Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ko pritrūko konservatoriams – žmonių ar atsakomybės?

Ko pritrūko konservatoriams – žmonių ar atsakomybės? (14)

2017-11-13

Rajono konservatorių lyderis Daivaras Rybakovas (dešinėje) pripažįsta, kad likus vos pusantrų metų iki kadencijos pabaigos rasti atsakingą žmogų į direktorės pavaduotojo pareigas – sudėtinga užduotis. J. Pileckienės nuotr.

Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyrius išplatino pranešimą, kad atsisako teikti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūrą.

Pagal valdančiosios daugumos susitarimą, direktorės pavaduotojo vieta priklauso konservatoriams, tačiau jų į šį postą po savivaldos rinkimų deleguotas Viktoras Ganusauskas pareigų atsisakė esą savo noru.

Rugsėjo 28 d. savivaldybės taryboje neatsirado nė vieno, kuris būtų nepritaręs V. Ganusausko norui palikti postą, nors užkulisiuose ir politikai, ir administracijos darbuotojai direktorės pavaduotoją varstė tiriamais žvilgsniais ir kėlė intrigą dėl tokio apsisprendimo.

Neva V. Ganusauskas ėmėsi žygių ir galimai per įtakingus bendrapartiečius bandė išsaugoti pareigas.

Nors oficialiai V. Ganusauskas iš posto pasitraukė savo noru, panašu, kad jo darbu pirmiausia buvo nepatenkinti patys konservatoriai. TS-LKD partijos Jurbarko skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas dar gerokai iki V. Ganusausko pasitraukimo akcentavo atsakomybę, pareigą dirbti ir požiūrio skirtumus.

D. Rybakovas neneigė, kad svarstymų atšaukti V. Ganusauską buvo ir anksčiau. Visos valdančiojoje daugumoje likusios partijos susaistytos postais. Tuščios savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo kėdės iš konservatorių atimti niekas neketino, o po mero Skirmanto Mockevičiaus ir Daivaro Rybakovo susitikimo buvo išplatintas oficialus pranešimas, kad konservatoriai kandidatą pasiūlys spalio mėnesį.

bės tarybos posėdyje šis klausimas nebuvo svarstomas – konservatoriai kandidatūros neteikė, tad ir balsuoti nebuvo už ką. Po savivaldybės tarybos posėdžio meras Skirmantas Mockevičius vykusioje spaudos konferencijoje plačiau šio klausimo nekomentavo, tik užsiminė, kad gali būti, jog savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė dirbs be pavaduotojo, žinoma, pridėjus prie atlyginimo priedą. Tik ar rajonui iš to būtų naudos – jau kitas klausimas, o kol kas uždaruose kabinetuose ir viešai buvo svarstomos galimos kandidatūros į pavaduotojo postą.

Taip pat skaitykite:

Direktorės pavaduotojas traukiasi iš pareigų

Direktorės pavaduotojas liko be pareigų

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook