Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Tarnybas apgavęs vyras – nenubaustas

Tarnybas apgavęs vyras – nenubaustas (1)

2018-08-22

Liepos 20-osios vakare, apie 21.30 val., į Jurbarke, Gedimino g., esantį daugiabutį skubėjo gelbėtojai ir medikai. Buvo pranešta, kad dega butas antrame namo aukšte.

Į nelaimės vietą skubiai atvyko net trys ugniagesių automobiliai ir greitoji medicinos pagalba. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad iškvietimas – nevykęs girto piliečio pokštas.

Panašu, kad melagingai į tariamą gaisrą tarnybas iškvietęs pilietis tiesiog norėjo patekti į užrakintą butą. Tiesa, iki šiol neaišku, ar tas butas buvo jo, ar kieno nors kito.

Toks vyro poelgis sukėlė didžiulį jurbarkiečių pasipiktinimą. Žmonės įvykio vietoje kalbėjo, kad jį reikėtų be gailesčio nubausti. Kokia bauda jam skirta, skaitytojai redakcijos teiravosi ir prabėgus keletui savaičių.

„Visos tarnybos suvažiavo. O jei būtų buvęs tikras iškvietimas? Jei būtų iš tiesų kažkam reikėję pagalbos? Kas tada? Tikrai svarbu, kad tokie poelgiai būtų griežtai įvertinti, o tokie žmonės sulauktų bausmių“, – rašė skaitytojas.

Kadangi ugniagesius iškvietęs vyras, nuo kurio sklido alkoholio kvapas, buvo dar ir agresyvus, jį sutramdyti ir nubausti už melagingą iškvietimą pareigūnai iškvietė policiją. Pastaroji pilietį išsivežė.

Tačiau baudos už bendruomenę papiktinusį poelgį jis negavo. Nustatyti girtumą atsisakęs vyras buvo nubaustas už tai, kad viešoje vietoje vartojo alkoholį, keikėsi ir netinkamai elgėsi bei trukdė pareigūnams atlikti savo darbą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook