„Rudenėlio“ šventėje – spalvinga mandala

„Rudenėlio“ šventėje – spalvinga mandala (0)

2019-10-11

Spalio 1-ąją devynerių metų veiklos sukaktį paminėjo VšĮ Smalininkų senjorų namai. Šiuose namuose kasdienybė žydi šviesiomis, ryškiomis spalvomis , o ir šventės nesibaigia. Globos namų gyventojai dažnai pakviečiami į keliones, ruduo neįsivaizduojamas be grybavimo, o neseniai visas kolektyvas  šauniai paminėjo Socialinių darbuotojų ir Pagyvenusių žmonių dienas.

Spalio 9 d. senjorai sukviesti į spalvingą  „Rudenėlio“ šventę. Šaunus globos namų kolektyvas  nusprendė renginį padaryti įsimintinesniu ir drauge švęsti, linksmintis ir pabendrauti  pasikvietė draugų ir iš kitų globos namų. Į svečius pas smalininkiečius atvyko Lauksargių globos namų darbuotojai su gyventojais bei svečiai iš Kukarskės globos namų.

Šventėn susirinkusius svečius prasmingomis eilėmis ir linkėjimais pasveikino Smalininkų senjorų namų gyventojai. Visiems šventės dalyviams sveikatos linkėjo ir šypsenas žarstė pats Rudenėlis, po kurio kauke slėpėsi įstaigos darbuotoja Lina.

Po sveikinimų visi šventės dalyviai buvo pakviesti čia pat, kieme, iš rudens gėrybių kurti mandalą. Visos trys įstaigos sunešė atsivežtas rudens gėrybes į kiemą ir sukūrė išties nuostabų, spalvingą, nuotaikingą kūrinį. Mandaloje sugulė įvairiaspalvės daržovės – moliūgai, cukinijos, morkos, burokėliai, kukurūzai, bulvės, savo vietą rado riešutai, obuoliai, svarainiai, šermukšniai, kankorėžiai, kaštonai, puošnumo suteikė rudeninės gėlės ir kiti augalai.

Pavyko ne tik gražioji mandala – ši šventė davė gerokai daugiau – galimybę kūrimo procese pajusti bendrystę ir draugystę. Išties, bendri darbai vienija ir daro stebuklus! Šventė tęsėsi šiltuose ir jaukiuose senjorų globos namuose. Šeimininkai ir svečiai vaišinosi šilta arbata ir užkandžiais, bendravo, o renginį užbaigė vokalinis moterų ansamblis iš Viešvilės „Vėtrungė“, kurio dėka šventė tapo skambia, linksma ir nuotaikinga.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook