Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Europos Sąjungos paramos naudą įvertino visuomenė (0)

Gruodžio 4-ąją Ūkio ministerija geriausių Europos Sąjungos lėšomis finansuotų projektų autorius pakvietė į apdovanojimų vakarą Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro salėje. Į visuomenės pripažinimą pretendavo ir trys 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis įgyvendinti projektai.

(Plačiau...)

Konflikte dėl vandens gręžinio – nelygios jėgos (1)

Jurbarkų sen. Dainių kaime gyvenančių Linos ir Sigito Lukoševičių kova dėl vandens gręžinio prie statomo nuosavo namo greitai nesibaigs. Jungti namo prie centralizuoto vandentiekio nenorintys žmonės pirštais bado į, jų manymu, prastą UAB „Jurbarko vandenų“ tiekiamą vandenį, o įmonė mojuodama įstatymais atsisako suteikti leidimą įrengti gręžinį.

(Plačiau...)

Internetinė svetainė bando sklaidyti „šešėlį“ (0)

Kiek daugiau nei metus internete veikianti svetainė www.beseselio.lt davė apčiuopiamų rezultatų kovojant su šešėline ekonomika – Lietuvoje jau uždaryta 300 „taškų“, kuriuose buvo nelegaliai prekiaujama alkoholiu, tabako gaminiais ir degalais. Nors svetainė tapo pagalbininke ir Jurbarko policijai, pareigūnai tikina, kad realios naudos – nedaug, nes pateikta informacija dažnai būna netiksli, o visos piliečių nurodomos vietos žinomos, jose prekiaujantys asmenys – bausti.

(Plačiau...)

Sveikatos biuro kol kas nebus (0)

Biudžetinių įstaigų darbo savaitę dėl lėšų stygiaus trumpinanti savivaldybės administracija taupymą supranta labai savotiškai: rugsėjį rajono tarybos nariams buvo pasiūlyta steigti naują įstaigą – Visuomenės sveikatos biurą. Jo išlaikymas kasmet kainuotų per 400 tūkst. Lt. Politikai administracijos planų nepalaimino – jų nuomone, mokinių sveikatos priežiūros ir visuomenės sveikatinimo paslaugas ir toliau galima pirkti iš kituose rajonuose veikiančių biurų.

(Plačiau...)

Gynyba nuo agresyvių šunų – tik bėgti (1)

Rugsėjo 24-osios vakare Jurbarke palaidas anglų bulterjeras užpuolė vaiką. Kiek vėliau tas pats šuo užpuolė moterį. Antrojo užpuolimo galėjo ir nebūti, tačiau neturėdami kur dėti sugauto šuns, policijos pareigūnai gyvūną nuvežė už miesto ir paleido. Toks sprendimas nepasiteisino – bulterjeras grįžo į miestą ir puolė vėl.

(Plačiau...)

Pašalpų milijonas iš skolų neišvaduos (1)

Aštuonis mėnesius į kiekvieną socialinės pašalpos prašantį gyventoją per padidinamąjį stiklą žiūrėję socialiniai darbuotojai pagaliau užsidirbo premijas, o savivaldybė sutaupė milijoną, kuriuo gali užkamšyti vasarą atsivėrusias biudžeto skyles.

(Plačiau...)

Dantis praradus gelbsti modernios technologijos (6)

Išmaniosios technologijos ir inovacijos vis labiau skverbiasi į kasdienį mūsų gyvenimą. Šiandien turime ir kasdien naudojame modernius prietaisus ir įrengimus, kurie prieš keliolika metų galėjo atrodyti kaip iš fantastinių Žiulio Verno romanų. Tačiau mums gerokai mažiau žinomi naujausi technologiniai šiuolaikinės medicinos, tiksliau odontologijos, pasiekimai. Pasirodo, ir čia labai gelbsti modernios technologijos. Naudojantis jomis „atsarginės detalės“ (šiuo atveju – nauji dantys) pakeičiamos vos ne greičiau nei automobilio ratai.

(Plačiau...)

Girdžiuose aidi vilko staugimas (0)

Jei kada Girdžių pakraštyje išgirsite vilku staugiantį vyrą, nenustebkite. Taip čia gyvenantis vokietis Horstas Ganzeris šaukia savo augintinį – Karpatų miškų vilką, vardu Boy. Pasitikdamas svečius senjoras  juokauja, kad kresnas vilkas žmonėms draugiškas, tačiau kelyje pasitaikančias kaimynų vištas ar katinus sumedžioja akimirksniu.

(Plačiau...)

Panemunės krašto turtas – legendomis apipinta Raudonė (0)

Vos per penkis šimtus gyventojų turinti Raudonė kasmet sulaukia kelių dešimčių tūkstančių svečių – į šį panemunės miestelį vasarą nuolat suka ekskursijos, čia sustoja į pajūrį ilsėtis važiuojančios šeimos, šiltais vakarais parke vaikštinėja rankomis susikibusios įsimylėjėlių poros, o savaitgaliais Meilės alėjoje fotografuojasi vestuvininkai. Raudonės seniūnas Česlovas Meškauskas tvirtina, kad miestelio gyvenimas sukasi aplink 16 a. pastatytą pilį, tačiau legendomis apipinta Raudonė nebūtų tokia įdomi ir patraukli, jei joje negyventų darbštūs ir sumanūs panemunės krašto žmonės.

(Plačiau...)

Keliaudama kuria savo pasaulio portretą (0)

Inesos Bosaitės kelionių kolekcija jau nemaža, tačiau kolekcininke ji savęs nevadina. Į egzotiškas šalis vyksta ne todėl, kad nusifotografuotų prie objektų, kuriuos aplipę visi turistai, o kad atsigertų tenykščio gyvenimo kvapų, garsų, skonių, kad žmonių veiduose paskaitinėtų jų gyvenimus. Fotografijų irgi parsiveža ir iš kelių šimtų atrinkusi keliasdešimt surengia parodą – pirmiausia savo mokiniams ir kolegoms Antano Sodeikos meno mokykloje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook