Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Baisia klampyne virtęs kiemas gyventojus varo į neviltį (nuotr...

Baisia klampyne virtęs kiemas gyventojus varo į neviltį (nuotraukos) (7)

2017-03-09

Baisiausias Jurbarko kiemas. Taip jurbarkiečiai vadina teritoriją tarp Gedimino, Žemaitės ir Kęstučio gatvių. Mažiausiai aštuoniuose daugiabučiuose gyvenantys žmonės priversti klampoti per purvą ir didžiules balas. Maža to, kartais kiemas tampa neišvažiuojama bekele, ir žemesni automobiliai tiesiog užklimpsta.

Tačiau klimpsta ne tik gyventojų automobiliai. Problemų turi ir sunki komunalininkų technika, bandanti privažiuoti prie šiukšlių konteinerių. Darbuotojai iki kulkš- nių skęsta purve, o sunkvežimis palieka gilias provėžas.

Apie tai, kad galėtų išmesti šiukšles ir grįžti švarūs, gyventojai nė nesvajoja. Ypač dideliu iššūkiu tampa šiukšles išmesti sutemus, nes per balas ir pievą tenka klampoti tamsoje. Anksčiau konteineriai stovėjo palei pievos pakraštį, tačiau trukdė pravažiuojantiems automobiliams, nes patekti į kelių daugiabučių kiemą buvo galima tik per likusį gan siaurą tarpą tarp garažų ir konteinerių. Matyt, todėl šiukš- lių aikštelė buvo „patobulinta“ ir konteineriai sustumti į pievą prieš Kęstučio g. 16 namo langus.

„Iš kieme stovinčių šiukšlių konteinerių sunkiasi nešvarumai, pamažu teka gatvės link, bet nenuteka. Telkšo kieme ir prie įėjimų į laiptines. Dvokiantis vandens, dumblo ir srutų mišinys, kai šlapia, ir nežinia kokį užkratą sausu oru nešiojančios dulkės“, – sakė į redakciją kreipęsis Gedimino 23- iojo namo gyventojas Raimundas Babilius.

Pasak vyro, kieme didelis judė- jimas, tačiau kiemas – valdininkų užmirštas ir apleistas.

„Kiemas pereinamas, namuose daug pensininkų, nemažai ikimokyklinio amžiaus vaikų, mėginančių žaisti neapsemtuose ploteliuose, važinėja lengvieji automobiliai, specialusis komunalinis transportas. Negi nemato niekas, kokiomis sąlygomis esame priversti gyventi“? – stebėjosi jurbarkietis.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.

„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook