Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Viešviliečių paramos mugė augino gerumo daigus (0)

Vakar vakare Viešvilės žuvitakio slėnyje suspindo kalėdinė eglė, o į šventėje dalyvauti nepajėgusių seniūnijos gyventojų namus pasibeldė netikėti svečiai –  kartu su eglių šakas dalijusiais miškininkais gerumo dovanas nešė ir skautai bei miestelio bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Laukiančius stebuklo apglėbė kalėdiniai angelai (0)

Balti kaip sniegas, lengvi kaip pūkas, visuose gyvenimo keliuose mus saugantys ir globojantys Aukščiausiojo pasiuntiniai prieš šv. Kalėdas susispietė Skirsnemunėje – supasi ant kalėdinės eglės, žvelgia pro namų langus, laimina kuklią prakartėlę nuo Šv. Jurgio bažnyčios kolonų ir kviečia parapijiečius daryti gerus darbus.

(Plačiau...)

Buitinė technika – pagrindiniai žingsniai, kaip išsirinkti (2)

Buitinė technika tai šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, viryklės, skalbimo mašinos, indaplovės ir kiti prietaisai, kurie palengvina mums gyvenimą ir namų ruošą. Dėl šių prietaisų mūsų gyvenimas tampa lengvesnis ir galime skirti daugiau laiko kitiems dalykams.

(Plačiau...)

Kalėdiniai linkėjimai iš Norvegijos (3)

Jurbarkiečiai Aušra ir Alfredas Borkertai Kalėdas ir Naujuosius metus šiemet sutiks Norvegijoje. Iš naujųjų savo namų Høydalyje jie siunčia kalėdinių linkėjimų artimiesiems, buvusiems kolegoms, kaimynams ir bičiuliams Jurbarke, o Aušra – dar ir skautams bei jų vadovams. Borkertai pasakoja, kaip didžiausia ir gražiausia metų šventė švenčiama fiordų ir kalnų šalyje ir kodėl apsidžiaugė kaimynai sužinoję, kad šeima šventėms lieka namie.

(Plačiau...)

Šventinis miesto veidas – liūdnas ir skurdus (9)

Vakar savivaldybės aikštėje suspindo kalėdinė eglė, pagrindinėse miesto gatvėse įsižiebė girliandų lempelės. Tačiau ir paskutiniai akcentai šventiniame miesto rūbe nepakeitė prasto estetinio vaizdo. Išsisklaidžius tamsos kerams belieka apgailestauti, kad Jurbarką puošę komunalininkai šiemet tesugalvojo žvilgančiais popierėliais apkaišyti vasarą vazonuose susodintas tujas.

(Plačiau...)

Turizmas – vienintelė priemonė rajono ekonomikai skatinti (0)

Atrodo, kad Europos Sąjungos paramos lėšos išleidžiamos taip pat lengvai, kaip ir gaunamos. Naudodamasi proga savivaldybė vieną po kitos užsako galimybių studijas ir bent jau kol kas krauna jas stalčiun. Tiek naudos tikriausiai tebus ir iš dar vieno, penktadienį būreliui valdininkų ir verslininkų pristatyto, dokumento.

(Plačiau...)

Hiphoperis kūrybą skiria išsiilgtai gimtinei (video) (0)

Londone gyvenančio jurbarkiečio Vaidoto Benderio-Waidūzo balsas vis garsiau girdimas tiek Lietuvos, tiek Anglijos hiphopo pasaulyje. Likimo atsitiktinai su garsiais reperiais suvesto Vaidoto kūriniai skamba ir draugų rate, ir radio eteryje. Lietuva jurbarkiečio vardą turėtų išgirsti ir skambant raudonplaukės atlikėjos Lauritos kūrybai, kurios dalis bus įrašyta kartu su Vaidotu.

(Plačiau...)

Seniūnas prie vairo sėdo girtas (19)

Trečiadienio kelionė Skirsnemunės seniūnui Vladui Vainauskiui įsimins ilgam. Už tai, kad namo tarnybiniu automobiliu važiavo girtas, jam teks sumokėti tūkstantinę baudą ir atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu.

(Plačiau...)

Senąją Veliuoną pakeitę darbai sulaukė įvertinimo (0)

Lapkričio 14 d. Palangoje apdovanoti geriausi Vakarų Lietuvoje įgyvendinti projektai pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamas Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemones. Net 25 gyvenvietes, kurios Europos Sąjungos paramos fondų lėšomis įgyvendino projektus, nurungė Veliuona. Projektas „Veliuonos miestelio kompleksinis sutvarkymas“ įvertintas antrąją vieta ir nusileido tik tauragiškiams.

(Plačiau...)

Savivaldybės lėktuvas – be sparnų ir sraigto (2)

Daugiau nei prieš penkerius metus į Jurbarką atskraidintas nurašytas Krašto apsaugos pajėgų lėktuvas „Wilga 35A“ jau seniai ir, atrodo, ilgam įkalintas Jurbarko aeroklubo garaže. Kilti padangėn lėktuvui trukdo ne tik gedimas, bet ir aeroklubą užklupusi krizė bei nesantaika su užnemunės skraidymo mėgėjais.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook