Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Rugsėjis prasidėjo smagiomis įkurtuvėmis (0)

Rugsėjo 1-ąją mokyklos prisipildo vaikų klegesio ir rudeninių gėlių aromato. Pirmokų rankas stipriai spaudžia išdidūs tėveliai, abiturientai paskutinį kartą santūriai rugsėjo gėles teikia auklėtojams. Koridoriais skuba pedagogai, jau galvojantys apie pamokas, mokymo programas, naujas užduotis ir laukiantys susitikimo su jau pažįstamais ir naujais mokiniais. Šių metų Mokslo ir žinių diena įsimins net dvejomis įkurtuvėmis.

(Plačiau...)

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė: Viešvilės vaikų globos namai bus uždaryti (4)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Marijampolėje, kur dalyvavo vaikų globos namų „Putinas“ uždaryme. Prezidentė kartu su vaikais ant globos namų durų pakabino užrašą „Vaikų namai uždaryti. Vaikai gyvena bendruomenėje“. Uždarydama šiuos globos namus Prezidentė pabrėžė, kad tai – pirmas žingsnis siekiant, kad Lietuvos vaikai augtų šeimose. Uždaryme dalyvavusi Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pareiškė, kad „Putino“ namų uždarymą seks globos įstaigų uždarymas Viešvilėje, Pabradėje bei Vilijampolėje (Kaune).

(Plačiau...)

Rugsėjo 1-oji: mokyklos pradeda bendruomenių metus (3)

Vasara visada prabėga per greitai, rugsėjis ateina netikėtai. Bet tik ne mokytojams, kurie neretai net per atostogas nenustoja galvoję apie mokyklą ir savo mokinius. Kai rugsėjo pirmąją vaikai suguža į klases, švietimo vadovai ir pedagogai jau būna apgalvoję ir apsvarstę naujųjų mokslo metų darbus. Belieka susitelkus visai mokyklos bendruomenei auginti ir ugdyti jauną žmogų – mūsų valstybės ateitį.

(Plačiau...)

Futbolo federacijos išvados – stadionas niekam tikęs (11)

Jurbarko miesto stadionas nei aukščiausios, nei žemesnės Lietuvos futbolo lygos (LFL)varžyboms netinka ir artimiausiu metu netiks. Tokią žinią savivaldybei atsiuntė Lietuvos futbolo federacija (LFF), nurodžiusi ne tik įrengiant stadioną paliktą broką, bet ir reikalavimus, kurių nesilaikė darbus atlikę rangovai.

(Plačiau...)

Prie vadavietės – patriotiškumo atlaidai (0)

Sekmadienio vakarą prie prezidento generolo Jono Žemaičio vadavietės bunkerio Šimkaičių miške paminėtos Baltijos kelio 26-osios metinės ir Juodojo kaspino diena. Nuo 2003 m. šioje istoriškai prasmingoje vietoje vykstantis renginys jau tapo tradicija, suburiančia branginančius Lietuvos laisvę, pagerbiančius vieną iškiliausių partizanų – Joną Žemaitį.

(Plačiau...)

100 koalicijos „Už 2 eurus“ dienų: sužlugdyti projektai ir neveiklumas (16)

2014 m. Jurbarko rajonas Lietuvos savivaldybių reitinge po ilgo ir atkaklaus darbo pasiekė niekada anksčiau neregėtą 18 vietą. Tai geriausias iki šiol mūsų savivaldybės įvertinimas. Jurbarkas pagaliau nusikratė probleminės savivaldybės statuso ir tarp 53 kaimiškų savivaldybių, išlipo iš paskutiniųjų pozicijų kur buvo įsitvirtinęs, atrodo, nepajudinamai. Šis įvertinimas įrodė gerėjusį gyvenimą rajone. Galima tik pasidžiaugti, kad naujajam merui ir savivaldybės tarybai pasisekė ateiti vadovauti rajonui jau pakilus iš duobės. Siekiant dar didesnės rajono žmonių ekonominės ir socialinės gerovės šiuo metu itin svarbu nelėtinti tempo ir neprarasti pozicijų.

(Plačiau...)

Po pertraukos – vėl trichineliozės protrūkis (0)

Po septynerių metų pertraukos Jurbarke vėl nustatyta tricheneliozė – liga, kuria žmonės užsikrečia valgydami veterinarų neištirtą mėsą. Tauragės visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyrius rugpjūčio 3 d. gavo informaciją iš Jurbarko maisto ir veterinarijos tarnybos, kad Jurbarko gyventojos pristatytame kiaulienos mėginyje rasta trichinelių ir galimai yra susirgusių asmenų.

(Plačiau...)

Dėl pasų klastočių – griežtesni reikalavimai (0)

Į dienos šviesą iškilus ne vienam atvejui, kai privatūs veterinarijos gydytojai talkindami veisėjams klastoja augintinių pasus, įrašus apie jų amžių ar skiepus, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) sugriežtino jaunikliams išduodamų dokumentų kontrolę.

(Plačiau...)

Tvirtos miestų draugystės pagrindas – kaimynystė (0)

Prieš 15 metų pasirašyta Lenkijos Ryno miesto ir gminos bei Jurbarko rajono savivaldybės draugystės ir bendradarbiavimo sutartis. Mero Skirmanto Mockevičiaus pakviesta liepos 28–29 d. Jurbarke svečiavosi Ryno mero Jozefo Karpinskio vadovaujama lenkų delegacija.

(Plačiau...)

Viešvilės šventė „Ei žirgė, žirgeli!“ (2)

Rugpjūčio 1 d. Viešvilėje vykusios šventės renginiai ir atrakcijos visos buvo susijusios su žirgais. Bendruomenės ir kultūros centrų, seniūnijos, parapijos jungtinės pajėgos surengė puikią šventę, o pagrindinis jos akcentas – žirgų konkūras – tai viešviliškių Rasos ir Raimundo Augusčių dovana savo miestelio bendruomenei.

(Plačiau...)

Pilies kaimo bendruomenė paminėjo dešimtmečio sukaktį (0)

Liepos 25 dieną vykusi tradicinė miestelio šventė „Prie Pilies“ šiemet buvo ne eilinė, o skirta Pilies kaimo bendruomenės veiklos dešimtmečio sukakčiai paminėti.

(Plačiau...)

Ar tikrai Jurbarką šildė kauniečių sąskaita? (2)

Įsivaizduokite, kad prekybos centro direktorius staiga jus viešai apkaltina, kad gyvenat kitų pirkėjų sąskaita. Nes perkate pernelyg mažai ir tai tik būtiniausias prekes, todėl kiti pirkėjai turi „kompensuoti“ būtinas pajamas, reikalingas visam prekybos centrui ir visam prekybos tinklui išlaikyti.

(Plačiau...)

Lietuvos paštas kviečia laimėti „Šviesos“ prenumeratą (0)

Visą vasarą Lietuvos pašte vyksta akcija „Vasara pašte – prizų metas“, kurios metu kas savaitę iki vasaros pabaigos galima laimėti pasirinkto leidinio prenumeratą. Lietuvos paštas kviečia laimėti „Šviesos“ laikraščio prenumeratą šiems metams.

(Plačiau...)

Gruzino koncertas pilyje – dovana geros muzikos mėgėjams (0)

Perkusininko Irakli Koiava koncertas praėjusį penktadienį į Panemunės pilį sutraukė įvairią publiką: muzikos gurmanus, Gruzijos bičiulius, dovanų mėgėjus, nes koncertas buvo nemokamas, smalsuolius – ir visi, ko gero, liko patenkinti šiltu ir nepaprasto skambesio vakaru.

(Plačiau...)

Parko lankytojai piniginių atverti neskuba (0)

Nuo gegužės 15 d. Aplinkos ministro įsakymu suteikta galimybe paremti Lietuvos saugomas teritorijas įsigyjant savanorišką lankytojo bilietą pasinaudojo apie 5,5 tūkst. regioninių parkų lankytojų. Už parduotus bilietus gautos lėšos bus skirtos gamtos objektams, rekreacinėms teritorijoms prižiūrėti, tvarkyti, informaciniams stendams atnaujinti, šiukšlėms išvežti, lankstinukams, gamtos maršrutų aprašymams paruošti, gamtos pamokoms. Panemunių regioninio parko lankytojai, deja, nebuvo dosnūs.

(Plačiau...)

Miesto veiklos grupė juda pirmyn (1)

Jurbarko bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos ir verslininkai susibūrė į miesto  veiklos grupę „Jurbarkas“, kurios steigėjais tapo rajono savivaldybė, Verslininkų organizacija ir Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga.

(Plačiau...)

Senjorų širdys karštesnės už spiginusią liepos saulę (0)

Pirmąjį liepos savaitgalį į Lietuvą plūstelėjusi karščio banga vienus paskatino vykti prie jūros, kiti gi – slėpėsi vėsiuose namuose, o Jurbarko senjorų bendruomenė, pasikvietusi svečių, rinkosi į „Margynės“ sodybą pabendrauti ir pasilinksminti.

(Plačiau...)

Griciai blaškosi tarp dviejų seniūnijų (0)

Karščiau už karštą vasarą Gricių kaimo ir apylinkių gyventojai diskutuoja siūlymą palikti Veliuonos seniūniją ir jungtis prie Juodaičių. Tokį norą į Gricius trečiadienį atvažiavusiai rajono valdžiai išdėstė dalis susirinkusių šio kaimo gyventojų. Perversmininkai tikino, kad jų gyvenimas kur kas tampriau susijęs su už penkių kilometrų esančiais Juodaičiais, nei su triskart toliau esančia Veliuona.

(Plačiau...)

Draugaujant – džiaugsmo daugiau (0)

Praėjusį savaitgalį Smalininkuose vyko respublikinis sergančiųjų Parkinsono liga suvažiavimas. Savo lemties brolius susikvietė smalininkietė, Lietuvos Parkinsono ligos draugijos Jurbarko skyriaus vadovė Nijolė Valančienė.

(Plačiau...)

Internetiniais pardavėjais aklai pasitikėti negalima (0)

Pinigai sumokėti, o prekės nėra. Su tokia nemalonia situacija susidūrė dukrai kombinezoną internetu pirkusi jurbarkietė Ilona Zabliauskienė. Socialiniame tinkle „Facebook“ suradusi drabužiais prekiaujančią moterį, ji suderėjo ir užsakė patikusį rūbą. Deja, pervedus pinigus prekė sutartu laiku neatkeliavo, o pardavėja pradingo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook