Chuliganų trijulė sužalojo bendramokslį

Chuliganų trijulė sužalojo bendramokslį (2)

2019-11-14

Šakių r. policijos komisariate pradėti net keli ikiteisminiai tyrimai dėl jurbarkiečių paauglių galimai padarytų smurtinių nusikaltimų vienoje Šakių r. mokyklų. Trijulė  įtariama turto prievartavimu  ir bendramokslio sužalojimu. Įsisiautėję šešiolikmečiai neįtikusį bendraamžį daužė taip, kad  šiam dviejose vietose lūžo žandikaulis.

Prireikė medikų pagalbos

Po lapkričio 6-ąją įvykdytos egzekucijos sužalotas moksleivis mažiausiai šešias savaites praleis Kauno klinikose. Kokios bus ilgalaikės pasekmės sveikatai, kol kas neaišku. Šis atvejis – ne  vienintelis ikiteisminis tyrimas, kurį dėl paauglių iš Jurbarko elgesio atlieka teisėsauga. Vienas iš trijų chuliganų figūruoja ir ankstesnėse muštynėse, per kurias  buvo nuskriaustas tas pats Šakių r. gyvenantis nukentėjusysis. Tiesa, ne taip smarkiai, kaip antrą kartą.

Paauglio skriaudikams, jei bus įrodyta jų kaltė, teks atsakyti teisme pagal Baudžiamojo kodekso 138-ojo str. 2 dalį - už nesunkų sveikatos sutrikdymą.

Marijampolės prokurorai atlieka dar vieną tyrimą, kuriame įvardijamos tų pačių smurtautojų pavardės. Tai lapkričio 5-osios istorija, kai Jurbarko gauja iš dar kito moksleivio prievartavo turtą. Dėl šio epizodo tyrimas pradėtas pagal Baudžiamojo kodekso 181 str. 1 dalį.

Tyrimą koordinuojantis Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokuroras Audrius Ažukas teigia, kad kol kas tiriamas siautėjusios trijulės narių konkretus vaidmuo, tikslinamos aplinkybės.

„Nieko smulkiai komentuoti negaliu, vyksta tyrimas. Visi paaugliai yra iš Jurbarko rajono ir jų amžius leidžia juos traukti atsakomybėn už tai, kas padaryta. Galiu pasakyti tiek, kad kažkas su vaikais vyksta labai negero. Jau nebejuokinga, kai sudaužomi kiti vaikai, sulaužomi žandikauliai“, - sakė prokuroras.

Tikslesnių duomenų – miestelio, mokyklos bei informacijos, kuri padėtų identifikuoti įtariamuosius ar jų aukos tapatybę dėl nepilnamečius ginančių įstatymų negali ir redakcija.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.

Taip pat skaitykite:

Šiurpūs paauglių nusikaltimai Jurbarke: meras tikina, kad dabar jaunimas gali jaustis saugiai (balsavimas)

Feisbuke – melas apie pasibaigusią nepilnametės prievartavimo bylą Jurbarke

Prokuroras apie prievartavimo bylą Jurbarke: 17-metis prisipažino tik išgirdęs, ką kalba apklausiama mergaitė 

Nepilnametę žiauriai sumušęs prievartautojas ėmė verkti krokodilo ašaromis « AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook