Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pranešė apie bombą savivaldybėje (video, nuotraukos, papildyta)

Pranešė apie bombą savivaldybėje (video, nuotraukos, papildyta) (0)

2019-07-02

Antradienio vakarą pranešta apie bombą savivaldybėje. Čia atskubėjo specialiosios pajėgos, kurios įvedė planą „Skydas“. Vėliau atvyko rinktinės „Aras“ išminuotojai. Specialistai apžiūrėjo pastatą ir jo aplinką, tačiau jokio sprogmens nerado.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, apie sprogmenį savivaldybėje pranešė neblaivus asmuo. Bendruoju pagalbos telefonu 112 asmuo paskambino apie 21.20 val.

Iš pat pradžių buvo tikėtina, kad pranešimas melagingas. Tačiau pareigūnai privalomai atliko visas saugumo ir pastato tikrinimo procedūras.

„Skambinęs asmuo buvo nustatytas ir sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie sprogmenį. Skambinusiajam teks atsakyti pagal baudžiamąjį kodeksą“, - sakė A. Dumčius.

Įstatymas numato, tas, kas melagingai pranešė apie sprogmenį yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Melagingų pranešimų apie  sprogmenis yra buvę ir anksčiau. Skambintojai yra pranešę apie esą užminuotą policijos komisariatą, parduotuvę, mokyklą, kitus objektus.

„Tokie asmenys iš esmės nustatomi šimtu procentų ir atsakomybės neišvengia“, - sakė A. Dumčius.

Antradienį, apie 20.25 val., pranešta apie dar vieną sprogmenį. Jis rastas garažų masyve, netoli parduotuvės „Lytagra“, Mokyklos g.

Apie šį radinį specialiąsias tarnybas informavo nenaudojamą garažą tvarkęs jurbarkietis. Statinys priklauso 74-erių vyro tėvui. Pranešus apie į artilerijos sviedinį panašų daiktą, tradiciškai buvo įvestas planas „Skydas“ – aptverta teritorija, o sprogmenį išsivežė atvykę išminuotojai.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo sprogstamuoju užtaisu.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook