Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Žiauriai sužalotai merginai grasinta tylėti: prokuratūra ėmėsi veiksmų (1)

Sureagavusi į visuomenės spaudimą ir gavusi papildomų duomenų, kad Jurbarke žiauriai sužalotai nepilnametei grasinta ir liepta tylėti, prokuratūra pranešė ketinanti griežtinti kardomąją priemonę pagrindiniams įtariamajam, vietos politikės nepilnamečiui sūnui.

(Plačiau...)

„Sfinkso“ klubą puolė 29 paaugliai (3)

Penktadienį galutinai paaiškėjo pirmadienį „Sfinkso“ klubą užpuolusių ir galimai su viena sportininke susidoroti norėjusių paauglių skaičius. Policija pagaliau patvirtino, kad užpuolikų buvo net 29.

(Plačiau...)

Svarstė, kaip sutramdyti smurtaujančius paauglius (1)

Ketvirtadienio rytą Jurbarko r. savivaldybėje buvo sušauktas rajono valdžios, švietimo ir kitų įstaigų, įvairių tarnybų ir policijos susirinkimas. Per jį svarstytos pastaruoju metu rajoną sukrėtusių nusikaltimų priežastys ir bandyta aiškintis, kaip tokių dalykų išvengti ateityje. 

(Plačiau...)

Direktorės pavaduotojas: prie gimnazijos – jaunuolių automobiliai paslėptais numeriais (24)

Po šalį sukrėtusio išpuolio, kai Tauragės r. esančioje sodyboje buvo žiauriai sumušta ir galimai išžaginti bandyta dešimtokė, gimnazijos, kurioje mergina mokosi vadovybė atvira - prie mokyklos sukiojasi automobiliai uždengtais numeriais.

(Plačiau...)

Naujai atidaryta ekspozicija pasakos Viešvilės rezervato istoriją (0)

Gegužės pabaigoje Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate atidaryta nauja ekspozicija tema – „Upelis vidur girios“. Joje pasakojama ne tik apie rezervato simbolį – Viešvilės upelį, kuris čia surinktą vandenį išplukdo į Nemuną, bet ir pateikiama platesnė informacija, kokių kraštovaizdžio,  gyvosios gamtos įdomybių gali  pamatyti šioje Lietuvos vietoje.

(Plačiau...)

Sudaužytos merginos artimieji prašo paramos (8)

Gegužės 26-oji tapo tragedija dešimtokės šeimai. Kartu šventęs rytų kovos menų sportininkas, įtariama, ją kraupiai sumušė, o vėliau bandė išžaginti. Šiuo metu Kauno klinikų reanimacijoje dėl merginos gyvybės ir sveikatos kovoja medikai. Tuo tarpu šeima prašo paramos – mergaitės gydymas bus ilgas ir sunkus.

(Plačiau...)

Šešiolikmetė – dar reanimacijoje, pasikėsinimu išžaginti įtariamas politikės sūnus kratosi kaltės (14)

Savaitgalį per Jurbarko krašto moksleivių vakarėlį kaimo turizmo sodyboje siaubingai sudaužytos 16-metės būklė vis dar išlieka sunki, o šoko ištikti jos artimieji neslėpė savo nepasitenkinimo dėl prokuratūros sprendimo išleisti laisvę pasikėsinimu išžaginti įtariamą nepilnametį.

(Plačiau...)

Populiariausi interneto tiekėjai Lietuvoje ir kokį planą rinktis? (0)

Lietuviai gali didžiuotis, kad jų šalyje – internetas yra vienas sparčiausių visame pasaulyje. Pasirinkę šviesolaidį internetą galėsite džiaugtis greitaveika, kuri siekia net iki 1 Gb/s. Nuostabu, taip? Tikrai taip. Svarbu ir tai, kad Lietuvoje interneto paslaugomis galima naudotis beveik kiekviename kampelyje, tad net jeigu gyvenate vienkiemyje – tai nereiškia, kad būsite atsiriboję nuo likusio pasaulio.

(Plačiau...)

Fiksuoti pirmieji rinkimų pažeidimai (0)

Per šiandien vykstančius šalies prezidento ir Europos Parlamento fiksuoti galimi rinkimų įstatymų pažeidimai. Pranešta, kad už atėjusius rinkėjus jau buvo pasirašyta, o dar vienos balsavimo apylinkės pirmininkė galimai neleistinai agitavo socialiniame tinkle.

(Plačiau...)

Vytauto Didžiojo vardą saugo du dešimtmečius (0)

Apsupta Vytauto – taip būtų galima pradėti pasakojimą apie Vytauto Didžiojo progimnaziją. LDK Didžiojo kunigaikščio vardą laiko keliu išdidžiai nešanti mokykla įsikūrusi to paties pavadinimo gatvėje, šalimais – parkas ir vienas seniausių Lietuvoje paminklų Vytautui Didžiajam.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook