Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pamiršo atrakinti stadiono vartus

Pamiršo atrakinti stadiono vartus (2)

2019-09-21

Sportuojančių miestiečių prašymas be kliūčių patekti į Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos stadioną lyg ir buvo išgirstas – mokyklos vadovas Viljamas Bakšys žadėjo, kad vieninteliu bėgioti tinkamu stadionu galės naudotis visi jurbarkiečiai. Tačiau tokia naujiena apsidžiaugę žmonės atsimušė į užrakintus vartelius. To priežastis – užmaršūs sargai.

Nors Jurbarke yra net keli stadionai, sportuojantiesiems savarankiškai į juos patekti ne taip paprasta. Romualdo Marcinkaus stadionas norintiesiems pabėgioti nepritaikytas. Vytauto Didžiojo progimnazijos stadionas šiam reikalui tinkamas, bet visad buvo uždaras, bėgimo entuziastai vakarais į jį patekdavo nebent perlipę tvorą. Sportuojančiai miesto bendruomenei buvo žadėta atverti Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyną, bet šie pažadai dabar sunkiai įgyvendinami. Skandalo sukrėsto projekto baigtis neaiški, nes stadioną tvarkiusiems verslininkams avansu, galimai suklastojus darbų atlikimo aktus, pervestų pinigų jau ieško teisėtvarkos institucijos. Specialiųjų tyrimų tarnybai, pradėjusiai ikiteisminį tyrimą, labiau rūpi kur ir kodėl nuplaukė 180 tūkst. Eur, o ne jurbarkiečių sveikatinimo reikalai. Miesto bendruomenei niekas šiandien nesiimtų atsakyti, kada stadionas gali būti baigtas, nors anksčiau, kad ir prastame stadione, žmonės sportavo.

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos stadiono bėgimo takai jurbarkiečių nevilioja. Danga čia daug kur suplyšusi, atšokusi nuo pagrindo, todėl sportuoti nesaugu.

Bėgioti mieste tinka tik vienas stadionas – Vytauto Didžiojo progimnazijoje. Tačiau ne vienerius metus sportuoti norinčią bendruomenę jis pasitikdavo gan nesvetingai – užrakintais vartais. Tokios situacijos simboliu buvo tapusi sulankstyta stadiono tvora. Ji nukentėjo nuo nuolat per ją priverstų laipioti žmonių.

Rugsėjo pradžioje bėgimo entuziastai kreipėsi į miesto seniūną Romualdą Kurą ir Vytauto Didžiojo progimnazijos direktorių V. Bakšį. Buvo sutarta ir viešai paskelbta, kad nuo 6 val. ryto iki 22 val. vakaro stadiono vartai bus atrakinti ir žmonės galės laisvai ten patekti. Tačiau paskutinius porą rytų pabėgioti susiruošę žmonės liko it musę kandę – stadiono vartai nuo mokyklos pusės ir kiti – nuo automobilių stovėjimo aikštelės – buvo užrakinti.

„Nesupratome, kas čia nutiko. Negi vėl nebegalima patekti į stadioną“, – stebėjosi su redakcija susisiekę jurbarkiečiai.

Tokia naujiena nustebino ir patį Vytauto Didžiojo progimnazijos direktorių V. Bakšį. Pasak įstaigos vadovo, sargai buvo informuoti, kokiu metu stadiono vartai turi būti atrakinti. „Tikrai labai nustebino. Tačiau garantuoju, kad taip nutiko netyčia, greičiausiai žmonės pamiršo atrakinti. Išspręsime taip, kad tai nepasikartotų“, – sakė direktorius.

V. Bakšys patikino, kad sportuojantys miestiečiai stadione tiek dabar, tiek anksčiau buvo laukiami. „Esame turėję bėdų su chuliganais, kurie naktį sulaužė suoliukus. Tačiau sportuojantys žmonės niekada jokios žalos nepadarė. Jie čia ateina ne tam“, – sakė mokyklos vadovas.

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook