Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šventė paliko ir karčių nuosėdų

Šventė paliko ir karčių nuosėdų (0)

2018-09-12

Rugpjūčio pabaigoje praūžusi Jurbarko krašto šventė „Mus jungiantys tiltai“ kelia įvairių minčių – vieniems visko užteko ir buvo gražu, o kažkas liko nepatenkintas ir peikia viską iš eilės. Kaip ne viskas yra juoda ir balta, taip ir šventė buvo įvairiaspalvė. Apie gražiąją jos pusę „Šviesa“ jau rašė. Šįkart – šiek tiek „nesaldžių“ pastebėjimų.

Erzelis dėl šventės prasidėjo gerą pusmetį prieš ją ar net anksčiau. Rinkosi komisija, darbo grupė ir sprendė, kaip iškilmingiau atšvęsti.

Pirmiausia būtų galima pasvarstyti, ar kasmet reikalinga kelias dienas trunkanti šventė, išbalansuojanti ne tik Jurbarko r. savivaldybės administracijos bei jai pavaldžių įstaigų gyvenimą.

Ar vietoje ištęstos programos neužtektų puikios ir koncentruotos vienos, na, gal dviejų dienų šventės?

Įstaigų vadovai, atstovai buvo nuolat kviečiami į susirinkimus, kuriuose praleido valandų valandas klausydami jiems nesvarbių dalykų. Ar rūpi kultūros atstovui, kaip bus tvarkomos šiukšlės? Bet šventės organizatoriams patogiau visus turėti po ranka.

Beje, šventės organizatorių buvo nežinia kiek – vienus įsakymus davė meras, kitus – vicemeras. O kur dar kiti savivaldybės darbuotojai? Visi organizavo, planavo, vadovavo, o tuos planus vykdantieji nežinojo, kurio klausyti ir ką daryti. Šventės dieną daug kas tiksliai nežinojo scenarijaus ir šventės eigos. Jei informacijos neturi savivaldybės viešųjų ryšių atstovė, tai kur jos ieškoti?

Beje, labai įdomus savivaldybės vadovų sprendimas vienus darbuotojus prieš šventę išleisti atostogų, o kitiems užkrauti atostogaujančiųjų darbus. Gal todėl kai kurios įstaigos apie tai, kad privalo kažką padaryti, sužinodavo paskutinę minutę, nors, kaip minėta, susirinkimai ir planavimas vyko nuolat.

Darbų užteko visiems – šventės plakatai buvo daromi ir perdaromi, vos ne kiekvienam šventės renginiui buvo gaminamas atskiras plakatas. Galų gale gyventojai juose pasiklydo ir nebesuprato, kas, kur ir kada vyksta ar jau nebevyksta.

Žmonės atlaidūs nesklandumams, ir šventę norisi švęsti, todėl į renginius rinkosi geros nuotaikos ir gausiai. Gražus renginys Šimkaičių girioje, prie partizanų vado Jono Žemaičio žeminės sutraukė ir pėsčiuosius, ir ratuotus. Dar daugiau gyventojų atėjo į vieną svarbiausių šventės renginių – Šimtmečio vardo suteikimą tiltui.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook