Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gavus finansavimą – siūlymas keisti direktorę

Gavus finansavimą – siūlymas keisti direktorę (25)

2018-12-14

Savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė (kairėje) painiojasi tarp Gaivos Mačiulaitienės darbų, o ši pareigų MVVG „Jurbarkas“  lengvai atsisakyti nežada ir tiesiai sako, kad prieš ją rengiamas perversmas.

Gruodžio 13 d. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centre rinkosi Miesto vietos veikos grupės (MVVG) „Jurbarkas“ valdyba. Susirinkime turėjo būti pristatyti paskutiniai darbai ruošiantis įgyvendinti 2016–2022 m. vietos plėtros strategiją, aptarti paraiškų vertinimo kriterijai, tačiau didžiausio dėmesio ir aistrų sulaukė pasiūlymas pakeisti MVVG administracijos direktorę Gaivą Mačiulaitienę.

Sugalvojo priežastį

„Skambina žmonės ir sako, kad mane žada atleisti iš MVVG „Jurbarkas“ administracijos direktorės pareigų. Buvo skaudu, netgi galvojau tų pareigų atsisakyti, bet dabar manau kitaip. Dirbau trejus metus, bet kai gavome finansavimą – manęs nebereikia. Noriu, kad matytumėte, koks didelis darbas padarytas, kad apie strategiją išgirstų savivaldybės administracijos direktorė“, – kalbėjo G. Mačiulaitienė.

Noras parodyti darbus Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorei Vidai Rekešienei buvo jau pavėluotas. Valdininkė į susirinkimą užsuko keliolikai minučių ir iš karto griebė jautį už ragų. V. Rekešienė valdybai pasiūlė apsvarstyti veiklos grupės administracijos direktorės keitimo klausimą ir net įvardijo naują kandidatę – valdybos pirmininko pavaduotoją Liudmilą Norkaitienę. Tai padaryti V. Rekešienė suskubo netgi salėje nesant pačiai G. Mačiulaitienei, todėl šiai sugrįžus buvo sunku suprasti, kad prie stalo jau verda diskusija apie jos atleidimą.

V. Rekešienė pareiškė, kad G. Mačiulaitienė painioja darbus MVVG „Jurbarkas“ ir Turizmo ir verslo informacijos centre, o tai verčia painiotis ir kitus. „Nesakau, kad TVIC direktorė dirba blogai, bet buvimas dviejose vietose viską supainioja. Visi painiojasi, aš painiojuosi“, – kodėl reikia keisti direktorę aiškino savivaldybės administracijos vadovė.

Toks V. Rekešienės pasiūlymas nudžiugino MVVG „Jurbarkas“ valdybos pirmininką Algirdą Gudaitį, kuris suskubo G. Mačiulaitienės pareigas siūlyti valdybos pareigas L. Norkaitienei.

Iki šiol tiko

G. Mačiulaitienė dirbdama ir TVIC ir MVVG administracijos direktore, laiko tai privalumu ir tikina, kad centras ir veiklos grupė visada buvo susiję, ir MVVG veikė atsispirdama į TVIC bazę. G. Mačiulaitienės žodžiuose tiesos yra – įkurti Vietos veiklos grupę buvo jos idėja, prie kurios prisijungė savivaldybė, verslininkų ir jaunimo organizacijos. Organizacijų susiliejimą palaimino ir savivaldybės taryba, 2015 m. birželio mėn. leidusi MVVG registruoti TVIC adresu.

Tris metus, kol buvo rašoma ir perrašoma veiklos strategija, rengiami dokumentai, rūpinamasi dėl finansavimo dviejų organizacijų bendras darbas niekam neužkliuvo. G. Mačiulaitienė ne veltui ant stalo Gavus finansavimą – siūlymas keisti direktorę sudėjo šūsnį segtuvų, įrodančių, kokios apimties darbas buvo padarytas. „Dirbome daug ir savanoriškai, už tą darbą negaudami jokio atlyginimo. Veiklos grupės reikalams buvo naudojama TVIC įranga, dirbo mūsų darbuotojai, ir viskas visiems buvo gerai. Kai atsirado galimybė veiklos grupės administracijai už darbą gauti atlygį, norima kažką keisti“, – tiesiai sakė G. Mačiulaitienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.
"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook