Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Sporto prekės – ne tik sportui (0)

Sporto prekės šiandien užima vis svarbesnę dalį mūsų visų gyvenimuose. Kad tai yra tiesa, galima spręsti iš to, jog gaminama vis daugiau ir įvairesnių prekių, skirtų prekių, ieškoma patogesnių pardavimo būdų, vienas iš jų – prekyba internetu. Tačiau įdomu tai, kad šiandien šios paskirties prekės jau įgavo ir kitokį atspalvį – jos kritos ne tik sportui. Taigi, kokiais dar tiksliais gali būti naudojamos šios prekės?

(Plačiau...)

Savivaldybei teks atlyginti gamtai padarytą žalą (4)

Sausio 2-ąją įsiteisėjo Jurbarko rajono apylinkės teismo sprendimas, pripažinęs savivaldybės administraciją neatidžiai atlikus savo pareigas ir dėl to padarius žalą aplinkai. Taip baigėsi trejus metus trukęs ginčas su Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentu dėl sureguliuoto Mituvos upelio vagos valymo.

(Plačiau...)

Suklastotus eurus įbruko kaimo parduotuvėje (0)

Vos įvedus Lietuvoje eurą pasigirdo pranešimų apie turguje, parduotuvėse ir net bankomatuose aptinkamas naujųjų pinigų klastotes. Nors įvairiose informavimo priemonėse gyventojams nuolat aiškinama, kaip atskirti tikrus pinigus nuo padirbtų, atrodo, kad susidūrus su sukčiais nuostolių išvengti beveik neįmanoma.

(Plačiau...)

Ragų ieškotojo aistra – neišgydoma (3)

Dešimtis gražiausių briedžių ir elnių ragų savo kolekcijoje sukaupęs 84-erių girdžiškis Vytautas Mačiulis nesiliauja stebinti aplinkinius. Vyras beveik keturis dešimtmečius klajoja po miškus ieškodamas eiklių žvėrių karūnų, kuriomis puošia namus. Smalsuoliams jis mielai aprodo gamtos dovanas, tačiau jų niekada neparduoda – tik pasiūlo pamokyti ieškoti, nes, pasak Vytauto, ragus kiekvienas turi surasti pats, kitaip jie bus tik kaulas be istorijos.

(Plačiau...)

Nubaudė nelegalius automobilių ardytojus (0)

Gruodžio mėnesį aplinkosaugininkai patikrino gautą informaciją apie nelegaliai Jurbarko rajone ardomus automobilius. Pareigūnai rado keturias nelegalias dirbtuves Jurbarke, Gedžiuose bei Rotuliuose.

(Plačiau...)

Vėtros išverstas medis sumaitojo automobilį (0)

Penktadienį ir šeštadienį Lietuvoje siautusi vėtra nuostolių pridarė ir mūsų rajone. Ugniagesiai į pagalbą nuo vėtros nukentėjusiems žmonėms Jurbarke ir rajone skubėjo keliskart – tvarkė vėjo suniokotą stogą, iš po nuvirtusio medžio ištraukė automobilį.

(Plačiau...)

Senoji Jurbarko spaustuvė toliau gyvens muziejuje (0)

Praėjusiais metais uždaryta nuo 1949-ųjų Jurbarke veikusi ir rajono laikraštį spausdinusi spaustuvė. O 1963 metais skaitytojus pasiekė joje išspausdintas pirmasis „Šviesa“ pavadintas laikraščio numeris. Relikvinę spaustuvės įrangą įsigijęs Senovinės technikos muziejaus įkūrėjas Justinas Stonys planuoja lankytojams demonstruoti senovinę spausdinimo technologiją, o spaustuvininkė Valerija Matakienė patvirtino, kad visos muziejuje atsidūrusios mašinos yra veikiančios.

(Plačiau...)

Jaunimo lyderė į replikas atsako draugiška šypsena (3)

Gruodžio 11-ąją Jurbarko viešojoje bibliotekoje apdovanoti aktyviausi rajono jaunuoliai, su jaunimu dirbančios organizacijos ir partneriai. Šiemet Jaunimo reikalų taryba ir balsavusieji internetu geriausius rinko šešiose kategorijose: Jaunimo lyderis, Jaunimo iniciatyva, Jaunimo renginys, Jaunimo partneris ir Jaunimo savanoris.

(Plačiau...)

Mažoji Lietuva sugrįžta prie savo istorinių šaknų (0)

Prie Nemuno prisiglaudę Smalininkai ir Viešvilė žmonių gyvenimo būdu šiandien niekuo nesiskiria nuo kitų rajono vietovių, ir visgi istoriškai tai visai kitoks kraštas. Mažojoje Lietuvoje šimtmečius gyveno Prūsijos skalviai, vėliau pradėję vadinti save lietuvninkais. Karai, emigracija ir trėmimai išnaikino šio krašto senbuvius, bet likę jų vaikai su pasididžiavimu prisimena savo istorines šaknis. Ir kuo stipriau į jas kimbasi, tuo įdomesnis darosi šis vokišką braižą ne tik architektūroje, bet ir žmonių gyvenime išlaikęs kraštas.

(Plačiau...)

Reitingų sudarytojai savivaldybei įteikė dovaną (6)

Prieš Kalėdas Lietuvos laisvosios rinkos institutas Jurbarko savivaldybei įteikė dovaną – sudarydamas Lietuvos savivaldybių indeksą kilstelėjo rajoną iš 53 į 18 vietą.
Nors savivaldybių indeksai sudaromi jau daug metų, o Laisvosios rinkos institutas savivaldybių padėtį analizuoja ir vertina ketvirtą kartą, Jurbarkas indekso lentelėje dar niekada nebuvo atsidūręs taip aukštai.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook