Balsavimas

Artėja Seimo rinkimai. Ar domitės kandidatų veikla?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Investicijos – tai paprasta

Investicijos – tai paprasta (3)

2012-02-01

Daugelyje susitikimų pastebėjau, kad pokalbio dalyviai, kalbai pakrypus apie investicijas, painiojasi sąvokose. Investicijomis laikomi įvairūs kreditavimo ar spekuliavimo būdai, o visai liūdna pasidarydavo, kai jas prilygindavo labdarai.

Taip jau būna, kad per dažnai vartojami žodžiai, matyt, praranda pirminę reikšmę ir pokalbis vyksta tarsi tarp kurčių – kiekvienas gina savo nuomonę, bet negirdi pašnekovo.
Mes su Jumis galime viską sudėlioti į savo vietas. Grįžkime prie pirminės žodžių reikšmės, kuriais nusakomi ekonomikos procesai, o visiems suprantami pavyzdžiai padės suvokti kaip šie procesai veikia. Tada atskleisime svarbiausią dalyką – kaip kai kuriems žmonėms ar šalims pavyksta pasiekti sėkmę net nepalankiausiais laikais.
Su straipsniu galėsite susipažinti šeštadienio „Šviesoje“ ir tinklaraštyje www.slapenas.lt skyriuje: „INVESTICIJOS – TAI PAPRASTA“. 

« Atgal

Naujausias numeris

Naujienlaiškis

Facebook

„Šviesos“ draugai rekomenduoja!