Bendraukime

Bendraukime

Sulčių stiklinėje – gurkšnis sveikatos ir puokštė vitaminų (0)

Giedrių kaime, Pievų g. 9 – greta vairavimo mokyklos ir šaudyklos, įsikūrusiame vaisių, uogų, daržovių ir grybų perdirbimo ceche tvyro juodųjų serbentų ir braškių kvapas, sandėlis – pilnas produkcijos, tyliai veikia sulčių spaudykla, o svetingas šeimininkas – ūkininkas Nerijus BLAŽYS pasitinka visus čia užsukančius. Kol kas gamykloje tvyro ramybė, tačiau soduose nokstant obuoliams, vis daugiau jurbarkiečių čia suks su pilnais jų maišais. Sultys iš savo sodo obuolių – daugelio mėgstamas gėrimas.

(Plačiau...)

500 km per Lietuvą: Andriaus Pojavio ir jo šeimos ryžto nepalaužė net aplinkinių replikos (3)

Jurbarkietis atlikėjas Andrius Pojavis kartu su žmona Isabella ir dukromis Alisa bei Amelija išsiruošė į jų gyvenimuose didelį pėdsaką paliksiantį piligriminį žygį po Lietuvą. Tiesa, tokį kelią žinomas vyras eina jau ne pirmą kartą, prieš 10 metų daugybę kilometrų jis kartu su žmona sukorė saulėtoje Ispanijoje. Pokalbis su 15min – apie jau įveiktus 300 kilometrų, sunkumus ir ganėtinai keistas aplinkinių reakcijas.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip orientuotis miške neturint išmaniojo įrenginio (0)

Vasaros laikotarpiu dažniau keliaujame į mišką, ypač liepos–rugpjūčio mėnesiais intensyviau grybaujame ar uogaujame. Daugelis  grybautojų ir uogautojų žino plotus, kuriuose gausu baravykų, voveraičių ar mėlynių, tačiau kelio atgal tenka ir ilgiau paieškoti. Išsiruošus į mišką ne visuomet turime išmanųjį įrenginį ar kompasą, todėl kyla pavojus pasiklysti medžių tankmėje. Visgi yra būdų, kaip orientuotis miške ir be prietaisų pagalbos.

(Plačiau...)

Policija vaikus vėl kvies į stovyklą (0)

Liepos 20-24 dienomis Klausučių kaime (Seredžiaus sen.) bus įgyvendinamas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime – 4“. 

(Plačiau...)

Vizito tikslas: papasakoti ar išklausyti? (6)

Po birželio pradžioje įvykusių savivaldybės vadovų susitikimų su Eržvilko, Viešvilės ir Smalininkų seniūnais ir bendruomenių atstovais savivaldybės tinklalapyje pasirodė striuka informacija: apžiūrėta, išklausyta, kalbėta. 

(Plačiau...)

Valstybės dienos renginiai (programa) (0)

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas liepos 6 d. bus kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs ir vieningi, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame žmogus – vienos žmonijos dalis.

(Plačiau...)

Pamiškėse sunoko žemuogės: kodėl turime jas valgyti kasdien? (0)

Vasara – metas, kai racioną papildome didesniu kiekiu daržovių ir vaisių, rečiau vartojamų kitais metų laikais. Turguose apstu įvairiausių rūšių uogų, o sveikatos specialistai vieningai sako, kad pati vertingiausia šiuo metu jau sunokusi miško uoga – žemuogė. 

(Plačiau...)

Aktyvios veislės šuo mieste: ką reikėtų žinoti? (0)

Didelių ir vidutinių veislių, fiziškai aktyvūs šunys gali būti sėkmingai auginami ir miesto aplinkoje. Tačiau net jeigu šuo praleidžia didžiąją dalį savo laiko namų aplinkoje, reikėtų nepamiršti pasirūpinti ne tik jo grožiu, bet ir sveikata bei tinkamu „gyvenimo būdu“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandieną jums gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje srityje arba asmeniniuose santykiuose. Galbūt jausite stiprų spaudimą prisiimti atsakomybę ar rimtą įsipareigojimą, grąžinti skolą ar pan.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aurimas, Bena, Benadas, Benas, Benė, Julita, Jūra, Jūratė, Jūris, Jūrius, Tolmina, Tolminas, Tolminė;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Tikriausiai dienos situacija vers jus imtis piniginių, turtinių reikalų. Galbūt tvirtinsite sandorius. Venkite priimti abejotinais ketinimais siūlomą pagalbą, dovanas, pinigus. Tai gali atnešti problemų.

(Plačiau...)

Praktiniai patarimai: puošiame balkoną augalų kompozicijomis (video) (0)

„Tiek nuosavų namų, tiek daugiabučių gyventojai atėjus vasarai trokšta susikurti nors mažą žalią kampelį poilsiui. Skoningai apželdintas balkonas ne tik kelia vidinį džiaugsmą ir ramina po dienos darbų, bet ir ypatingai pagerina estetinę pastato išvaizdą bei mikroklimatą patalpoje - sumažina dulkių prasiskverbimą į vidų, apsaugo nuo gatvės triukšmo,“ – teigia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro dekoratyvinio želdinimo profesijos mokytoja Regina Ribokienė. Ji sutiko pasidalinti praktiškais patarimais, ką reikėtų žinoti apželdinant balkoną bei kokie augalai tinkamiausi kompozicijų kūrimui.

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien vieni santykiai megsis, glostys širdį, kiti – ją draskys. Venkite spausti mylimą žmogų – tai nieko gero neduos. Jeigu įmanoma, užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko ir tinkamos nuotaikos.

(Plačiau...)

Sekmadienį vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius sekmadienį švenčia Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Bazilė, Bazilijus, Bazilis, Bazilius, Labgaudas, Labys, Labvarda, Labvardas, Pamedas, Rimtautas, Valerija, Valerijus;

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Anupras, Dovė, Krisčius, Kristė, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas, Kristis, Ramūnas, Ramūnė, Vilma;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Harmonijos šiandien bus mažai. Jus gali draskyti vidiniai konfliktai, slaptos pagundos. Pravartu pareflektuoti, patyrinėti savo vertybes. Tikrai nieko gero, jei norite apgauti save ar kitą žmogų.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Agluona, Aluona, Barnabas, Flora, Raminta, Ramintas, Tvirbutas, Tvirbutė, Tvirgeda, Tvirgedas, Tvirmantas, Tvirmantė;

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, nesąžiningumą. Nepatikimos pasirodys kai kurios sutartys, jeigu jos susijusios su informavimu, logistika, nuosavybės reikalais.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook