Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Iššovusi pastotė miestą apdovanojo tamsa (nuotraukos) (0)

Pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., didelėje Jurbarko dalyje dingo elektra. Miestas be energijos liko tuomet, kai sugedo Gedimino g. esanti pastotė. Pastarojoje kažkas garsiai dukart sprogo ir pasipylė kibirkštys.

(Plačiau...)

Vandalai Eržvilko poilsiavietę nusiaubė automobiliu (video) (2)

Išpuoselėta Eržvilko poilsiavietė - suniokota tyčia. Kol kas nežinomas vairuotojas išlaužė atitvarą ir ne suniokojo ne tik pievą, bet ir pylimus. Nežinomi chuliganai siautėjo taip, kad aplaužė ir savo automobilį.

(Plačiau...)

Vyturiai ir pelėdos: kaip nustatyti vidinį savo kūno laikrodį? (0)

Šokate iš lovos vos pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams? O gal kiekvieną rytą suskambus žadintuvui daugybę kartų spaudinėjate mygtuką SNAUSTI? Mūsų miego ritmą reguliuoja vidinis kūno laikrodis – asmeninis polinkis keltis ir eiti miegoti panašiu paros metu. Atsižvelgiant į individualius kūno siunčiamus signalus yra išskiriamos dvi žmonių grupės, psichologų įvardijamos kaip vyturiai ir pelėdos. Žiniomis apie vyturių ir pelėdų miegojimo įpročius bei jų skirtumus dalijasi GERO MIEGO KLUBO ambasadorius Vitalijus Majorovas.

(Plačiau...)

Kaip ieškomi dingę žmonės? Artimuosius skaudina skirtumai (1)

Vienur didžiulės policijos ir kitų tarnybų pajėgos. Kitur – tik artimieji su savanoriais. Kodėl dingusių žmonių galimybes išgyventi ar mirti lemiančios paieškos taip skiriasi? Tokius skaudžius klausimus atėjusi į redakciją uždavė prieš dvejus metus dingusio Arvydo Mockaus mama Virginija Mockienė.

(Plačiau...)

Jurbarkietis LRT žurnalistas Rimas Bružas teigia radęs Jono Basanavičiaus žmonos kapą (video) (0)

LRT žurnalistas Rimas Bružas teigia radęs Jono Basanavičiaus žmonos kapą – Bulgarijoje, Lomos mieste.

Čia kadaise kelerius metus darbavosi Lietuvos nepriklausomybės patriarchas Jonas Basanavičius.

(Plačiau...)

Du vaikus auginantis „TV Pagalbos“ veterinaras neslepia juodosios darbo pusės: dėl to kenčia mano šeima (0)

Veterinarą Paulių Morkūną galima išvysti ne tik klinikoje, bet ir televizijos ekrane. Laidoje „TV Pagalba“ neretai matomas specialistas yra lengvai pametęs galvą dėl gyvūnų, todėl dėl meilės jiems jis laiko savo darbe neskaičiuoja. Deja, dėl to retkarčiais nukenčia jo laisvalaikis su šeima. Tačiau Pauliui labai pasisekė – jo artimieji jį labai palaiko.

Dirbantį Paulių galima sutikti ir Jurbarke, kur jis atvyksta į miesto centre esančią gyvūnų kliniką.

(Plačiau...)

Rado automobilio numerį (0)

Jurbarke Barkūnų g. rastas automobilio numeris. Savininkas jį gali pasiimti pametimo vietoje.

(Plačiau...)

Zuikis susidomėjo kamuoliu (2)

Redakcija sulaukė skaitytojo laiško, kuriame – linksma istorija apie susitikimą su zuikiu. Karšuvos giria jau sutemus važiavusio vyro automobilio šviesos netikėtai apšvietė gyvūną, kuris tupėjo prie nežinia iš kur atsiradusio krepšinio kamuolio.

(Plačiau...)

Kitoks būdas patiekti rudens gėrybes – vaisių ir daržovių traškučiai (0)

Ruduo – daržo ir sodo gėrybėmis itin turtingas metų laikas. Dėl to daugelis stengiasi tuo pasinaudoti ir į savo mitybos racioną įtraukti daugiau daržovių troškinių, sriubų, apkepų ir kitų patiekalų iš sezoninių gėrybių. Tačiau daržovės ir vaisiai gali būti patiekiami ir kitokiais būdais – pavyzdžiui, gaminant iš jų sveikus traškučius. Kuo tokie traškučiai ypatingi ir kaip juos pasigaminti patiems, pasakoja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos ekspertas Aidas Poleninas.

(Plačiau...)

Veliuoniškė: netiesa, kad ugniagesiai dirba blogai (2)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja iš Veliuonos. Moteris tikino norinti padėkoti specialiosioms tarnyboms ir paneigti mitus, kad ugniagesiai dirba blogai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook