Žaidimai kortomis - kokius galite išmokti žaisti jūs?

Žaidimai kortomis - kokius galite išmokti žaisti jūs? (2)

2019-12-16

Nėra paslaptis, kad žaidimas kortomis - populiarus laisvalaikio leidimo būdas visame pasaulyje. Japonijoje, Rusijoje, Lietuvoje, JAV, Italijoje… Kad ir į kurią gaublio vietą durtumėte pirštu, didelė tikimybė, kad ten žaidžiama kortomis. Mokėjimas žaisti įvairius kortų žaidimus leis jums jaustis laisviau naujoje žmonių kompanijoje, padės įsilieti į kolektyvą bei gali padėti prie kitų įgūdžių lavinimo. Tad susipažnkite su žaidimais kortomis, kuriuos galite išmokti.

Žaidimai kortomis yra puikus laiko leidimo būdas

Pokeris = konkurencija + linksmybės

Dabar jau galima teigti, kad pokeris yra pats populiariausias kortų žaidimas pasaulyje. Jį žaidžia visi, ypač vakarų šalyse gyvenantys žmonės, tačiau nevengia ir Azijos ar Australijos piliečiai. Pokeris žavi tuo, kad yra be galo didelę konkurenciją iššaukiantis žaidimas, todėl puikiai pralaužia ledus ir gerai tinka didelėje draugų kompanijoje.

Pokerį nereikia net lošti iš pinigų, kad būtų įdomu. Galima piniginius statymus pakeisti užduočių ar iššūkių galvojimais arba lengvomis nuobaudomis, pvz. pralaimėtojas perka laimėtojui skardinę limonado arba šokoladuką… 

“Durnius” - kur nė vienas nėra durnas

Mūsų kraštuose vargiai rasite suaugusį žmogų, kuris nėra žaidęs “Durniaus”. Su šiuo kortų žaidimu dauguma užaugome ir susipažinome su kortomis. Jis lengvas, greitas, smagus ir leidžia panaudoti gausybę gudrybių vien tam, kad smagiai praleistumėte laiką.

Svarbiausia, kad žmonės šį žaidimą žaistų tinkamai nusiteikę, nes jis smagiausias tada, kai ėjimus lydi pokalbiai, vieni žaidėjai bando kitus apgauti ir smagiai leidžia laiką. “Durniaus” metu irgi reikia taikyti psichologiją, jeigu norite laimėti, mat kaip ir visi kortų žaidimai, jis reikalauja susikaupimo ir mąstymo tam, kad žaisti sektųsi sėkmingai. 

Kokie su kortomis susiję veiksmai bei žaidimai padės įsilieti į naują kolektyvą?

UNO

Jeigu įprasti kortų žaidimai jums atrodo nuobodūs, senamadiški ar, tiesiog, nepatinka - rinkitės UNO. Tai geriausia ir populiariausia alternatyva įprastiems kortų žaidimams. Ypač mėgiamas tarp jaunimo, šis žaidimas sugeba sutraukti didelius būrius draugų ir padėti jiems smagiai praleisti laiką. Kiek populiaresnis tarp merginų, UNO žaidžiamas ir vaikinų, tačiau pastarieji tarpusavyje dažniau renkasi pokerį ar kitus žaidimus.

Kaip ten bebūtų - spalvingos kortos, greitas veiksmas ir netikėti žaidimo posūkiai visada palaikys intrigą, kas ir bus pagrindinis azartas ir varikliukas žaisti toliau. Kadangi UNO moka dauguma žmonių, bus nesunku pradėti naują užsiėmimą arba sutraukti žmones kartu, kažką veikti.

UNO kortų taip pat yra gausybė variantų, todėl galite ne tik išmokti kažką naujo, kone kiekvieną kartą žaisdami, tačiau ir smagiai leisti laiką su pačiais įvairiausiais žmonėmis. 

Norite sužinoti daugiau žaidimų taisyklių? Populiariausių bei įdomiausių žaidimų taisyklės, čia - žaidimai kortoms - pokeriomokykla.com

Kortų triukai

OK, galbūt tai ir nėra kortų žaidimai per se, tačiau kortų triukai daro žmonėms labai didelį įspūdį. Ne visiems reikia žaibiško rankų miklumo ar didžiulio apsukrumo, kai kurie žiūrovus stebina ir tada, kai jūs tiesiog viską skaičiuojate savo galvoje. 

Tačiau tam, kad triukas pavyktų, o neliktumėte apsikvailinę, reikėtų pasipraktikuoti su savimi arba artimais draugais. Suprantama, kad prieš auditoriją ar naujus stebėtojus galite jaudintis, todėl geriausia pradėti nuo lengvesnio kortų triuko arba nedaryti to, kur iškritus ar išslydus kortoms, galėtų sužlugti visa paslaptis. 

Užsak. Nr. 1414.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook