Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pardavinėti save internetu – galima?

Pardavinėti save internetu – galima? (20)

2017-06-30

Norite pasismaginti per internetinę vaizdo transliaciją žiūrėdami į nuogas merginas? Pasirodo – jokių problemų. Tereikia žinoti, į kurias jurbarkietes kreiptis, ir susimokėti. Kainos nėra didžiulės: už 15 minučių – 20 Eur. Jei norėsite matyti ne vieną, o dvi merginas – gausite nuolaidą. Pasirodymas kainuos ne 40, o 30 eurų.

ornografijos ir erotikos pasaulyje populiariu verslu, panašu, už- siima ir dvi jurbarkietės. Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri atsiuntė pokalbių su merginomis kopijas, bei jų nuogų nuotraukas. Iš šios medžiagos matyti, kad merginos veikia pagal paprastą schemą – klientų ieško internetiniuose pažinčių portaluose, tuomet už savęs nuogų demonstravimą bei erotines nuotraukas prašo pinigų.

„Esu 21m panele pasirodau per kamera nuoga uz pinigus 15min 20eur tik swedbank turiu dar seksuoliu nuotrauku laukiu“, – (kalba netaisyta) viename pažintų puslapių rašo mergina.

Kitoje redakciją pasiekusioje medžiagoje jau užfiksuoti konkretūs pokalbiai su klientais. Vienas jų merginos klausia, kiek laiko ši užsiima kūno demonstravimu internete? Jurbarkietė atsako, kad trejus metus.

Dar vieno pokalbio išklotinėje mergina nurodo klientui savo banko sąskaitą, vardą su pavarde ir pažada pasirodyti nuoga.

Kitame pokalbyje klientas klausia, kiek kainuos pasirodymas ir ar mergina pasirodys viena, ar su partnere?
„Dviese, 30 Eur“, – patikslina jurbarkietė.
Pasižvalgius internete nesunku pamatyti, kad merginų paslaugos greičiausiai paklausos nestokoja. Paieškos lauke įvedus raktinius žodžius apie už pinigus susitinkančias ar panašias paslaugas teikiančias merginas, netrūksta tai siūlančių skelbimų.
Tiesa, susitikti už paramą siūlo ne tik moterys. Tokių merginų ieško ir patys vyrai. Todėl skelbimų, kuriuose vienaip ar kitaip už pasimatymus siūloma parama, netrūksta.
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkas Tomas Rainys kriminalo tokiuose merginų veiksmuose neįžvelgia. Tačiau tikina, kad bet kokia panaši informacija policijai yra naudinga.
„Policija stebi elektroninę erdvę, fiksuoja, analizuoja, tikrina ir kaupia joje esančią informaciją ir bandoma užkirsti kelią nusikaltimams. Ačiū už šią informaciją. Iš tokios ir panašios informacijos gali išplaukti kita policijai naudinga informacija apie vaikų išnaudojimą, prekybą žmonėmis, narkotikus ir pan.“, – sakė pareigūnas.
Jokių priemonių dėl verslo, nuo kurio pajamų nemokami mokesčiai, neplanuoja imtis ir Valstybinė mokesčių inspekcija. Klaipėdos apskrities VMI Tauragės poskyrio komunikacijos specialistas Laimonas Rimkus tikino, kad nelegali veikla – policijos kompetencija. VMI specialistai esą neturi galimybių kontroliuoti ir apmokestinti veiklos, kuri yra nelegali.
Lukas PILECKAS« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook