Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Girdžių lankoje rinkosi sūrininkai (nuotraukos) (0)

Birželio 6 d. popietę Girdžių lankoje rinkosi pačių įvairiausių sūrių gamintojai iš Girdžių ir aplinkinių kaimų. Tądien vyko jau trečioji Sūrių šventė.

(Plačiau...)

Paaugliai išniekino kryžių, po publikacijos pratrūko grasinimais (nuotraukos) (16)

Užlipti ant kryžiaus, sėdėti ir pozuoti nuotraukoms - tinkamas elgesys. Taip nusprendė su draugais Skirsnemuniškių I-ajame k. (Skirsnemunės sen.) lankęsi paaugliai. Nepilnametis jurbarkietis ne tik užsikorė ant kryžiaus, bet ir tokiu elgesiu didžiuojasi socialiniame tinkle "Facebook", kur viešai patalpinta "žygdarbio" nuotrauka.

(Plačiau...)

Neeiliniai mokyklos metai (nuotraukos) (0)

Prieš 380 metų,  1635 metais, Seredžiuje buvo įsteigta pirmoji mokykla. Per tuos ilgus metus vienokia ar kitokia mokykla mūsų miestelyje gyvavo: parapinė, rusiška, daraktoriaus P.Virako mokykla, keturmetė, šešiametė, vėliau vidurinė, o dabar – pagrindinė. Galima didžiuotis tokia mokyklos istorija, o dabar – ir tapti jos kūrėjais.

(Plačiau...)

Griovyje rado šuniukus (ieško šeimininkų) (2)

Į redakciją kreipėsi dviračių taku, Skirsnemunės link, važiavusi mergina, kuri griovyje rado du paliktus šuniukus. 

(Plačiau...)

Mašinas niokoja ginkluoti vandalai? (5)

Į redakciją kreipėsi keletas jurbarkiečių, kurie pastarosiomis dienomis rado apgadintus priekinius automobilių stiklus. Langai, įtariama, sugadinti į juos šaudant šratiniu šautuvu.

(Plačiau...)

Ieško šeimininkų (0)

Rastas šuo. Esami arba nauji šeimininkai laukiami Jurbarko r. policijos komisariate.

(Plačiau...)

„Liepaitės“ dainavo Skirsnemunėje (nuotraukos) (0)

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje lankėsi Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos 4-5 klasių mergaičių choras „Liepaitės“. Choro vadovė Edita Jaraminienė parinko panemunės mokyklą, kurioje koncertuotų jos dainininkės, keliaudamos „saulėtu, piliakalnių pilnu kraštu“, kaip pasakė vadovė.

(Plačiau...)

„Nykštuko“ futbolininkai rungtyniavo Kaune (nuotraukos) (1)

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, gegužės 21d., surengė  respublikinį ikimokyklinių įstaigų ugdytinių futboliuko festivalį ,,UEFA Grassroots Day, Futboliuko fiesta“, kurioje dalyvavo ir Jurbarko miesto vaikų lopšelio darželio ,,Nykštukas“ ugdytinių komanda.

(Plačiau...)

Bibliotekoje - gamtos fotografijos (nuotraukos) (0)

Juozas Padolskis gimė Vilkaviškio rajone, Dugnų kaime. Būsimasis fotografas mokėsi Pilviškių vidurinėje mokykloje, vėliau studijavo Kaune ir Vilniuje. Gyvenimas jį buvo nubloškęs ir į Sovietų sąjungos gilumą, kur dalyvavo geologijos ekspedicijose. „Pamatęs didingus kalnus, saulės iškepintas dykumas, neaprėpiamus miškus staiga suvokiau, kokia skirtinga yra gamta. Kaip visa tai skyrėsi nuo Suvalkijos lygumų, kur sode stirnos grikšėdamos kramtydavo pašalusius obuolius, kur kiškiai pasišokėdami lupdavo žievę nuo jaunų medelių, o pavasarį prie Šešupės taip liūnai girgždėdavo griežlės… Panorau tą grožį įamžinti, nes viskas taip greitai keičiasi, – sako gamtos fotografas.

(Plačiau...)

Aplinkotyrinių darbų konkursas „Žvilgsnis į gamtą“ (0)

Jau penktus metus iš eilės tęsiasi mokinių gamtamokslių aplinkotyrinių darbų konkursas "Žvilgsnis į gamtą", kurį organizuoja Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos biologijos ir chemijos mokytoja Lina Juškienė. Konkursą globoja Jurbarko r. Švietimo centro direktorė Aušra Baliukynaitė, kuri atvyko su gausiu krepšiu dovanėlių.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook