Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vyks seminarai skirti skatinti viešųjų pastatų ir daugiabučių...

Vyks seminarai skirti skatinti viešųjų pastatų ir daugiabučių namų modernizavimo procesą (0)

2017-03-10

Gerbiami Jurbarko rajono gyventojai, Jurbarkas – dar vienas Lietuvos miestas, kuriame vyks Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas ir Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuotas seminarų ciklas, skirtas skatinti viešųjų pastatų ir daugiabučių namų modernizavimo procesą.

Kovo 16 d. (ketvirtadienį) vyksiančio seminaro metu, išsklaidysime nepagrįstus mitus apie renovaciją, paneigdami nuostatas, kad renovacijos procesas yra ilgas, painus ir sudėtingas. Atsakysime į būsto administratorių ir bendrojo naudojimo objektų valdytojų klausimus, susijusius su konkrečiais pastatų atnaujinimo atvejais ir problemomis.

Suprantamai ir paprastai pateiksime informaciją apie pastatų atnaujinimo investicinių projektų kūrimą, finansavimą ir valdymą palydint klausytojus nuo renovacijos iniciavimo iki projekto pabaigos. 

Mokysimės pasinaudoti „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimo“ programos parama, sužinosime išsamią informaciją apie paramos teikimo sąlygas ir procedūras, galimybes ir naudą, taip pat bus dalijamasi gerąja patirtimi.
Mokymų dienotvarkė:
– nuo 15 val. į seminarą kviesime Jurbarko rajono savivaldybės renovuotinų daugiabučių namų gyventojus, daugiabučių namų bendrijų atstovus, administratorius ar už daugiabučių namų renovaciją atsakingus savivaldybės darbuotojus.  
Mokymus ves ilgamečiai savo srities specialistai: energetikė-inžinierė dr. Rūta Mikučionienė, ekonomistas Darius Jakubauskas, teisininkas Rolandas Klimavičius, renginį moderuos Būsto rūmų prezidentas Juozas Antanaitis.
Mokymų vieta: Jurbarko rajono savivaldybė, Didžioji salė (II a.) 
Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas
Seminaras yra nemokamas.
Kiekvienam dalyviui – seminaro medžiagos kopija. 
Būtina išankstinė registracija:
– Daugiabučių atstovams https://goo.gl/vKZk8R arba kontaktais apačioje.
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 641 52977 arba mykolas@ekt.lt 
Iki pasimatymo seminare!
Projektas Nr. 04.3.1-APVA-V-003-01-0001 „Daugiabučių namų ir savivaldybių viešųjų pastatų modernizavimo skatinimas“, finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook