Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Berlynietis Heinzas Putlitzas: džiugu, kad Jurbarke mane pažįsta (0)

Šią savaitę į Jurbarką vėl atvažiavo labdarą mūsų krašto žmonėms ir įstaigoms atvežę vilkikai iš Berlyno. Jau šešiolika metų šį naudingą ir prasmingą darbą dirba Heinzas Putlitzas, organizacijos „Berlyno policija padeda“ įkūrėjas bei Jurbarko Garbės pilietis. Kalbinome garbųjį svečią ir kartu atvykusį jo pagalbininką Michaelį Bernecherį bei visus tuos metus su berlyniečiais bendraujantį samarietį Antaną Kazakevičių.

(Plačiau...)

Kaltų dėl autobuso avarijos ieškos teismuose (1)

Kas kaltas, kad keleivius mikroautobusu vežiojo ir galiausiai nuo kelio nulėkė greičiausiai prie vairo net negalėjęs sėsti žmogus? Vairuotoją įmonei nusiuntusi darbo birža apie jo sveikatos problemas žinojo, bet nutylėjo. Darbdavys kaltina darbo biržą, o šios vadovai atkerta, kad priimant į darbą dokumentus reikia tikrinti.

(Plačiau...)

Poilsiavietės urėdijos miškuose traukia gamtos mylėtojus (0)

Miškai – žaliasis Lietuvos lobis, gamtos mylėtojus traukiantis aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį, romantikams – neišsenkančio grožio šaltinis, grybautojus ir uogautojus masinantis gamtos turtais. Valstybinių miškų miškininkai pasirūpina įrengti rekreacines zonas, kuriose miškų lankytojai būtų saugūs ir nedarytų žalos gamtai.

(Plačiau...)

Apleisti butai – spąstai tvarkingiems kaimynams (0)

Dvokas, kandys, tarakonai, kirmėlės tapo kaimynyste, iš kurios negali išsivaduoti Kauno g. 36 daugiabučio gyventojai. Landyne virtęs kaimyno butas – tikras galvos skausmas, nes buto savininkas nesirodo, o valdininkai bejėgiškai skėsčioja rankomis.

(Plačiau...)

Mokyklose darbymetis – prasidėjo egzaminų sesija (0)

Gegužės 2 d. gimnazijose prasidėjo brandos egzaminų sesija. Brandos atestato šiemet siekia per tris šimtus Jurbarko rajono gimnazijų abiturientų. Apie egzaminų sesijos organizavimą ir dvyliktokų pasirinkimus pasakojo savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė.

(Plačiau...)

Atnaujinta mokykla – Skirsnemunės šviesulys (0)

Neatpažįstamai pakitęs Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio mokyklos pastatas, šviesios ir erdvios patalpos, apie 40 proc. pigesnis šildymas. Tai tik keli nauji per metus atsiradę privalumai baigiant įgyvendinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiamą projektą „Skirsnemunės mokyklos pastato energijos efektyvumo gerinimas“. Nors darbai dar nebaigti, atnaujintas mokyklos pastatas miestelyje šviečia iš tolo.

(Plačiau...)

Miesto ir verslo dienos prasidėjo žiobrine (nuotraukos, šeštadienio programa) (2)

Penktadienio popietę Jurbarke, Mažųjų laivelių prieplaukoje, miestiečiai ir svečiai turėjo progą paskanauti žiobrių ir sužinoti apie šių žuvų gaudymo bei kepimo tradicijas. Kartu su žiobrine prasidėjo ir Miesto bei verslo dienų šventė, kurios dauguma renginių vyks šeštadienį.

(Plačiau...)

Kaimų ugniagesiams padės savanoriai (0)

Lietuvių liaudies sarkazmui, kad degantis svetimas tvartas – džiaugsmas kaimynui – ateina galas. Planuojama, kad iki 2016 m. sausio 1 d. nestatutinių kaimo ugniagesių sumažės, o gaisrus gesins specialiai apmokyti savanoriai. Jei reforma pavyks, gyventojai bent teoriškai turėtų jaustis saugiau – ugniagesių pajėgų pagausės, bus atidaryti du papildomi padaliniai Viešvilėje ir Seredžiuje.

(Plačiau...)

Jurbarko savivaldai – ketvirtis amžiaus (0)

Neseniai iškilmingai paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų sukaktį. Tokį patį jubiliejų šiais metais švenčia ir nepriklausomos Lietuvos savivalda – 1990 m. kovo 24 d. įvyko pirmieji laisvi rinkimai į savivaldybių tarybas.
Ketvirtis amžiaus – ir daug, ir mažai. Tų istorinių procesų dalyviai dar atsimena, kaip viskas vyko. Tačiau patikimiausi liudytojai – archyve saugomi 1990, 1995, 1997 ir vėlesnių metų savivaldybės tarybos, valdybos, administracijos veiklos dokumentai, kuriuose užfiksuota, kaip vyko rajono vadovų rinkimai ir atstatydinimai, kaip buvo formuojamos partijų koalicijos, kokie sprendimai tuomet buvo priimami.

(Plačiau...)

Ugniagesiui – įtarimai išprievartavimu (22)

Ar galėjo aukštas pareigas užimantis Jurbarko priešgaisrinės tarnybos (PGT) pareigūnas  apsvaiginti ir miške išprievartauti moterį? Tokią galimai nukentėjusios jurbarkietės pateiktą versiją tiria Marijampolės pareigūnai, o pats ugniagesys kilus skandalui išėjo iš darbo.

(Plačiau...)

Pavogtą piniginę grąžino per valandą (1)

Pirmadienį apie 10 val. Jurbarko mažojoje „Maximoje“ dvi moterys apvogė jurbarkietę. Nusikaltėlės nutykojo tinkamą akimirką ir iš rankinės ištraukė piniginę su dokumentais ir 70 eurų. Deja, pasidžiaugti grobiu vagilės nespėjo – vos po valandos jas sulaikė policijos pareigūnai.

(Plačiau...)

Prisiekė naujoji taryba ir meras (3)

Šiandien, balandžio 14-ąją, savivaldybės taryba susirinko į pirmąjį posėdį. Jurbarko apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Vitalija Juzėnienė priėmė tarybos nario – mero Skirmanto Mockevičiaus ir naujos kadencijos tarybos narių priesaikas.

(Plačiau...)

Socialdemokratai išsirinko valdžią (5)

Šeštadienį vykusioje socialdemokratų partijos Jurbarko skyriaus ataskaitinės rinkiminės konferencijos darbotvarkės svarbiausi klausimai – skyriaus vadovų rinkimai ir kandidato į 2016 m. vyksiančius Seimo rinkimus siūlymas.

(Plačiau...)

Semiamas rūsys – skęstančios pensininkės reikalas (2)

Gerą pusmetį Gudelių kaime (Girdžių sen.) gyvenančios Genės Lužaitienės namai primena grimztantį laivą – nei nuskęsta, nei išplaukia. 75-erių moteris nuo praėjusio rudens kasdien iš rūsio semia vandenį. Jai tai bene vienintelė likusi išeitis, nes valdininkų dėmesio neprisišaukia net oficialiais raštais.

(Plačiau...)

Naujas kelias į Raudonę: už ir prieš (12)

Antradienį raudoniškius nustebino įvažiavimą į gyvenvietę užbarikadavusi statybinė technika. Žmonės gūžčiojo pečiais ir puolė vieni kitų klausinėti – kas vyksta? Kad akmenimis grįstas kelias į Raudonę bus tvarkomas, miestelėnai žinojo, tačiau tikėjosi projekto aptarimo su bendruomene jį ruošiant, o ne tik tapti įvykio liudininkais.

(Plačiau...)

Darbietė Vilma Venslauskienė neteko mandato, Laura Icikevičienė išbraukta iš sąrašo (papildyta video) (16)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį panaikino Darbo partijos atstovės Vilmos Venslauskienės tarybos narės mandatą. Tos pačios partijos narė Laura Icikevičienė išbraukta iš kandidatų sąrašų. Tokį sprendimą VRK priėmė įvertinusi teisėsaugos surinktą medžiagą dėl galimų balsų pirkimų per savivaldos rinkimus.

(Plačiau...)

Pavasarinėje šventėje miško bičiuliai paukščiams dovanojo namus (0)

Kovo 23-osios rytą Jurbarko miškų urėdijos administracinis pastatas ošė jaunų balsais – pakviesti savo globėjų miškininkų čia suvažiavo per šimtą jaunųjų miško bičiulių. Miškų urėdija surengė smagią pavasario šventę gamtą mylintiems vaikams ir į gimtinę sugrįžtantiems paukščiams.

(Plačiau...)

Medalis mokytojai – už tarnystę vaikui ir Lietuvai (0)

Raudonės pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei, maironiečių būrelio vadovei Elenai Elzbergienei pirmadienį įteiktas Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimas – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“, kuriuo mokytoja pagerbta už filantropinę veiklą, ypač jaunųjų kūrėjų skatinimą ir rėmimą. Kandidatūros teikimą inicijavo Lietuvos maironiečių draugija, rekomendavo Raudonės pagrindinė mokykla, seniūnija, Jurbarko r. savivaldybės Švietimo skyrius.

(Plačiau...)

„Specialus tyrimas“ – apie nevaikiškus žaidimus su vaikais Viešvilėje (video) (0)

Ar mūsų šalies vaikų globos įstaigos tinkamai paruošia žmogų visaverčiam savarankiškam gyvenimui? Išmoko siūti, megzti, gaminti valgį, įgyti profesiją ir susirasti padorų darbą? Vieša paslaptis, jog dauguma pareigūnams šiandien įkliūvančių prostitučių – užaugusios būtent vaikų namuose. Apie tai, jog valstybės globojami vaikai tampa seniausios pasaulio profesijos darbininkais, prabilo ir šalies vadovė, Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Paskutinis atvejis itin šokiruoja: Viešvilės vaikų globos namuose – pedofilijos skandalas, kurio epicentre – globos namų direktorius.

(Plačiau...)

Pavaduojančią paštininkę klampina įtarimai (8)

Kur dingsta siuntiniai ir kodėl Skirsnemunės pašto darbuotoja socialinio tinklo „Facebook“ savo paskyroje pardavinėja tokius pačius daiktus, kokie prapuolė drauge su prarastomis siuntomis? Paslaptingai išnykusių siuntinių nesulaukusiems pašto klientams kilo įtarimų, kad į Skirsnemunę atkeliavusius daiktus galėjo pasisavinti pašto darbuotoja.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook