Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žiema tarnybas vėl užklupo... netikėtai (video)

Žiema tarnybas vėl užklupo... netikėtai (video) (12)

2019-01-08

Sekmadienį į kalną prie Skirsnemunės bažnyčios Trims Karaliams teko kopti pėsčiomis, nes juos atvežęs automobilis čiuožykla virtusios įkalnės neįveikė. Jurbarko KC nuotr.

Miestą ir rajoną užvaldė ledo karalienė. Taip pagal populiarią pasaką savaitgalį ir pirmadienio rytą juokavo gyventojai. Keliai, gatvės ir šaligatviai virto gryno ledo čiuožyklomis, o juos tvarkyti daug kur imta tik pirmadienį.

Čiuožykla virtusio rajono simboliu ir tikra socialinių tinklų žvaigžde tapo Skirsnemunės M. Gadliausko gatvės įkalnė. Sekmadienį į bažnyčią susiruošę žmonės kalną sunkiai įveikė ir važiuoti, ir pėsti. Žmonės taikėsi eiti apsnigtais pakraščiais. Sudėtingiau buvo vairuotojams. Jei neįvažiavusieji aukštyn situaciją tik pakeiksnojo, tai tiems, kurie leidosi žemyn – adrenalino netrūko. Į kalno apačią automobiliai slyste slydo, o suvaldyti juos buvo sunkiai įmanoma.

Jurbarkiečiai taip pat keiksnojo ir žiemą, ir gatves prižiūrinčias tarnybas.

Pirmadienio rytą čia buvo sunku ne tik paeiti, bet ir pavažiuoti. Grynu ledu padengtus šaligatvius ir gatves UAB „Jurbarko komunalininko“ darbuotojai tvarkyti ėmė visomis pajėgomis, tačiau greito rezultato nebuvo.

Slidi realybė, su kuria susidūrė gyventojai, gerokai kertasi su tuo, ką per neseniai vykusį savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdį sakė seniūnai.

Jie tikino, kad žiemai pasiruošta ir ji didelių rūpesčių kelti neturėtų.

Kodėl taip nutiko, savivaldybės vadovai ir seniūnai aptarė pirmadienį vykusiame pasitarime.

Pasak Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės, žiemai pasiruošta, tačiau koją kiša nenuspėjami orai.

„Sudėtinga pirmiausia pati gamta, kai gali net ir nenuspėti, koks oras bus, kaip pasikeis. O jei rimčiau, tai tam pasiruošė seniūnijos iš anksto. Jeigu nespėja pabarstyti, bent jau būna dėžės su smėliu ir druska, kad ir patys žmonės galėtų pasibarstyti. Taip, mano galva, seniūnijos ir turėtų dirbti“, – sakė savivaldybės administracijos direktorė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook