Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Žvyrių vokiečių gyvenimo istorijos blyksniai: Jonas Armonas (0)

Lapkričio 9 d. Skirsnemunės (Žvyrių) evangelikų liuteronų kapinaitėse, skirsnemuniškių palydėtas, amžino poilsio atgulė garbingo amžiaus sulaukęs vyriausias seniūnijos gyventojas Jonas Armonas. Tiek nedaug trūko, vos daugiau nei mėnesio, kad būtų minėjęs gyvenimo šimtmetį. 

(Plačiau...)

Moterį su vaikais iš namų išgujo baimė (3)

Be namų ir mirtinai įbauginta. Taip jaučiasi dviejų mažamečių vaikų mama iš Jurbarko r. Moterį, kaip ji pati mano, terorizuoja jos buvęs sugyventinis. Nors į sodybą prie Skirsnemunės buvo įsilaužta ne kartą, teisėsauga imtis rimtų priemonių negali – žada bausti už įsibrovimą ir kalbėtis. Tačiau moters tai neguodžia – dėl savo ir vaikų saugumo bijančiai skirsnemuniškei tenka glaustis pas giminaičius.

(Plačiau...)

Vaikas sėdi ramiai? Duokime jam saldainį! (0)

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, tiek suaugusiųjų, tiek vaikų nutukimo atvejų kasmet vis daugėja, o tokiai statistikai didžiulę įtaką daro įvairiausi veiksniai: pradedant netinkamu gyvenimo būdu ir baigiant genetiniais faktoriais. Skaičiuojama, kad Lietuvoje antsvorio turi kas penktas paauglys, todėl itin svarbu kuo anksčiau pastebėti nutukimo priežastis bei įvertinti galimas pasekmes, o apie tai plačiau pasakoja gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiams - puikios naujienos dėl šilumos kainos (1)

Pagal Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) paskelbtą lapkričio centralizuotai tiekiamos šilumos kainų Lietuvoje statistiką, Kaune, Kauno rajone bei Jurbarke centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kaina šį mėnesį išlieka viena mažiausių šalyje.

(Plačiau...)

Muziejus su „trumpom kelnėm“ (0)

Šią vasarą, birželio 15 d., sukako 15 metų nuo Smalininkų senovinės technikos muziejaus įkūrimo.

(Plačiau...)

Chuliganų trijulė sužalojo bendramokslį (2)

Šakių r. policijos komisariate pradėti net keli ikiteisminiai tyrimai dėl jurbarkiečių paauglių galimai padarytų smurtinių nusikaltimų vienoje Šakių r. mokyklų. Trijulė  įtariama turto prievartavimu  ir bendramokslio sužalojimu. Įsisiautėję šešiolikmečiai neįtikusį bendraamžį daužė taip, kad  šiam dviejose vietose lūžo žandikaulis.

(Plačiau...)

Feisbuke – melas apie pasibaigusią nepilnametės prievartavimo bylą Jurbarke (3)

Melagingų naujienų konvejeris nestoja. Šimtai socialinio tinklo naudotojų dalijasi informacija, esą nepilnametės prievartavimo byla Jurbarke – baigta.

(Plačiau...)

Žurnaliniai staliukai – svarbūs interjero akcentai (0)

Įrengiant būstą visuomet daug dėmesio pareikalauja tinkamų baldų pasirinkimas. Rūpinamasi, kad baldai ne tik puikiai tiktų prie interjere vyraujančių spalvų, bet taip pat derėtų tarpusavyje, todėl tam vertėtų skirti pakankamai laiko bei pastangų. 

(Plačiau...)

Prokuroras apie prievartavimo bylą Jurbarke: 17-metis prisipažino tik išgirdęs, ką kalba apklausiama mergaitė (0)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos prokuratūra pranešė, jog teismą pasiekė šalyje nuaidėjusi seksualinio smurto Jurbarke byla. Kaltinimai pareikšti 17-mečiui jurbarkiškiui, kuris per moksleivių vakarėlį žiauriai sumušė, išprievartavo ir pasikėsino išžaginti dešimtokę. Mergaitei sutrikdyta tiek fizinė, tiek psichinė sveikata. Bylos duomenimis, kaltinamasis jos neatsiprašė, o kaltę pripažino tik baigiamojoje tyrimo stadijoje, kuomet jam girdint  buvo apklausta nukentėjusi mergina.

(Plačiau...)

Nepilnametę žiauriai sumušęs prievartautojas ėmė verkti krokodilo ašaromis (4)

Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai kaimo turizmo sodyboje buvo žiauriai sumušta, išprievartauta ir bandyta išžaginti 16-metę moksleivę, ikiteisminis tyrimas baigtas. Prokuratūra bylą perdavė teismui. Apie tyrimą DELFI papasakojo nukentėjusios merginos advokatas Mindaugas Vasiliauskas.

(Plačiau...)

Gelbėtojai vardija tas pačias gaisrų priežastis (0)

Spalio 25-ąją ugniagesiai lankėsi Smalininkuose. Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su seniūnu Ramūnu Alminu atrinko šešias šeimas, kurių namuose nemokamai įrengė dūmų detektorius ir patikrino šildymo bei elektros sistemas. Reido rezultatai ugniagesius nudžiugino ne visur. Dalyje būstų žmonės su ugnimi žaidė beveik tiesiogine šio žodžio prasme.

(Plačiau...)

Kaktomuša: nusileisti dėl vėjo jėgainių niekas neketina (0)

Spalio 18-ąją savivaldybėje vėl susitiko vėjo jėgainių parką prie Skirsnemunės statyti planuojančios įmonės „Ren energija“ atstovas, savivaldybės darbo grupė ir skirsnemuniškiai bei Dainių II kaimo bendruomenė. Vėjo jėgainių kaimynystei kategoriškai prieštaraujantiems gyventojams ir šio projekto vystymo siekiantiems verslininkams tarpininkaujanti savivaldybė ir šį kartą jokių esminių sprendimų nepasiūlė. Tačiau pritarė surengti oficialią gyventojų apklausą ir kviestis diskusijoms ekspertus.

(Plačiau...)

Dovana jums – sugrąžinta šypsena (0)

Šypsena gali būti labai iškalbinga. Kartais gražios šypsenos daug pasako ne tik apie žmones, bet ir apie kliniką, kurioje jos ypatingai nušvinta.

(Plačiau...)

Kaip išrinkti geriausius žaislus vaikams? (0)

Žaislai – tai viena tokių dovanų, kuri nudžiugintų turbūt kiekvieną vaiką, tačiau tuomet, jei planuojama įteikti būtent tokią dovaną, vertėtų atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų. Itin platų žaislų pasirinkimą galėsite rasti apsilankę https://pigu.lt/lt/zaislai parduotuvėje, kurioje galėsite pasirinkti tam tikras jus dominančias žaislų savybes, ir tai tikrai padės kur kas paprasčiau priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti ieškant pačių geriausių žaislų?

(Plačiau...)

Merginą sumušęs kovotojas prisipažįsta ir dėl seksualinio prievartavimo, gresia iki 10 metų už grotų (papildyta) (9)

Žiauriu 17-metės sumušimu ir pasikėsinimu ją išžaginti įtariamas Jurbarko politikų sūnus kelis mėnesius atkakliai kratėsi kaltės, bet vėliau pilnai ją pripažino. Ketvirtadienį prokuratūra paskelbė apie tyrimo pabaigą. Mišrių kovos menų turnyrų prizininkas įtariamas keliais nusikaltimais – pasikėsinimu išžaginti, įvykdytu seksualiniu prievartavimu ir sveikatos sutrikdymu.

(Plačiau...)

Kūdikio krepšelio idėja įgauna formą (0)

Rugsėjį Jurbarko r. savivaldybės tarybai nepritarus tarybos nario Gintario Stoškaus parengtam sprendimo projektui dėl kūdikio krepšelio, rajono meras sudarė darbo grupę, kuriai patikėjo užduotį parengti kompleksinę vaikus auginančių šeimų rėmimo tvarką.

(Plačiau...)

Jaunos mamos istorija. Noriu ja pasidalyti (0)

Nepagrįsta dvejonė, stresas, baimė ir nežinomybė – pagrindiniai pojūčiai, kuriuos patiria kone kiekviena žindyvė, pradėdama ruoštis kūdikio maitinimo etapui. Tačiau norint nuvyti visas neigiamas mintis tolyn, visų svarbiausia yra suprasti tai, kokią visapusišką naudą natūralus motinos pienas teikia kūdikiui ir mamai, o taip pat rekomenduojama pasikonsultuoti su kompetentingais specialistais, kurie nuramins ir tinkamai paruoš galimiems iššūkiams.

Apie tai, su kokiais žindymo neramumais susidūrė ir kaip juos sprendė, pasakoja „La Leche lygos“ žindymo vadovė, tinklaraštininkė ir keturių vaikų mama Ieva Driukienė, o savo įžvalgomis dalijasi medicinos mokslų daktarė, gydytoja neonatologė ir LSMU docentė Eglė Markūnienė.

(Plačiau...)

Apdraudusiems gyvūnus – dalies draudimo įmokų kompensacijos (0)

Iki šių metų gruodžio 31 d. ūkininkai gali kreiptis paramos dėl ūkinių gyvūnų draudimo įmokų dalies kompensavimo. Parama teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Rizikos valdymas“ veiklos sritį „Pasėlių, gyvūnų ir augalų draudimo įmokos“, susijusią su ūkinių gyvūnų draudimo įmokų kompensavimu. Šiam paraiškų priėmimo etapui skirta 2 390 550 Eur. 

(Plačiau...)

Kaip pasirinkti tinkamiausią vaikišką lovą? (0)

Jei reikėtų išvardinti dalykus, kurie yra labai svarbūs jūsų atžaloms, savaime suprantama, jų būtų labai daug – pradedant kokybišku maistu ir užbaigiant įdomiu laisvalaikiu. Vis tik, negalima pamiršti ir dar vieno dalyko. Tai – visavertis miegas. Tačiau tam, kad jūsų mažieji iš tiesų galėtų mėgautis kokybišku miegu ir puikia jaustųsi, būtina sukurti miegui draugišką aplinką. Kad ji tokia būtų, teks įgyvendinti ne vieną reikalavimą. Vienas jų – parinkti savo vaikui pačią tinkamiausią lovą. Jei vertintume, koks asortimentas yra siūlomas, tai, matytume, kad tėveliai susiduriame su iš tiesų rimtu iššūkiu. Taigi, šį kartą pateiksime keletą patarimų, ką daryti, kad tinkamiausią lovą iš rinkti būtų lengviau? 

(Plačiau...)

Tai ko galbūt dar nežinojote apie domeną (0)

Ketinantiems susikurti savo internetinę svetainę, ko gero, galvoje sukai gan nemažai klausimų į kuriuos ieškote atsakymo internete, pažystamų rate ar pas profesionalus. Nepakenks kartoti ir kartoti šią informaciją, kadangi dauguma padaro klaidų rinkdamiesi domeną.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook