Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Atsidavimą valstybei įvertino medaliu (0)

Liepos 6-osios – Valstybės dienos proga Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė Lietuvos ir užsienio šalių piliečiams apdovanojimus už nuopelnus valstybei ir Lietuvos vardo garsinimą  pasaulyje. Tarp kone keturiasdešimties apdovanotųjų – ir smalininkietis Algirdas Gluodas.

(Plačiau...)

Istorinis gaisrinės pastatas keis šeimininkus (0)

1925 metais statytas Jurbarko gaisrinės pastatas jau ateinančiais metais turės naujus savininkus – kone devyniasdešimt metų pastate šeimininkavę ugniagesiai rengiasi persikelti į užmiestį.

(Plačiau...)

Nelegali prieplauka turės išnykti (9)

Nuleisti valtis į vandenį Nemuno ir Mituvos upių santakoje nelegaliai įrengtoje vietoje pamėgusiems gyventojams aušta juodos dienos. Aplinkosaugininkai ir miesto seniūnija žada negailestingai kovoti su savavališkai valčių nuleidimo vietą įsirengusiais vandens pramogų mėgėjais – tuštinti jų pinigines, naikinti teisę plaukioti ir net konfiskuoti laivus.

(Plačiau...)

Po trasų rekonstrukcijos – saugesnės žiemos (1)

Šiemetinė liepa jurbarkiečiams neįprasta – miestas net tris savaites turi taikstytis su faktu, kad nėra šilto vandens. Tiesa, šios gyventojų kančios atsipirks. Rekonstravus senas trasas S. Daukanto ir Vasario 16-osios gatvėse šilumininkai jau turės galimybę laikinai be karšto vandens palikti tik tam tikras Jurbarko dalis, o ne visą miestą.

(Plačiau...)

Geriausi abiturientai sėkmę prisišaukė patys (0)

Ketvirtadienį savivaldybėje pagerbti geriausiai egzaminus išlaikę rajono abiturientai. Šiemet šimtukais įvertintos tik vienos mokyklos – Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleivių žinios. Maksimalų arba beveik didžiausią galimą rezultatą iš įvairių egzaminų gavo aštuoni gimnazistai. Neabejotina rekordininke tapo Neringa Jucevičiūtė, po šimtą balų gavusi iš keturių egzaminų, o dar iš vieno – 98 balus.

(Plačiau...)

Nemuno vanduo sukėlė abejonių (0)

Besimėgaujantiems maudynėmis svarbu ne tik atsigaivinti nuo alinančio karščio, bet ir žinoti, į kokį vandenį panyra. Vasarą nuolat tikrinamas vandens telkinių vanduo, o liepos pradžioje pasiekusi informacija dėl Nemuno vandens verčia sunerimti.

(Plačiau...)

Nuostabioji panemunė keliaujantiems nesvetinga (8)

Gegužę prasidėjęs turizmo sezonas nepakeitė nė vienos savivaldybės biudžetinės įstaigos darbo laiko. Nors valdininkai kiekviena proga akcentuoja, kad savivaldybė prioritetą skiria turizmui, sekmadieniais į mūsų kraštą užsukantiems keliautojams uždaros net Turizmo ir verslo informacijos centro durys.(Plačiau...)

Užburiantis šokis su ugnimi (0)

„Ugnies valdovai“ – šie du žodžiai tampa vis sunkiau atskiriami nuo įspūdingų vasaros renginių.  Akį traukiančius šokius su ugnimi rengiančią fakyrų grupę galima išvysti tiek didžiuosiuose miestuose, kur renginiai sutraukia dešimtis tūkstančių žiūrovų, tiek mažuose miesteliuose, kur neįprastu reginiu gėrisi keli šimtai žmonių. Šią vasarą tarp aistrą ugniai ir šokiui atradusių jaunuolių galima pamatyti ir jurbarkietę Miglę Stanaitytę.

(Plačiau...)

Tėvynės laisvė svarbesnė už gyvybę (0)

Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, prisiminti prieš 73 metus tautą ištikusios tragedijos, paminėti kritusiųjų už tėvynės laisvę ir ištremtųjų į Sibiro lagerius, Jurbarko kapinėse susirinko būrelis žmonių. Kasmet jis vis mažesnis – laikas retina tragedijos liudytojų gretas, bet nenumalšina okupacijos sukelto skausmo.

(Plačiau...)

Parevių kaimo siaubas – žirgininko užveistas „mailius“ (3)

Raudonės seniūnijos Parevių kaimo gyventojai vieningai sukilo prieš kaimynystėje įsikūrusį žirgų augintoją ir trenerį Edviną Kubilių. Kaimo žmonių tvirtinimu, vienkiemyje veisiamos ožkos ir avys eina skersai išilgai per jų pasėlius, nes E. Kubilius juos laiko pusbadžiu. Priekaištų E. Kubiliui pareiškė ir Parevių kaime apsilankę Jurbarko rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook