Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Skirsnemunės mokykloje – europietiška valgykla (0)

Šviežiu mokyklos valgykloje pagamintu maistu Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mokiniai sotinasi jau nuo mokslo metų pradžios, o pirmadienį buvo oficialiai atidaryta suremontuota ir atnaujinta mokyklos valgyklos virtuvė. Valgyklą modernizavo mokinių maitinimo paslaugas rajone teikianti viešoji įstaiga „Kretingos maistas“.

(Plačiau...)

Televizoriai ir jų įdomi istorija (0)

Nedaug technologinių išradimų turėjo tokią didelę įtaką Amerikos ir visai pasaulio visuomenei, kaip televizoriai. Iki 1947 metų namuose esančių televizorių skaičių buvo galima suskaičiuoti vos iki tūkstančio. Iki 1990 metų Amerikoje 98 procentai gyventojų turėjo namuose bent po vieną televizorių. Televizoriai tada buvo žiūrimi maždaug po septynias valandas per dieną.  Apskritai tipiškas amerikietis prie šio išradimo praleidžia po 2-5 valandas per dieną.

(Plačiau...)

Ataskaitos suteikė progą pasigirti, padėkoti ir padejuoti (0)

Šią savaitę į spaudos konferenciją žurnalistus pakvietę rajono vadovai pateikė praėjusių metų savivaldybės tarybos ir administracijos veiklos atskaitas ir supažindino su šių metų rajono biudžeto galimybėmis. Nors rajono merui Ričardui Juškai renginys buvo gera proga pasigirti gerėjančia finansine savivaldybės padėtimi, Finansų skyriaus vedėja Audronė Stoškienė geresnio gyvenimo biudžetininkams nepažadėjo.

(Plačiau...)

Politikų sąžinė – ne jų vienų reikalas (4)

Išanalizavusi septyniolikos Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narių veiklą Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pernai priėmė net šešis mūsų politikams nepalankius sprendimus. Kiekvienas skirtingai reagavo į pareikštas nuobaudas. Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininko Romanso Dragūnavičiaus sausio 27 d. išplatintas pranešimas spaudai ir tarybos nario Adolfo Lapės reikalavimas paneigti „Šviesoje“ paskelbtą informaciją paskatino grįžti prie temos.

(Plačiau...)

Patruliai įtariami kyšio ėmimu (video) (49)

Penktadienį Imuniteto skyriaus pareigūnai pateikė įtarimus kyšio paėmimu dviems Jurbarko r. policijos komisariato patrulių būrio patruliams - E. B. ir R. Z. Pareigūnai nuo tarnybos nušalinti dviems mėnesiams.

(Plačiau...)

Savivaldybė taisys apskrities klerkų klaidas (0)

Valdininkai vėl sėda tikslinti seniūnijų, kaimų, gyvenviečių ribas. Tik neseniai šis procesas baigėsi Jurbarke, dabar atėjo eilė kaimams. Urbanistikos skyriaus vedėja Gražina Gadliauskienė tvirtina, kad ištaisyti klaidas 2008 metais Tauragės apskrities viršininko administracijos nebaigtame rengti plane leidžia teritorijų planavimui Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirtos lėšos.

(Plačiau...)

Bylas tiria greičiausiai šalyje (3)

Ketvirtadienį Jurbarko rajono policijos komisariate pateikta 2014 metų policijos veiklos ataskaita bendruomenei. Nors pareigūnų kolektyvas mažėja, o nusikaltimų daugėja, jurbarkiečiai bent jau kol kas gali jaustis saugiai – Jurbarko policija nusikaltimus tiria greičiausiai šalyje, o ištyrimo procentas lenkia Lietuvos vidurkį.

(Plačiau...)

Ugniagesiai laukia naujų namų ir technikos (0)

Pernai Lietuvoje gaisruose žuvo 125 žmonės – mažiausiai per pastaruosius dvidešimt metų. Jurbarko rajone ugnis aukų pasiglemžė taip pat minimaliai – pernai, kaip ir užpernai, žuvo vienas gyventojas. Nepaisant geros statistikos, ugniagesius už galvų verčia griebtis jurbarkiečių neatsargumas. Daugybė gaisrų kyla dėl paprasčiausio apsileidimo – netvarkingų dūmtraukių, bet kaip įrengtos elektros instaliacijos ar lovoje su cigarete rankose užmigusių girtuoklių.

(Plačiau...)

Susitikimai su ministrais – masalas rinkėjams? (0)

Įsibėgėjanti savivaldybių tarybų ir tiesioginių merų rinkimų kampanija kandidatus verčia pasitelkti visą įmanomą kūrybiškumą. Atrodo, kad bent jau Algirdui Mačiulaičiui jo tikrai netrūksta – trečiadienį kandidatas į rajono merus paskelbė registruojantis gyventojus į susitikimus net su dviem ministrais.

(Plačiau...)

Padubysio plėšikams teismas atlygino pagal nuopelnus (0)

Lapkričio pabaigoje Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį 2013 m. pavasarį Seredžiaus seniūnijos vienkiemiuose siautėjusiems plėšikams. Trys jauni vyrai, kurių vienas dar ir dabar nepilnametis, už grotų turės praleisti ne vienus metus.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook