Sugedusios gaisrinės niekas neremontuoja

Sugedusios gaisrinės niekas neremontuoja (13)

2020-08-25

Atvairavus vienintelę Eržvilko gaisrinę į servisą, ugniagesiai liko be jokio automobilio. L. Pilecko nuotr.

Eržvilko ugniagesių komanda jau du mėnesiai teturi vieną automobilį – antrasis sugedęs. Maža to, rugpjūčio 20-ąją prireikus remontuoti ir dar važiuojantį, miestelis liko be vietoje budinčių ugniagesių.

Viršininkas problemos nemato

Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos vadovas Stasys Pocius dėl to problemos nemato ir kaltina komandos ugniagesius, nors šie gendančių automobilių remontuoti nei privalo, nei gali.

Rugpjūčio 20-osios rytą į redakciją paskambinę ugniagesiai pranešė apie nemalonią ir pavojingą situaciją – komanda jau ilgą laiką neturi pusės savo technikos pajėgumų.

Kaip ir visos rajone esančios savivaldybės ugniagesių komandos, jie turi du gaisrams gesinti skirtus automobilius – „ZIL 131“ ir „GAZ 66“. Abu automobiliai yra beviltiškai pasenę: vienam stuktelėjo ketvirtis amžiaus, kitam – 36-eri.

Be to, „GAZ 66“ veža vos 1,6 kub. m vandens, kuris išpurškiamas per keletą minučių. „ZIL“ atgabena beveik dvigubai daugiau – 2,4 kubo.

„Eržvilko komanda jau du mėnesius palikta tik su „GAZ 66“ autocisterna. „Zil“ sugedusi sankaba. Viršininkas liepė patiems vyrams taisyti mašiną, bet jiems nepavyko, todėl mašina iki dabar stovi sugedusi. Taisyti ten ir sudėtinga, ir pavojinga – norint pakeista sankabą reikia greičių dėžę nuimti“, – pasakojo ugniagesiai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook