Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kirpykla – vieta, kurioje išpildomos svajonės

Kirpykla – vieta, kurioje išpildomos svajonės (2)

2018-12-13

Žmonių plaukai nevienodi. Ne tik todėl, kad vieni renkasi trumpą šukuoseną, o kiti plaukus augina ilgesnius. Nepaisant skirtumų, svarbiausia, kad gera kirpykla gali išpildyti įvairiausius lūkesčius, kad ir kokie jie įmantrūs.

Platus paslaugų spektras

Kirpyklose gali būti siūloma ne viena paslauga. Kirpykla grožio namai Sfinksas – pavyzdys, kad plaukų priežiūra, kosmetologija, veido procedūros ir depiliacija įmanoma po vienu stogu.

Kuo platesnis paslaugų spektras, tuo didesnė nauda klientams. Tai akivaizdu. Kai viena įstaiga siūlo bent keletą paslaugų, žmonės sutaupo laiko, nereikia derinti dešimties skirtingų vizitų ir maklinėti po visą miestą. Tad variantas, kai kirpykloje teikiama bent keletas su grožiu susijusių paslaugų, yra vertinamas itin palankiai.

Kokie lūkesčiai?

O kokie lūkesčiai renkantis kirpyklą? Patrumpinti plaukus, perdažyti, kardinaliai pakeisti šukuoseną ir t. t. Taip pat tikimasi, kad nereikės permokėti. Svarbu paminėti, jog norintys apsikirpti vertina sklandų susitarimą. Panagrinėkime du pavyzdžius:

1. Paskambinate ir pasiteiraujate, ar penktadienį dvyliktą galėtumėte apsikirpti. Gaunate teigiamą atsakymą. Penktadienį dvyliktą sėdate į kirpyklos kėdę.

2. Paskambinate ir pasiteiraujate, ar penktadienį dvyliktą galėtumėte apsikirpti. Gaunate teigiamą atsakymą, bet... apsilankę sutartu laiku kirpykloje sužinote, kad teks palaukti „valandą ar pusantros“.

Nereikia būti genijumi – visiškai aišku, jog pirmas variantas žymiai patrauklesnis. Antru atveju žodis „pareigingumas“ tarsi kažin kur išgaravęs. Bet džiugina tai, kad paprastai stengiamasi laikytis grafiko ir netampyti kirpyklos lankytojams nervų.

Tarp lūkesčių minėtinas ir specialistų bei specialisčių profesionalumas. Tarkim, lankytojas teigia: „Apkirpkit viršų trečiu numeriu, o šonus pirmu.“ Tokio rezultato ir tikisi – viršus trečiu numeriu, o šonai pirmu. Bet jeigu kerpantis asmuo susimaišo ir šonai tampa ilgesni už viršugalvyje esančius plaukus?.. Tai veikiau retorinis klausimas, įrodantis, kad profesionalumas ir atsižvelgimas į poreikius – privalomi dalykai.

Į kirpyklą – ne dėl gražaus interjero

Kirpykla nėra tik pastatas, kurio duris klientai praveria norėdami pasigrožėti interjeru. Kirpyklose dedamos pastangos, kad vyrų, moterų ir vaikų šukuosenos būtų tvarkingos. O kai paslaugų dar daugiau, tai ir lūkesčių daugiau išpildoma.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook