...)

Parko lankytojai piniginių atverti neskuba (0)

Nuo gegužės 15 d. Aplinkos ministro įsakymu suteikta galimybe paremti Lietuvos saugomas teritorijas įsigyjant savanorišką lankytojo bilietą pasinaudojo apie 5,5 tūkst. regioninių parkų lankytojų. Už parduotus bilietus gautos lėšos bus skirtos gamtos objektams, rekreacinėms teritorijoms prižiūrėti, tvarkyti, informaciniams stendams atnaujinti, šiukšlėms išvežti, lankstinukams, gamtos maršrutų aprašymams paruošti, gamtos pamokoms. Panemunių regioninio parko lankytojai, deja, nebuvo dosnūs.

(Plačiau...)

Miesto veiklos grupė juda pirmyn (1)

Jurbarko bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos ir verslininkai susibūrė į miesto  veiklos grupę „Jurbarkas“, kurios steigėjais tapo rajono savivaldybė, Verslininkų organizacija ir Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga.

(Plačiau...)

Senjorų širdys karštesnės už spiginusią liepos saulę (0)

Pirmąjį liepos savaitgalį į Lietuvą plūstelėjusi karščio banga vienus paskatino vykti prie jūros, kiti gi – slėpėsi vėsiuose namuose, o Jurbarko senjorų bendruomenė, pasikvietusi svečių, rinkosi į „Margynės“ sodybą pabendrauti ir pasilinksminti.

(Plačiau...)

Griciai blaškosi tarp dviejų seniūnijų (0)

Karščiau už karštą vasarą Gricių kaimo ir apylinkių gyventojai diskutuoja siūlymą palikti Veliuonos seniūniją ir jungtis prie Juodaičių. Tokį norą į Gricius trečiadienį atvažiavusiai rajono valdžiai išdėstė dalis susirinkusių šio kaimo gyventojų. Perversmininkai tikino, kad jų gyvenimas kur kas tampriau susijęs su už penkių kilometrų esančiais Juodaičiais, nei su triskart toliau esančia Veliuona.

(Plačiau...)

Draugaujant – džiaugsmo daugiau (0)

Praėjusį savaitgalį Smalininkuose vyko respublikinis sergančiųjų Parkinsono liga suvažiavimas. Savo lemties brolius susikvietė smalininkietė, Lietuvos Parkinsono ligos draugijos Jurbarko skyriaus vadovė Nijolė Valančienė.

(Plačiau...)

Internetiniais pardavėjais aklai pasitikėti negalima (0)

Pinigai sumokėti, o prekės nėra. Su tokia nemalonia situacija susidūrė dukrai kombinezoną internetu pirkusi jurbarkietė Ilona Zabliauskienė. Socialiniame tinkle „Facebook“ suradusi drabužiais prekiaujančią moterį, ji suderėjo ir užsakė patikusį rūbą. Deja, pervedus pinigus prekė sutartu laiku neatkeliavo, o pardavėja pradingo.

(Plačiau...)

Grąžino pavogtus Jaunimo parko šviestuvus (14)

Jurbarko Naujamiestyje įrengto Jaunimo parko laukia paskutiniai darbai – derinami fontanai, tvarkomi projekto dokumentai, o jurbarkiečiai džiaugiasi gražia nauja erdve. Tačiau ne visi į sutvarkytą teritoriją žvelgia vienodai, atsirado ir tokių, kurie į parką užsuko ieškodami ką pavogti. Ir rado.

(Plačiau...)

Naujoji koordinatorė aktyvins ir kaimo jaunimą (0)

Prasidėjus vasarai aktyvusis Jurbarko jaunimas sulaukė pastiprinimo. Prieš kurį laiką į kitą darbovietę išėjus jaunimo reikalų koordinatorei Audronei Balčiūnienei laimėjusi konkursą savivaldybėje pradėjo dirbti Rasida Kalinauskienė.

(Plačiau...)

Garsinome Jurbarką Žemaitijoje (0)

Birželio 5-6 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo 14-ajame Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydyje.

(Plačiau...)

Pedofilijos byla perduota teismui (8)

Prokuratūra teismui perdavė Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio bylą, kurioje jis kaltinamas globotinių seksualiniu išnaudojimu. Byla Jurbarko rajono apylinkės teismui perduota praėjusią savaitę, įtariamajam gresia laisvės atėmimo bausmė iki penkerių metų.

(Plačiau...)

Sunkią kasdienybę palengvina būsto pritaikymo darbai (0)

Sveikieji nedažnai susimąsto, kaip sunku judėti neįgaliajam. Paprasčiausius kasdienius užsiėmimus, higienos procedūras gali būti sudėtinga atlikti, jei gyvenamoji aplinka nepritaikyta sergančiam, ribotas galimybes turinčiam žmogui. Kad neįgaliųjų aplinka taptų saugesnė ir patogesnė, atsirastų daugiau galimybių jiems integruotis į visuomenę, iš valstybės ir savivaldybių biudžetų yra finansuojami būstų pritaikymo neįgaliesiems darbai.

(Plačiau...)

Atostogas derina su... elniais (0)

Tokia trumpa ta lietuviška vasara, o reikia spėti patirti daugybę malonumų ir realizuoti aibę pomėgių, kurie susiję su šiltuoju metų laiku ir atostogomis.

(Plačiau...)

Vaikų svajonė: užaugti pasaulyje, kur šalia tėtis (2)

Visi esame vaikai savo tėvų, tad birželio pirmasis sekmadienis – Tėvo diena – kiekvienam šventė. 2008 m. Lietuvoje ši diena paskelbta valstybine švente, skirta pagerbti tėvystei.

(Plačiau...)

Darbo partiją paliko skyriaus pradininkai (3)

Gegužės 28-ąją rajono tarybos posėdyje prisiekė Darbo partijos narė Vilma Venslauskienė, pakeitusi tarybos narės mandato atsisakiusią Vidmantą Marcinkevičienę. Nuo pat Darbo partijos Jurbarko skyriaus įkūrimo buvusi viena aktyviausių narių V. Marcinkevičienė ne tik paliko rajono tarybą, bet išėjo ir iš partijos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook