Poliniai pamatai kaina džiugina net ir pačius taupiausius

Poliniai pamatai kaina džiugina net ir pačius taupiausius (2)

2019-06-17

Atliekant įvairius statybų darbus dėmesys gana dažnai krypsta į tai, kiek kainuos vienos ar kitos pastato dalies parengimas. Deja, darbų eigoje gana dažnai pasitaiko ir įvairių neplanuotų išlaidų, todėl tam tikrų konstrukcijų pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Pamatai neabejotinai yra viena svarbiausių kiekvieno pastato dalių, todėl jiems reikėtų skirti pakankamai daug dėmesio. Kai siekiama paties geriausio rezultato, pravartu rinktis polinius pamatus, kurie turi iš tiesų nemažai privalumų. Vienas jų yra tai, kad poliniai pamatai kaina džiugina net ir pačius taupiausius žmones – įrengiant šiuos pamatus sunaudojama maždaug 40 procentų mažiau betono ir armatūros. Tai, žinoma, nėra vienintelė priežastis, kodėl verta pasvarstyti apie būtent šių pamatų pasirinkimą, taigi, apžvelkime pačias svarbiausias.

Mažesnės darbo sąnaudos

Pamatų įrengimas gana dažnai pareikalauja tikrai nemažai laiko bei pastangų, tad poliniai pamatai iš tiesų gali būti puikiu pasirinkimu. Įrengiant šiuos pamatus žemės darbų atlikimas tampa gerokai paprastesnis, todėl nieko nuostabaus, kad vis dažniau pasvarstoma apie būtent tokią pasirinkimo galimybę. Jei siekiate, kad pasirinkus tam tikrus pamatus darbų atlikimo išlaidos būtų kiek įmanoma mažesnės, poliniai pamatai – kaip tik jums. Nors poliniai pamatai kaina džiugina dėl mažesnių medžiagų sąnaudų, tačiau nereikėtų pamiršti, kad greičiau atliekamas darbas įprastai kainuoja pigiau, todėl specialistų nustatyti įkainiai įprastai yra tikrai prieinami.

Trumpesnis statybų laikas

Statybų darbai neretai užima tikrai nemažai laiko, todėl tuomet, jei siekiama, kad pastatas būtų kuo greičiau užbaigiamas, poliniai pamatai iš tiesų gali puikiai pasiteisinti. Poliniai pamatai įprastai gali būti įrengiami vos per kelias dienas, tad galima nesibaiminti, kad šių darbų atlikimas bus pernelyg ilgai trunkantis. Statybos visuomet yra pradedamos būtent nuo pamatų įrengimo, tad tuomet, jei rinksitės būtent šį sprendimą, galėsite gerokai paspartinti darbų eigą.

Didelės pritaikymo galimybės

Nors poliniai pamatai kaina tikrai stebina ir tiesiog vilioja rinktis būtent tokią galimybę, tačiau svarbu paminėti ir tai, kad šių pamatų pritaikymo galimybės yra tikrai labai didelės. Poliniai pamatai gali būti pritaikomi tada, kuomet pagrindas yra nepakankamai stabilus, kai gruntinio vandens lygis yra pernelyg aukštas, kai sklype geologinės sąlygos yra nepalankios, ir t.t.

Užtikrinamas dar didesnis patvarumas

Renkantis pamatus visuomet yra siekiama, kad jie būtų kiek įmanoma tvirtesni, todėl poliniai pamatai gali būti iš tiesų palankiu pasirinkimu. Nors gali atrodyti, kd ypatingai didelio tvirtumo pamatai pareikalaus pernelyg didelių išlaidų, tačiau įsitikinsite patys, kad poliniai pamatai kaina gali nudžiuginti net ir esant visai nedidelėms finansinėms galimybėms. Jei dvejojate, ar būtent poliniai pamatai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, paprasčiausiai pasikonsultuokite su specialistais, kurie jums duos tikrai naudingų patarimų, ir padės kur kas paprasčiau apsispręsti.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook