Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Angelė, Anelė, Gintautas, Petronėlė, Rimvilas, Rimvilė, Vyliaudas;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Šiandien dėmesio pareikalaus namų, sodybos ūkis, augintiniai arba asmeninis verslas. Galbūt rasite informacijos arba gausite įdomių patarimų dėl įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Algeda, Algedas, Algedė, Erdvilė, Magdalena, Mažrimas, Mažrimė, Tautvilė, Teodosija, Teodosijus, Teodota, Teodotas;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandieną pareigingai ir kūrybingai darbuositės. O jeigu darbai nerūpi, tai ypatingą dėmesį skirsite vaikams, jų laisvalaikio organizavimui. Arba užsiimsite savimi, tobulinsite įvaizdį, apsilankysite grožio salone.       

(Plačiau...)

Ekranai pasiglemžia miego laiką – daugeliui stinga bent valandos (0)

Žmonės vis daugiau naršo miego sąskaita. Per penkerius metus vidutinė miego trukmė 25-44 metų amžiaus grupėse sutrumpėjo beveik valanda ir jau nesiekia septynių valandų ribos, rodo „Kantar“ tyrimas. Tokia miego trukmė drastiškai atsilieka nuo specialistų rekomenduojamos 8 val. normos. Pasak tyrėjų, daugiausia miego pasiglemžia išmanieji ekranai ir internetas. Tiesa, karantinas kiek palopė šią miego spragą. 

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Donalda, Donaldas, Jogirda, Jogirdas, Jogys, Jogminė, Justas, Justė, Rima;

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Neblogai sutarsite su augančia karta. Galite tikėtis ir romantikos, jei bent kiek pasistengsite. Galbūt vyksite į netolimą kelionę, įsitrauksite į kūrybinį projektą arba sudarysite komercinę sutartį.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Prieštaringa diena. Kai kuriems labai seksis, ypač meilėje, kūryboje, o kaip kurie dėl to kaip tik lies ašaras. Savo žavesiu aklai nepasitikėkite. Kas malonu jums, gali būti nepriimtina kitiems.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Jeigu jūsų namuose tvyro ramybė, darna, tai galima sakyti, kad jums sekasi. Galbūt jausite pareigą susitvarkyti buitį, sodybos aplinką, sodinti, sėti, ravėti ar pan.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas;

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Šiandien bus viskas gerai, jeigu tai kuklu, paprasta ir patikima. Darykite tai, ką geriausiai mokate. Visgi įtampa kils, jeigu nepaliausite galvoti apie darbą, politiką, praturtėjimą.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gerardas, Joana, Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Regis, pažįstamas asmuo padės jums gauti reikiamą informaciją ir ja operatyviai pasinaudoti. Korektiškai elkitės su nepažįstamais žmonėmis. Romantiškos staigmenos galite sulaukti iš jums neabejingo asmens.

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Nuotaika bus gana pakili. Galbūt susitiksite asmenį, kuris darys jums stiprų, nors gal akivaizdžiai nesuvokiamą poveikį. Arba kitais žmonėmis manipuliuosite būtent jūs. Būkite atsargūs kelyje.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė;

(Plačiau...)

Kone pusės tūkstančio bičių sugeltas bitininkas: nesupratau, kas joms nepatiko (1)

„Europoje, kad išgyventum iš bitininkystės, reikia turėti mažiausiai 300 avilių. Taigi pagalvojau, kad savo bityne turiu sukurti kokį papildomą verslą“, – šypsojosi stovyklavietės įkūrimo pradžią šalia Nemuno, Šilinės kaime, Panemunių regioninio parko teritorijoje prisiminęs bitininkas Ovidijus Jasinskas.

(Plačiau...)

Vardadieniu šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandieną būsite nepatenkinti įsigytais pirkiniais, atrodys, kad per daug sumokėjote, kad kokybė per prasta ir pan. Verčiau nemėginkite ko nors apgauti ar kažko laimėti kitų sąskaita. Tai, ko neužsidirbote ar priklauso kitiems, neturėtų jums rūpėti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook