Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Moterį su vaikais iš namų išgujo baimė

Moterį su vaikais iš namų išgujo baimė (3)

2019-11-19

Sodyboje su dviem mažamečiais vaikais gyvenanti Simona bijo, kad buvęs jos sugyventinis vėl įsilauš į namus ir padarys ką nors blogo. L. Pilecko nuotr

Be namų ir mirtinai įbauginta. Taip jaučiasi dviejų mažamečių vaikų mama iš Jurbarko r. Moterį, kaip ji pati mano, terorizuoja jos buvęs sugyventinis. Nors į sodybą prie Skirsnemunės buvo įsilaužta ne kartą, teisėsauga imtis rimtų priemonių negali – žada bausti už įsibrovimą ir kalbėtis. Tačiau moters tai neguodžia – dėl savo ir vaikų saugumo bijančiai skirsnemuniškei tenka glaustis pas giminaičius.

Įsilaužė į namus

Simona (tikrasis vardas redakcijai žinomas) augina du mažamečius vaikus – trylikos berniuką ir trimetę mergaitę. Šeima gyvena vienkiemyje netoli Skirsnemunės. Moteris tikina, kad jos vargai prasidėjo tuomet, kai kreipėsi į teismą dėl alimentų iš berniuko tėvo. Nors pora atskirai gyvena septynerius metus, šis prie sūnaus išlaikymo neprisideda. Teismo procesas baigėsi rugsėjo pabaigoje, o alimentus mokėti nurodantis sprendimas įsigaliojo visai neseniai.

„Aš nė kiek neabejoju, kad apie tai sužinojęs buvęs mano sugyventinis įsiuto ir dabar mane terorizuoja. Pirmiausia jis įsilaužė į mūsų namus. Tuomet mūsų nebuvo. Išlaužė langą su laužtuvu. Atsigėrė savo mėgstamos ramunėlių arbatos, iškuitė vaikų daiktus, išsuko elektros lemputes ir pasišalino“, – apie naktį iš lapkričio 5-osios į 6-ąją pasakoja Simona.

Apie įsilaužimą į namus moteris iškart pranešė policijai, tačiau pareigūnų apsilankymas ją nuvylė. Moteris mano, kad policininkai itin atmestinai apžiūrėjo įvykio vietą – nenufotografavo palikto laužtuvo, kuriuo buvo atplėštas langas, nepaėmė akivaizdžių delno ir piršto atspaudų.

„Pavaikščiojo jie, langą pasifotografavo. Dar pakalbėjo, kad niekas nepavogta, todėl nėra dėl ko pradėti tyrimo. Ką reiškia, kad nėra dėl ko? Įsilaužimas į svetimus namus mūsų šalyje nėra nusikaltimas? Tačiau į šį klausimą jie man atsakė, kad aš pernelyg įsiaudrinusi“, – stebėjosi Simona.

Po poros naktų paaiškėjo, kad moters baimė – ne be reikalo. Jau sutemus ji vėl sulaukė svečių. Kaukėtas vyras bandė įsibrauti į namus pro tą patį langą. Moterį išgelbėjo tai, kad ji ėmė šauktis pagalbos, paskambino kaimynams ir policijai.

„Buvo siaubinga, aš ir dabar, po daugiau nei savaitės laiko drebu. Mirtinai išsigando ir situaciją matęs sūnus. Dėkui dievui, kad dukra tuo metu jau miegojo. Vėl kvietėme policiją ir vėl buvau palikta likimo valiai. Atvykę pareigūnai aiškino, kad aš išsigalvoju pavojų, kad gal žmogus tiesiog pasikalbėti norėjo. Taip, pasikalbėti – naktį, su kauke ir besilauždamas pro langą“, – iš jaudulio sunkiai žodžius rinko moteris.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.

Nuošalią sodybą sunku pasiekti tiek kasdieniais, tiek specialiųjų tarnybų automobiliais. L. Pilecko nuotr.

 

Į namus įsilaužęs vyras atsigėrė arbatos, iškuitė daiktus ir išsuko elektros lemputes. L. Pilecko nuotr.

Nuošalią sodybą sunku pasiekti tiek kasdieniais, tiek specialiųjų tarnybų automobiliais. L. Pilecko nuotr.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook