Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kaip teisingai įsigyti vandens siurblį?

Kaip teisingai įsigyti vandens siurblį? (0)

2018-12-10

pixabay.com nuotr

Geras klausimas, kuris aktualus tikrai ne visiems. Vis dėlto apie vandens siurblį galvoja tik pramonės subjektai ir tie žmonės, kurie neturi prieigos prie centrinės vandens tiekimo sistemos. Tarp tų, kuriems reikia vandens siurblių neretai atsiranda ne tik patyrusių, bet ir pirmą kartą perkančių. Tiems žmonėms beveik visada trūksta žinių apie pačią vandens siurblių veikimo technologiją bei kaip pasirinkti tokį produktą teisingai.

Pradėkime nuo teisingo tipo

Visų pirma turėtumėte atsižvelgti į savo poreikius bei kam reikės vandens siurblio. Vandens siurblys gali būti įrengiamas fermoje arba žemės ūkio paskirties sklype, buitinėje aplinkoje (namuose), statybų objekte ir kitose vietose. Galite pradėti pasitardami su specialistais. Nemokamai pasikonsultuoti dėl vandens siurblių ir jų įsigyti galite internetinėje parduotuvėje b-a.eu. Beveik be išimčių buičiai skirti siurbliai nebus tokie galingi ir brangūs, kaip pramonei ar industrinei paskirčiai sutverto įrenginio. Įprastai siurbliai skirstomi į:

· Giluminius – veikiantys giliai po vandeniu jie tinka šuliniams arba gręžiniams, geriausia, jei jie tieks tik švarų vandenį

· Fekalinius – kanalizacijos reikmėms tenkinti, nusiurbimui, atliekų perpumpavimui t.t.

· Drenažinius – išsiurbimas iš vandens telkinio

· Hidroforo – beveik visada tokius rasite sodų bendrijose, jie paspartina ir pagerina vandens tiekimą lokalizuotoje vietoje

Kad tinkamai išsirinktumėte, geriausia pasitarti su specialistais.

Ilgaamžiškumas

Patartume šiai prekei turėti lankstų (kiek įmanoma) biudžetą. Tai tikrai nėra tas įrenginys, kurį suremontuosite lengvai ir paprastai, čia reikės specialistų darbo. Jeigu siurblys įkastas giliai į žemę, įsivaizduokite kaip blogai būtų, jeigu jis sugestų. Dėl šios priežasties rekomenduojama savo biudžeto ribose rinktis patį geriausią variantą. Tai svarbi techninė investiciją, į kurią reikia negalėti lėšų vieną kartą, o po to siurblys tarnaus ilgus metus. Čia geriausia vadovautis liaudiška patarle „skūpas moka du kartus“. Kaip bebūtų tai nereiškia, kad pats pigiausias parduotuvėje esantis siurblys bus blogas, tiesiog jokiais būdais neieškokite to varianto, su kuriuo sutapysite savo komforto sąskaitos.

Parametrų skaitymas

Prieš įsigydami prekę (nesvarbu kiek ekspertų rekomendacijų išgirstate) ties galutiniu sprendimu turėsite apsistoti patys. Pirminis aspektas pagal kurį dauguma rinksis siurblį bus jo techniniai parametrai. Jeigu tai nebūtinai turėtų paskatinti priimti galutinį sprendimą, susiaurinti paiešką tai tikrai leis. Trys svarbiausi techniniai parametrai bus našumas, vandens pakėlimas bei panardinimas, siurblio galingumas.

Gamintojo reputacija

Gamintojų gaminančių siurblius yra daug. Įprastam vartotojui galbūt kai kurie vardai nebus žinomi, tačiau neignoruokite gamintojų, kurie veikia keliasdešimt, galbūt net daugiau nei šimtą metų. Jeigu įmonė išsilaiko ir sėkmingai gamina tokį ilgą laiką, jie savo amatą išmano, todėl ir turi tokią spalvingą istoriją. Jeigu internete renkatės siurblį, kartu pasiskaitykite informaciją ir apie gamintoją. Kai kurie mėgsta netradicinius techninius sprendimus, kiti nuolat inovuoja, treti gamina paprastai remontuojamus arba lengvai eksploatuojamus įrenginius. Pagal gamintojo rinkos segmentavimą galite nesunkiai dar labiau susiaurinti paiešką.

Dar kartelį – specialistai

Šio patarimo nebus per daug. Specialistas galės įvertinti jūsų poreikius ar projekto parametrus ir aplinką taip, kad dėl pasirinkimo nekils jokių abejonių. Blogiausia, ką galite padaryti yra nerti į techninio bei labai specifinio įrenginio pirkimą stačia galva. Srities neišmanymas sukurs labai daug problemų ateityje, todėl atsiremkite į specialistų patirtį ir tikrai neprašausite.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook