Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Raudoniškių nominacijos – už gyvenimą ne tik sau

Raudoniškių nominacijos – už gyvenimą ne tik sau (1)

2017-03-18

Švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną įteiktos Raudonės seniūnijos nominacijos žmonėms už jų darbus, kuriuos bendruomenė pastebi ir vertina, ir pasveikinta gražias šventes rengianti kultūros darbuotoja Birutė Jurkšienė (dešinėje), pelniusi Metų raudoniškės vardą.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – visų didelė šventė, o dar didesnė, kai šventi kartu su žmonėmis, kuriems nori pasakyti ačiū už kasdienybės šviesulius. Būtent tokia buvo raudoniškių Kovo 11-oji.

Jau pernai Raudonės seniūnija sugalvojo Kovo 11-ąją švęsti kitaip – pagerbti ir padėkoti nuoširdiems, darbštiems, kūrybingiems žmonėms, kurie savo idėjomis ir darbais garsina kraštą, kurie sąžiningai dirba mėgiamą darbą, ir tiems, kurie tylų savo gyvenimą dovanoja kitiems.

Kultūros darbuotojai surengė itin puošnią ir iškilmingą šventę, o į mokyklos salę nešina gėlėmis nominantams suėjo kone visa Raudonė. Kartu su raudoniškiais Kovo 11-ąją šentė ir Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko r. savivaldybės vicemeras Saulius Lapėnas, administracijos direktorė Vida Rekešienė.

Vardai – iš širdies

Šiemet įteikta 13 Raudonės seniūnijos įsteigtų nominacijų, o visi seniūnijos gyventojai galėjo balsuoti „Metų raudoniškio“ rinkimuose. Nominacijų pavadinimai iškalbingai bylojo apie tai, ką pastebi ir vertina bendruomenė, kuo nuoširdžiai džiaugiasi ir ką gerbia.

Pirmoji nominacija – Metų pilietiškumas įteikta Laimutei ir Algimantui Mačiulaičiams, kurie prie savo namų ne tik per valstybines, bet ir asmeninių švenčių proga iškelia Trispalvę – tai jų pagarbos Lietuvos valstybei ženklas.

Už Raudonės gerovei nuveiktus darbus skirta Metų pareigos nominacija. „Jo įkurtas Vaikų dienos užimtumo centras sėkmingai veikia jau 9 metus, Raudonės bažnyčioje skamba vargonai, Raudonės kaimo kapela taip pat ilgą laiką draugavo su šiuo žmogumi. Jis žinomas ne tik Raudonėje. Tai pirmasis Nepriklausomos Lietuvos Jurbarko rajono tarybos pirmininkas, 2014 metais jam suteiktas Jurbarko Garbės piliečio vardas, jis yra Lietuvos samariečių Jurbarko skyriaus bendrijos pirmininkas, – vardijo šventės vedėjai ir klausė, – tikriausiai jau žinote, apie ką kalbame?“ Ir nors nominantas Antanas Kazakevičius neatvyko, bendruomenė pagerbė jį plojimais.

Apie Stakių bendruomenės pirmininkę Gitaną Kačiukienę nominacijų steigėjai sakė: kur tik jos nėra, ir kaip anksčiau mes jos nematėme? Ir skyrė veikliai moteriai Metų atradimo nominaciją. Gitana mikliai sukasi ne tik savo ūkyje, suspėja dalyvauti įvairiuose renginiuose ir dargi rašyti projektus, kad bendruomenei būtų geriau gyventi.

Elena Martynaitienė pagerbta Metų dailininkės nominacija. Šventės vadėjai sakė: pas ją visada skubame pasitarti, pasikalbėti, papasakoti idėjas, kurias norime pateikti visuomenei, bet patys to padaryti nesugebame, išgirsti jos nuomonę ir atsakymą. Apdovanota mokytoja džiaugėsi galėdama bendruomenei duoti tai, ką geriausiai sugeba.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.
 
„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook