Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Miesto centre – neįveikiama duobė? (3)

Automobilius laužanti duobė Jurbarko centre išsekino vairuotojų kantrybę. Kasdien dešimtys automobilių atsargiai bando patekti į Šiaulių banko aikštelę ar „Nykštuko“ vaikų darželio prieigas, tačiau įveikti atkarpą ties Dariaus ir Girėno g. 39-uoju namu tikrai nelengva. Gilių duobių rinkiniu virtęs įvažiavimas iki šiol, ko gero, neužkliuvo tik už gatvių tvarką atsakingiems valdininkams.

(Plačiau...)

Miškus ateities kartoms augina savo darbą mylintys žmonės (0)

Jaunas, ypač ką tik pasodintas miškas, ko gero, retai tepatraukia eilinio gamtos mėgėjo žvilgsnį – tokiame miške nei grybausi, nei uogausi, ir pavėsį jis teiks negreit. Bet vien iš Dievo malonės miškas neauga – kasmet Lietuvoje pasodinama ir atkuriama daug valstybinių miškų. Jurbarko miškų urėdijos girininkijose 2014 m. bus pasodinta beveik 53 ha naujo miško ir kirtavietėse atkurta 330 ha miškų. O prasideda miškas nuo mažos sėklelės ir medelyne užaugintų liaunų medžių sodinukų, kuriuos dar iki miško sodinimo daugybę kartų pačiupinėja savo darbą mylinčių žmonių rankos.

(Plačiau...)

Dainių miškui vėl iškilo grėsmė (1)

Nei Lietuvos geologijos tarnybai, nei pelnu iš durpių gavybos suinteresuotai UAB „Presto durpės“ nepasirodė svarbus gyventojų ir savivaldybės tarybos nusiteikimas prieš durpių karjerą Dainių miškelyje. Prieš mėnesį Lietuvos geologijos tarnyba įvykdė bendrovės prašymą – priėmė sprendimą dėl Žemės gelmių naudojimo plano rengimo ir planavimo tikslų nustatymo, kuriuo iš naujo atvėrė kelius Dainių pelkėje esančio durpyno eksploatavimui.(Plačiau...)

Pokalbis su ministru nuteikė optimistiškai (0)

Seimo nario Broniaus Paužos prašymu ūkio ministras Evaldas Gustas surengė pasitarimą su Jurbarko savivaldybės vadovais, Turizmo ir verslo informacijos centro bei rajono verslininkų atstovais. Pasitarime dalyvavęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Donatas Jackis tvirtina, kad išvyka į Ūkio ministeriją buvo naudinga ir savivaldybei, ir verslininkams.

(Plačiau...)

Politikės ligos artina bylos senatį (23)

Savivaldybės tarybos narė Vilma Karaliūnaitė, atrodo, užsikrėtė Darbo partijos sindromu vilkinti bylas. Jos liga Jurbarko rajono apylinkės teismui dukart sutrukdė nagrinėti baudžiamąją bylą dėl gydytojos tarnybinių pareigų neatlikimo. Kas galėtų paneigti, kad Darbo partijos frakcijos Jurbarko savivaldybės taryboje suviliotą politikę susirgti privertė ne artėjanti šios bylos senatis?

(Plačiau...)

Siuntų taškas – naujas būdas išsiųsti ir atsiimti siuntas (0)

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose spėjusią išpopuliarėti siuntų taškų paslaugą jau gali išmėginti ir Jurbarko gyventojai. Užsukę į optikos salone „Solregis“ įsikūrusį DPD siuntų tašką galėsite ne tik išsiųsti siuntinį į bet kurią Lietuvos ar Europos vietovę, bet ir atsiimti internetinėje parduotuvėje pirktas prekes.

(Plačiau...)

Vandalai palieka griuvėsius (0)

Jurbarkuose skamba pavojaus varpai. Dar nepasibaigus Europos Sąjungos ir savivaldybės finansuojamam projektui, pagal kurį seniūnijoje įrengtos poilsio bei aktyvaus laisvalaikio zonos, apšvietimas, šaligatviai, chuliganai viską verčia nuolaužų krūva ir daro milžiniškus nuostolius.

(Plačiau...)

Kompromisas dėl Girdžių HE – mažesni mokesčiai valstybei (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracija rado būdą išvengti hidrokomplekso nuomininko Romualdo Ozgirdo ir jo verslo partnerių – bendrovių „Hidroenergija“ ir „Vijo“ 5 mln. Lt ieškinio – vardan Girdžių miestelio ramybės sutiko 38 metams sumažinti nuomos mokestį už Jurbarkų tvenkinio eksploatavimą. Valstybė dėl to negaus beveik 2,5 mln. Lt.

(Plačiau...)

Žaidimų aikštelių teks palaukti (4)

Prieš pat Motinos dieną Naujamiestyje gyvenančios šeimos susirūpino, kad ir šią vasarą jų atžalos turės žaisti dulkėtoje gatvėje. Moterų įsitikinimu, daugiabučių kiemų tvarkymo projektą įgyvendinanti savivaldybė darbus pradėjo ne nuo to galo – pirmiausia reikia pasirūpinti vaikais, o ne automobilių stovėjimo aikštelėmis.

(Plačiau...)

Šunų nevaldantiems savininkams – tūkstantinės baudos (1)

Du policijos ekipažai K. Donelaičio gatvėje Jurbarke gaudė vaikiną apkandžiojusį agresyvų šunį. Nors šuo buvo surastas, o savininkė atlygino 500 Lt žalą nukentėjusiajam – byla keliaus į Administracinę komisiją prie Jurbarko rajono savivaldybės tarybos. Komisija nuspręs, kokia bauda laukia moters už šuns nepriežiūrą, tačiau šįkart suma gali būti tūkstantinė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook