Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į partinį susirinkimą – su valdišku automobiliu

Į partinį susirinkimą – su valdišku automobiliu (7)

2018-08-31

Į partinį susirinkimą – valdišku automobiliu ir už mokesčių mokėtojų pinigus. Panašu, kad savivaldybės administracijos direktorei Vidai Rekešienei naudojimasis tarnybine padėtimi tampa įpročiu. Politikė į socialdemokratų partijos Jurbarko skyriaus tarybos posėdį vyko valdišku automobiliu „Škoda“.

Į partinį susirinkimą po darbo atvykusią V. Rekešienę pastebėjo laikraščio skaitytojai. Jie pareigybinį politikės automobilį nufotografavo prie Jurbarko seniūnijos. Šiame pastate yra įsikūrusi Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko skyriaus būstinė, kurioje rugpjūčio 21-osios vakarą į tarybos posėdį ir rinkosi partijos bičiuliai.

„Jokio skirtumo, ar automobilis tarnybinis, ar pareigybinis, ar dar kažkoks. Jis yra skirtas konkretaus valdininko konkrečioms pareigoms atlikti. Vargu, ar partijos susirinkimas yra kaip nors susijęs su tiesioginėmis savivaldybės administracijos direktorės pareigomis. Net jei ji ir yra tos partijos narė ir partijos dėka užima tokias pareigas“, – sakė V. Rekešienės automobilį gerokai po darbo valandų, apie 19 val., prie partijos būstinės nufotografavęs jurbarkietis.

Kad savivaldybės administracijos direktorė dalyvavo partijos skyriaus tarybos posėdyje, patvirtino ir Jurbarko skyriaus pirmininkas Audronis Zairys. Pasak jo, V. Rekešienė yra šio skyriaus tarybos narė, todėl suprantama, kad posėdyje dalyvavo.

Pati V. Rekešienė taip pat pripažįsta, kad minėtą vakarą dalyvavo partiniame susirinkime. „Tačiau tai nebuvo pagrindinė priežastis, dėl kurios man priskirtas pareigybinis tarnybinis automobilis stovėjo prie Jurbarko miesto seniūnijos“, – atsakyme redakcijai rašė politikė.

Tiesa, V. Rekešienė nepatikslino, kokia buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios valdiškas automobilis atsidūrė kaip tik ten ir tuo metu, kur vyko partijos bičiulių susibūrimas.

Juolab kad į partiečių susitikimą iš savivaldybės ji išvyko jau po 17 val., kai jokia valdiška įstaiga seniūnijos pastate nebedirbo.

Tą vakarą savivaldybėje V. Rekešienė po darbo valandų užtruko, nes vyko pasitarimas su koalicijos partneriais.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook