Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Vandenų“ direktoriaus konkursas išardė koaliciją

„Vandenų“ direktoriaus konkursas išardė koaliciją (33)

2018-08-10

Rugpjūčio 8 d. vykęs konkursas į UAB „Jurbarko vandenys“ direktoriaus vietą galutinai suskaldė savivaldybės valdančiąją daugumą. Neapsikentę socialdemokratų apetito postams iš valdančiosios koalicijos traukiasi konservatoriai.

Konkursas – paskutinis lašas

Konkursas į UAB „Jurbarko vandenys“ vadovo pareigas buvo paskutinis lašas. Dar gerokai iki jam įvykstant socialiniai tinklai ūžė, kad kandidatas aiškus. Net nepadavus dokumentų, žmonės neabejojo, kad konkursas tik pridengs konkretaus asmens paskyrimą.

Juokauti būtų galima, jei savivaldybės organizuojami konkursai nekeltų graudulio ir žmonių pasipiktinimo. Pastarąjį jau seniai turėjo išgirsti rajono vadovai, ypač tie, kurie vadovauja konkursų komisijoms, ir nors ką nors padaryti, kad išsklaidytų nepasitikėjimą.

Konkurso rezultatai visuomenės nenustebino – bendrovės „Jurbarko vandenys“ direktoriumi tapo Darius Dragūnavičius, dabar vadovaujantis kitai savivaldybės įstaigai – UAB „Jurbarko komunalininkas“.

Buvę Darbo partijos Jurbarko skyriaus ašimi, tėvas Romansas Dragūnavičius ir sūnus Darius tapo aktyviais socialdemokratais. Šį politinį posūkį greičiausiai lėmė asmeniniai praradimai – nebeišrinko skyriaus pirmininku R. Dragūnavičiaus partiečiai, o kartu su pareigomis jis prarado ir įtaką Darbo partijoje.

Romansas Dragūnavičius iškart pasiprašė į rajono tarybos socialdemokratų frakciją, o Darius Dragūnavičius taip pat įstojo į socialdemokratų gretas.

Kalbas apie D. Dragūnavičiui planuojamą „Jurbarko vandenų“ direktoriaus kėdę girdėjo ne tik eiliniai jurbarkiečiai, bet ir valdančiojoje koalicijoje esantys konservatoriai.

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas neslepia, kad dėl partiečiams dalijamų postų dar iki konkurso kreipėsi į rajono merą Skirmantą Mockevičių. Buvo kalbėta apie socialdemokratus ir pastaruoju metu tik jų pergales savivaldybės skelbiamuose konkursuose. Buvo prašyta imtis ir priemonių, kad ši praktika liautųsi. Pasak D. Rybakovo, rezultato – jokio. Meras išėjo atostogų, o savivaldybės administracijos direktorės socialdemokratės Vidos Rekešienės vadovaujama konkurso į UAB „Jurbarko vandenys“ vadovo pareigas komisija nugalėtoju paskelbė D. Dragūnavičių.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook