Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Paaiškėjo valdančioji koalicija – permainų nedaug (9)

Pirmasis naujosios kadencijos Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdis numatytas balandžio 17 d. Tuomet politikai prisieks ir balsuos už pateiktą vicemero kandidatūrą. Savivaldybės administracijos direktorius ir jo pavaduotojas bus renkami vėlesniuose posėdžiuose.

(Plačiau...)

Seniūnijos laimėjimas – bendruomenės nuopelnas (0)

Kovo 20 d. Lietuvos Respublikos prezidentūroje pagerbti nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ nugalėtojai. Prieš metus Kultūros ministerijos inicijuotame konkurse dalyvavo dvi Jurbarko r. seniūnijos – Viešvilės ir Veliuonos. Viešvilės seniūnija drauge su kitomis 12 Lietuvos seniūnijų tapo konkurso nugalėtoja. 

(Plačiau...)

į Jurbarką grįžo tymai (1)

Kovo 22 d. Jurbarko r. užregistruotas pirmas tymų atvejis. Liga diagnozuota 22 metų jurbarkiečiui, nuo tymų viena vakcinos doze skiepytam vaikystėje. Paskutinį kartą susirgimas tymais rajone buvo užfiksuotas 1993 m.

(Plačiau...)

Meras išrinktas, kalbėti apie koaliciją – dar anksti (2)

Sekmadienį antrame ture išrinkus rajono vadovą, baigėsi savivaldybės tarybos rinkimai. Tačiau valdančiosios koalicijos, kurios atstovai užims likusius svarbius postus, dar teks palaukti. Į rajono tarybą patekę septynių partijų ir dviejų rinkimų komitetų nariai kol kas tik aiškinasi vieni kitų lūkesčius.

(Plačiau...)

Į pramoninį rajoną – nauju pėsčiųjų ir dviračių taku (1)

Barkūnų gatve namo pėsčiomis bei dviračiais keliaujančių žmonių vargams artėja pabaiga. Planuojama, kad dar šiemet bus pradėti darbai, o kitais metais šioje gatvėje bus nutiestas puskilometrio pėsčiųjų ir dviračių takas. Kol kas miestą su pramoniniu rajonu ir Kalnėnais jungiančia gatve žmonėms tenka eiti nesaugiu kelkraščiu.

(Plačiau...)

Raudonę garsino unikali liepa (0)

Kovo 19 d. Briuselyje vyko Europos metų medžio apdovanojimo ceremonija. Joje apdovanotas ir Lietuvos medis – daugiakamienė liepa, auganti Raudonės pilies kieme.

(Plačiau...)

Meru tapo Skirmantas Mockevičius (fotoreportažas iš rinkimų štabų, rezultatai) (36)

Sekmadienį vykusiuose merų rinkimuose nugalėjo ir ketverius metus rajonui vadovaus dabartinis rajono vadovas Skirmantas Mockevičius. Kova tarp jau minėto S. Mockevičiaus  ir liberalų atstovo, parlamentaro, Ričardo Juškos vyko balsas į balsą. Nugalėtojas paaiškėjo tik suskaičiavus paskutinius gyventojų pasirinkimus.

(Plačiau...)

Kandidatų į merus debatai: Ričardas Juška prieš Skirmantą Mockevičių (vaizdo įrašas) (14)

Šį sekmadienį Jurbarko r. gyventojai antrajame ture rinks merą. Juo pretenduoja tapti dabartinis Seimo narys, liberalas, Ričardas Juška ir save pats išsikėlęs dabartinis rajono meras Skirmantas Mockevičius. 

(Plačiau...)

Prasidėjo antrasis rinkimų turas (3)

Trečiadienį balsavimu iš anksto prasidėjęs antrasis rinkimų turas  nei didele rinkėjų gausa, nei stebėtojų aktyvumu neišsiskyrė. Pirmąją dieną iš anksto balsavo 317 rinkėjų. Dar 57 savo valią išreiškė balsuodami spec. punktuose – Smalininkų senjorų namuose, Seredžiaus ir Eržvilko senelių globos namuose.

(Plačiau...)

Žolės gaisrai – akimirka iki tragedijos (0)

Nuolatinė pavasario bėda – pernykštės žolės gaisrai. Paprastai jie kyla, kai gyventojai imasi ūkinės veiklos ir aplinkos švarinimo darbų savo ūkiuose ar sodybose. Praėjusiais metais šalies ugniagesiai daugiau nei 4400 kartų vyko gesinti degančios žolės ir ražienų.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook