Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendruomenę sukiršino bilietų kaina

Bendruomenę sukiršino bilietų kaina (18)

2018-07-20

Vieną didžiausių ir gražiausių rajono švenčių – Eržvilke vykstančius Škaplierinės atlaidus ir po jų miestelyje rengiamą eržvilkiškių ir iš svetur atvykusiųjų suėjimą šiemet apipynė nesutarimai. Gyventojus papiktino vietos Kultūros centro organizuojamos kultūrinės programos bilietų kainos, tad vakarinę šventės dalį jie nusprendė organizuoti patys.

Kaip tarė, taip ir padarė – gavo leidimą ir šį vakarą šventė vyks Eržvilko gimnazijos stadione. Tų, kurių vakarinė šventės programa nedomina, sekmadienį lauks po šv. Mišių Eržvilko kultūros centro organizuota programa – kapelų pasirodymai ir nemokamos pramogos vaikams.

Norėjo nemokamo koncerto

„Škaplierna yra pagrindiniai atlaidai Eržvilke, pagrindinė mūsų šventė. Buvo tylu ramu ir likus dviems savaitėms iki jos, visi ėmė judinti – kas čia bus, ar apskritai bus? Tada paviešino plakatą – atvyks Vytautas Šiškauskas, dar kažkoks renginio vedėjas bus – ir kaina – 7 eurai, o vaikams iki 10 metų – trys eurai. Žmonės ėmė bruzdėti – kam čia už tuos vaikus mokėti? Kas per žvaigždė tas Vytautas Šiškauskas, kad septyni eurai? Šakiuose Džordanos už penkis klausėmės, o čia – Vytautas Šiškauskas už septynis eurus. Tada paaiškėjo, kad renginio sąmata – daugiau kaip šeši tūkstančiai, ėmė visi stebėtis, ką čia pirks už tokią sumą. Kilo šurmulys ir galiausiai Kultūros centras šventę atšaukė“, – sakė vienas iš vakarinį koncertą organizuojančių eržvilkiškių Linas Beržinskas.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio numeryje.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook