3 geriausi mobilieji telefonai verslui

3 geriausi mobilieji telefonai verslui (0)

2019-12-10
Foto: Pexels.com

Ne paslaptis, kad mobilieji telefonai šiandien yra svarbi verslininkų kasdienybės dalis – susisiekimas, bendradarbiavimas, failų tikrinimas ir begalės kitų užduočių atlikimas bet kur ir bet kada yra įmanomas būtent dėka išmaniųjų telefonų. Jeigu reikėtų rinktis naują telefoną verslui arba galbūt netgi ieškote jo šiuo metu – kokį telefoną rinktumėtės? Štai 5 mobilieji telefonai, kurie verslui tiks geriausiai.

1.  Apple iPhone XS

Ir kaip gi verslo telefonų sąrašas gali apsieiti be Apple produkcijos. iPhone XS telefonas yra „varomas“ vienu galingiausių Apple procesorių A12 Bionic, turi nuostabų 5,8 colio įstrižainės ekraną ir, žinoma, išskirtinės kokybės nuotraukas kuriančią kamerą.

Teigiama kad šis modelis naudoja 50% mažiau energijos nei ankstesni modeliai ir, negana to, iPhone XS buvo išleistas 2018 metais, todėl jo kaina jau yra kiek patrauklesnė.

2.  Samsung Galaxy S10+

Šiuo metu tai geriausias išmanusis telefonas su Android operacine sistema – galingas ir stilingas. Verslui rekomenduojame rinktis „Plius“ modelį ne šiaip sau, kadangi didesnis 6,4 colio ekranas tikrai leidžia naudotis įvairiomis programomis lengviau ir užduotis atlikti greičiau. Galite rinktis tarp 8 GB ir 12 GB RAM atminties modelių, tačiau jų kainos stipriai skiriasi.

Jeigu Galaxy S10+ atrodo kiek per brangus, galite pabandyti ir Galaxy S9+. Jis šiek tiek senesnis, techniniais parametrais nusileidžia nestipriai.

3.  BlackBerry KEY2

Jeigu galvojote, kad BlackBerry mobilieji telefonai „mirė“ visam laikui, tai klystate, nes naujas modelis KEY2 iš BlackBerry puikiai suderina visų pamėgtą Android operacinę sistemą, liečiamą ekraną ir klasikinį BlackBerry dizainą su pilna QWERTY klaviatūra.

Telefone taip pat yra įvairių saugos funkcijų bei specialus mygtukas, leidžiantis akimirksniu pasiekti 52 jūsų mėgstamas programas.

Foto: Shutterstock.com

Kur įsigyti?

Daugelį išmaniųjų telefonų galima rasti bet kurioje elektronikos parduotuvėje ir, žinoma, internetu. Visi šie mobilieji telefonai ir daugybė kitų naujausių modelių yra siūlomi ir internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt. Kviečiame apsilankyti jau dabar ir sužinoti apie tai, kokie mobilieji telefonai ir kitos elektronikos prekės yra siūlomos šiandien.

Užsak. Nr. 1404.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook