Dušo kabina: kada ir koks pasirinkimas yra geriausias?

Dušo kabina: kada ir koks pasirinkimas yra geriausias? (0)

2019-12-19

Šiandien gaminamos įvairių tipų bei modelių dušo kabinos tampa ne pasirinkimo galimybę lengvinančiu, o galvos skausmą neretai sukeliančiu veiksniu, nes kai laukia kelių šimtų pasirinkimas, o pirkėjas žino, kad jam reikalinga tik viena dušo kabina, tai, nori nenori esi įtraukiamas į galvosūkių verpetą. Juo labiau, kad dušo kabina yra tas gaminys, kuris perkamas tikrai ne vieneriems metams, todėl sąmoningai siekiama paties geriausio varianto. Taigi, išsirinkti tikrai bus lengviau, jei susipažinti su informacija apie tai, kada ir kokia dušo kabina gali tapti geriausiu sprendimu.

Dušo kabinos forma yra vienas svarbiausių kriterijų. Štai, pavyzdžiui, stačiakampio bei kvadrato formos dušo kabinos puikiai tiks nedidelio ploto vonios kapariui, o taip pat – vertinant klasikinį stilių ar skandinavišką minimalizmą. Na, o pusvapvales ar penkiakampio formos dušo kabinas  verta rinktis žmonėms tiems, kurie turi ypač erdvius vonios kambarius arba vertina modernų stilių.

Durų varstymo tipas – taip pat svarbus elementas. Jei jūsų vonios kambarys yra nedidelis, pirmenybę teikite dušo kabinai, turinčiai stumdomas duris – taip sutaupysite erdvės. Na, o, jei vonios kambarys yra didelio ploto, tai dušo kabinos durys gali būti ir varstomos.

Jei manote, kad dušo kabinos stiklo tipas yra tik nesvarbi detalė, tai labai klystate – galima išskirti atvejus, kuomet vienas ar kitas pasirinkimas yra geresnis. Štai, pavyzdžiui, skaidrus tipas suteiks erdvumo pojūtį ir optiškai didins vonios kambarį, tuo tarpu grūdintas ar matinis stiklas užtikrins priešingą efektą. Kita vertus, jei pasirinkite dušo kabiną su stiklu, turinčių ornamentų, tai gali tapti viena ryškiausių jūsų vonios kambario detalių.

Ne paslaptis ir tai, kad vonios kambarys yra viena iš tų namų vietų, kurios valymas ir tvarkymas reikalauja bene daugiausiai laiko. Ypač daug jo reikia norint pašalinti kalkių nuosėdas, prausimosi priemonių likučius. Jei norite, kad šis darbas būtų kuo greitesnis ir paprastesnis, tai vertėtų riktis dušo kabiną, kuri būtų padengta apsauginė danga – ant tokios kabinos sienelių kalkių nuosėdų susikaupus mažiau, o esamas bus lengviau pašalinti.

Jei norite išvengti vandens nutekėjimo, tai reikėtų rinktis žemą dušo padėklą.

Dušo kabinos pasirinkimas – iš tiesų atsakingas darbas. Dažnai sakoma, kad nuo to, ar tinkamą dušo kabiną pasirinksite, priklausys ir tai, ar vonios kambariu bus malonu ir patogu naudotis. Tikimės, kad šie vertingi patarimai padės priimti geriausią sprendimą, o kol kas primename, kad geriausia gaminį rinktis ten, kur jūsų laukia didelis jų pasirinkimas. Taigi, norintiems susipažinti su dideliu dušo kabinų asortimentu, verta užsukti į Pigu.lt. Čia rasite stilingų, kompaktiškų ir didelių, įvairių formų ir stilių dušo kabinų, kurios taps gražiausiu ir vertingiausiu jūsų vonios kambario akcentu.

Užsak. Nr. 1420.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook