Bendraukime

Bendraukime

Atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują dainą (įrašas) (0)

Jurbarkietis atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują savo dainą, kurią pavadino „Amžinai“.

A. Pojavis išgarsėjo 2013-aisiais, kai atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“.

Atlikėjas ilgiau, nei dešimtmetį gyveno užsienyje, tačiau dabar yra su šeima grįžęs į Lietuvą ir bando čia įsitvirtinti.

(Plačiau...)

Rezervato kameros užfiksavo šernų šeimyną (video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate nufilmuota šernų šeimyna.

(Plačiau...)

Rastas telefonas, ieškomas savininkas (0)

Skaitytojai į redakciją atvežė rastą telefoną. Ieškomas jo savininkas ar savininkė.

(Plačiau...)

Mituva kunkuliuoja nuo žuvų (video) (3)

Redakciją pasiekė skaitytojo filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota Mituva ir joje plaukiojančios žuvys. Pasak vyro, įvairiausių žuvų tiek, kad jas pabaidžius atrodo, jog upė užvirė.

(Plačiau...)

Prie Viešvilės klajoja vilkai (nuotraukos, video) (1)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato vyr. inspektorius Saulius Bartminas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino vilkų šeimynos vaizdais. Gamtininkas tikina, kad vaizdai fiksuoti minėtame rezervate.

(Plačiau...)

Jeigu tai darote namuose, jūsų būsto vertė mažėja trečdaliu (0)

Planuojate pirkti ar nuomotis būstą iš rūkančio asmens? Gerai pamąstykite, kokios rizikos jūsų laukia. Tarptautiniai tyrimai skelbia, kad patalpoje, kurioje buvo rūkoma, toksinai išlieka kilimuose, sienose ir balduose, tai vadinama tretiniu rūkymu.

(Plačiau...)

Metrines lydekas traukiantis vyras žuvis paleidžia (nuotraukos, video) (4)

Jurbarke gyvenantis Tomas Butkus tikina žvejojantis nuo tada, kai tik ėmė vaikščioti. Aistringas žvejys iš Nemuno yra ištraukęs ne vieną metro ilgio ir didesnę lydeką. Tačiau vyras žuvis paleidžia ir tikina to niekad nesigailintis, nes upė už tai visada atsilygina.

(Plačiau...)

Sukvietė šeimas ir draugus (nuotraukos) (0)

Jurbarko r. policijos komisariatas kartu su „Krepšinio talentai 43“ bei kitais partneriais vykdė jau tradicija tapusį sportinį - prevencinį renginį „Šeima ir draugas“.

(Plačiau...)

Ligoninė pasidalijo pacientų klausimais, kurie prajuokino feisbuką (0)

„Auksiniai pacientų išsireiškimai“, – taip paskelbtą informaciją feisbuke pavadino Respublikinė Klaipėdos ligoninė. Įstaiga socialiniame tinkle pasidalijo pacientų registratūros darbuotojams išsakytomis frazėmis – vienos jų skamba kaip pokštai, kitos kaip juokingi nesusipratimai.

(Plačiau...)

Kaip išsikviesti pagalbą užsienyje? (0)

Nemažai Lietuvos gyventojų žiemos švenčių metu ar tuoj po jų susikrauna lagaminus ir vyksta atostogų į svečius kraštus. Prieš keliones laukia nemažai rūpesčių, keliautojai tikisi smagių įspūdžių ir retas pagalvoja apie galimus pavojus, nelaimes bei kur reikėtų kreiptis joms ištikus.

(Plačiau...)

Problemos neprasprūsta pro gyventojų akis (6)

Vidur baltos dienos plieskiančios gatvių apšvietimo lempos – gan dažnai jurbarkiečius piktinanti situacija. Žmonės domisi, kodėl šviesiu paros metu eikvojama elektros energija, už kurią sumoka mokesčių mokėtojai.

(Plačiau...)

Ar tikrai Kalėdos turi būti brangios? Keli paprasti patarimai, kaip sutaupyti per didžiąsias šventes (0)

Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada trina rankomis, nes pas juos plūsta savo finansų nesugebėję suvaldyti žmonės.

(Plačiau...)

Prie pietų stalo – apie tarnystę, bendrystę ir rūpesčius (0)

Lapkričio 5 d. Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pakvietė rajono parapijose tarnaujančius kunigus ir vienuolius Padėkos pietų. Tradicija besibaigiant metams į susitikimą sukviesti dvasininkus puoselėjama nuo 2015 m., ir kaskart yra apie ką pasikalbėti ir už ką padėkoti. 

(Plačiau...)

Duonos mėgėjams: pagrindiniai šviesios ir tamsios duonos derinimo principai (0)

Ką dažniausiai valgote pusryčiams? Priešpiečiams? Vakarienei? Retas, vardindamas kasdien valgomą maistą, nepaminės juodos ar baltos duonos. 

(Plačiau...)

Psichologė pataria: kaip siekiant tikslų išvengti perdegimo (0)

Turite ambicingų tikslų ir jautriai reaguojate į nesėkmes? Pabaigę darbus jaučiate jėgų trūkumą ir norite griūti į lovą? Jei tokia savijauta kamuoja visą laiką, gali būti, jog esate pervargę ir vien tik gerai išsimiegoti jau nebeužteks. Psichologė perspėja apie ženklus, išduodančius, kad gresia perdegimo sindromas, ir pataria, kaip nuovargį suvaldyti laiku.

(Plačiau...)

Kaip teisingai naudotis skalbykle: 7 dažniausiai daromos klaidos (0)

Skalbyklė yra puikus išradimas. Ji ne tik kruopščiai išskalbia mūsų mylimus drabužius – ji juos išskalbia taip, kad jie ilgiau išlieka gaivūs ir švarūs. Tačiau su sąlyga, kad skalbyklė naudojama teisingai, rašo hunker.com.

(Plačiau...)

Rastas šuniukas - ieškomi šeimininkai (0)

Penktadienio vakarą prie savivaldybės rasta Jorkšyro terjero kalytė

(Plačiau...)

Kviečia palaikyti Jurbarką: reto grožio eglės puošia ne tik Vilnių ir Kauną: išrinkite mieliausią Lietuvos eglutę (2)

Kalėdinės nuotaikos pasklido po visą Lietuvą – šventėms ruošiasi ir didesni, ir mažesni miesteliai, kurių aikštėse visi susirenka pasigrožėti puošniomis eglutėmis. Neseniai rengėme 10 didžiausių Lietuvos miestų eglių balsavimą ir kvietėme išrinkti gražiausią. Šįkart kviečiame pasižiūrėti, kaip jaukiai Kalėdų laukia kiti miestai ir atiduoti savo balsą eglutei, kuri jums mieliausia.

(Plačiau...)

Kviečia duoti kraujo (0)

Gruodžio 16 d. Nacionalinis kraujo centras kviečia jurbarkiečius duoti kraujo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook