Lažybos Prezidento rinkimai

Lažybos Prezidento rinkimai (0)

2019-05-24

Tie, kuriems lažybos atrodo svetimas ir iki šiol nepažintas dalykas, įprastai mano, kad tai kalba eina apie lažybas sporte. Tai yra tiesa tik iš dalies. Žmonės gali lažintis iš pačių įvairiausių įvykių. Tarkim, šiuo metu yra labai populiarios lažybos prezidento rinkimai.

Pastebima, kad vis didesnis žmonių skaičius atsikrato išankstinių nuostatų, kritiškai vertina viešoje erdvėje pasirodančią agitaciją, tariasi su savo artimaisiais ir labai įdėmiai klausosi aplinkinių žmonių nuotaikų. Iki šiol lietuviai ypač pasižymėjo savo išankstinės nuomonės keitimu net rinkimų dieną. Tai kartais rodo ir lažybos prezidento rinkimai.

Prognozuojama, kad per šiuos prezidento rinkimus gyventojai bus kur kas aktyvesni nei ankstesniuose rinkimuose. Tai siejama su vis augančiu tautiečių pilietiniu aktyvumu. Šis požymis yra neatsiejamas nuo demokratinės visuomenės. Net politologai deklaruoja, kad Prezidento rinkimai 2019 bus dar vienas žingsnis link pilietiškesnės visuomenės. Tai patvirtina net lažybų organizatorių statistika: Lažybos prezidento rinkimai 2019 - lažybuguru.lt – bene labiausiai mėgstamas statymo pasirinkimas lažybų punktuose. Tokia išskirtinė galimybė ypatingai linkusi masinti netgi tuos, kurie savęs nelinkę laikyti dideliais lažybų entuziastais. Niekas greičiausiai nedrįstų ginčytis, kad patirtis ypatinga – išgyvenama tik kas penkti metai. Emocija, kai išgirstama, jog lažybos prezidento rinkimai gali reikšti dvigubą laimėjimą: kai laimėjo tas, kuris buvo pažymėtas ne vien biuletenyje, bet ir buvo tas pasirinkimas lažybų metu – gali būti su niekuo nepalyginamas, kadangi tai yra ne vien pilietiškos atsakomybės įgyvendinimas, bet galbūt ir kaip lažybų mėgėjo laimėjimas.

Prezidento rinkimai lažybos

Jei lažybos tebėra nauja patirtis, visiškai natūralu, kad pirmasis apsilankymas lažybų punktuose ar lažybų organizatorių platformose gali kiek gluminti. Kaip bebūtų, visai neverta pataikauti baimėms, visai kaip ir visuomenės nuomonei, jog Prezidento rinkimai lažybos maždaug kažkas tokio, prie ko neretai būna priprantama. Taip linkę galvoti tie žmonės, savo artimoje aplinkoje turi priklausančiųjų nuo azartinių ar kompiuterinių žaidimų.

Lažybos – kiek skirtinga patirtis, netgi dėl joms būdingos specifikos. Čia daug kas nesirutulioja tokiu tempu, kaip vyksta kazino namuose, tad visuomet teks gilintis į asmeninius statymo pasirinkimus. Būna atvejų, kai pasiruošimas statymui prilygsta ne ką menkesniam malonumui nei žinia, jog statymas buvo sėkmingas. Pirmąjį kartą nebūtina rinktis sporto lažybų, galima mėginti lažintis ir iš kitų įvykių. Tarkim, tai gali būti Prezidento rinkimai lažybos. Tai gali būti įdomi patirtis, net ir tais atvejais, kai visiškai nežadama dalyvauti rinkimuose. Jei Prezidento rinkimai 2019 kandidatai atrodys sudėtingu pasirinkimo iššūkiu, visada galima analizuoti lažybų koeficientus.

Kas laimės prezidento rinkimus 2019?

Jei atrodo sunku apsispręsti dėl statomos pinigų sumos, visada galima pasikliauti visiems atvejais galiojančia esmine taisykle, visai kaip ir tuo metu kai įsigijama loterijos bilietų ar kuomet įsitraukiama į kitokias azartiškas veiklas – statyti galima tiek, kiek nebus apmaudu pralošti. Visai nesvarbu, kad vieniems tai tėra 2 eurai, bet kitiems gal net tūkstantis, bet malonumas laimėjus galbūt bus ne ką menkesnis ypač tuo metu, kai į lažybas įsitraukiama dėl azarto, bet ne siekiant lengvu ir greitu keliu pralobti.

Kas laimės prezidento rinkimus 2019 – greičiausiai ne vienam kirbantis klausimas. Į jį galbūt ne visai tiksliai gali atsakyti lažybų koeficientai ir politologų įžvalgos. Tereikia tik šiek tiek tam skirti laiko bei tuo pačiu įsiklausyti į savo nuojautą.

Užsak. Nr. 607. « AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook