Balsavimas

Ar Jurbarke reikia dirbtinės čiuožyklos?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Geriausiųjų rinkimai: kandidatų rasti vis sunkiau

Geriausiųjų rinkimai: kandidatų rasti vis sunkiau (3)

2018-01-18

Sausio 12 d. įvyko geriausių Jurbarko rajono įmonių apdovanojimų vakaras. Šiemet keturioliktą kartą vykęs renginys kasmet keičia formatą, vyksta vis kitoje vietoje, tačiau surasti apdovanojimų vertų įmonių darosi vis sunkiau – geriausieji apdovanoti jau ne kartą, naujų įmonių – viena kita, o renginys sulaukia vis skeptiškesnes pačių verslininkų nuomones.

Dalyvauti nepanoro

Pernai ir užpernai vykę apdovanojimai įsiminė, kaip prabangūs, puošnūs ir šventiški: vienas, apgaubtas prancūziška dvasia, vyko Panemunės pilyje, kitame – prie vaišėmis nuklotų stalų susėdę svečiai mėgavosi muzikiniais pasirodymais ir dizainerių kolekcijomis. Šiemet renginiui parinkta erdvė – viešoji biblioteka įpareigojo vakarą būti elegantišku, kultūringu ir skoningu.

Šventė buvo jauki – grojo profesionali džiazo muzikantų grupė iš Vilniaus „CinAmono“ ir Antano Sodeikos meno mokyklos smuikininkų ansamblis, vadovaujamas Vidos Račkauskienės, vaišėmis rūpinosi jurbarkiečiai – UAB „Geliuksus“, susirinkusiuosius žavėjo mėgiama renginių naujiena – barmenų šou bei jurbarkietės menininkės Romarikos Pikelienės tapyto šilko tunikų kolekcija.

Tačiau biblioteka nepritaikyta tokiems renginiams, ir šventės dalyviai daugiau kaip valandą trukusią apdovanojimų ceremoniją turėjo stebėti stovėdami, o improvizuota apdovanojimų scena laiptų aikštelėje norinčiuosius matyti kas vyksta vertė užversti galvas.

Šiųmetėje šventėje dalyvavo ir kur kas mažiau verslininkų nei ankstesnėse. Pasak Turizmo ir verslo informacijos centro, rengusio šventę, direktorės Gaivos Mačiulaitienės, nemažai žmonių išguldė ligos, buvo ir nusivylusių, nepatenkintų verslo sąlygomis Lietuvoje ir nematančių progos švęsti.

„Dejuoti ir skųstis gali tik silpniausi. Manau, kad toks renginys, kai vieną kartą per metus susirenka pabendrauti verslininkai, jiems parodoma pagarba, jie įvertinami, reikalingas. Šįkart darėme tokį paprastą ir neapkrautą programa renginį, kad žmonės galėtų jaustis laisvai, pasikalbėti“, – sakė G. Mačiulaitienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

Daugiau nuotraukų rasite čia.
"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook