Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Čiuožyklos ir šiemet reikės palaukti

Čiuožyklos ir šiemet reikės palaukti (3)

2019-02-02

Jei žiema nesitrauks, o darbininkams pavyks tinkamai suformuoti ledą, po penkerių metų pertraukos jurbarkiečiai turės čiuožyklą. L. Pilecko nuotr

Jurbarkiečiai džiugiai vylėsi, kad šią žiemą turės net dvi čiuožyklas. Tačiau netruko paaiškėti, kad kvietimas į vienos jų atidarymą atšauktas – čiuožykla nebus išlieta. Su dideliu klaustuku ir antrasis projektas, nes darbai atliekami mokantis iš savo klaidų, kurios kartais – sunkiai ištaisomos. p

Vėl nepavyko

Viltis, kad čiuožti ant ledo bus galima saugiai, blykstelėjo sausio 23-ąją. Tuomet Romualdo Marcinkaus stadione buvo pradėtas pilti vanduo, turėjęs virsti čiuožykla. Deja, pastangų nepakako ir čiuožyklos itin patogioje vietoje nebus.

„Susidarius nepalankioms oro sąlygoms ir pamačius, kad iš tiesų reikia daugiau padirbėti paruošiant pagrindą, teko planus atidėti. Aikštelėje yra nemažas nuolydis, todėl pilant vandenį, jis pralaužė iš sniego suformuotas užtvaras, nutekėjo ir nepavyko suformuoti“, – sakė Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.

Čiuožyklą bandyta įrengti privačių žmonių iniciatyva. Šiai idėjai pritarusi įstaiga aikštelei skyrė savo teritoriją. Dalį čiuožyklai reikiamo vandens atvežė ugniagesiai, dalį – šalimais esanti įmonė „LT Forma“, tris kubus išliejo ir Kūno kultūros ir sporto centro darbuotojai.

„Pamatėme, kad reikia geriau padaryti namų darbus. Planuojame kitais metais daryti čiuožyklą. Paruošime projektą ir teiksime paraišką „VVG Nemunui“ ir galbūt gausime finansavimą. Jei norime viską padaryti gerai, reikėtų pirmiausia aikštelę iškloti trinkelėmis. Skaičiuojame, kad tai galėtų kainuoti iki 20 tūkst. eurų“, – sakė J. Kačerauskienė.

Parinko kitą vietą

Nepavykus įgyvendinti idėjos stadione, iniciatyvos ėmėsi miesto seniūnija. Seniūno Romualdo Kuro nurodymu bendrovės „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai suformavo užtvaras ir čiuožyklą pradėjo pilti dvaro parke prie Mituvos.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę leidinio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook