Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Balandžio 1-ąją, juokų, arba melagių ir pasaulinę paukščių dieną vardadienius švenčia (0)

Balandžio 1-ąją – Juokų arba melagių dieną, tiesiog būtina pokštauti, ką nors nepiktai apgauti. Jeigu pokštas pavyks, prasidedantys pavasario darbai bus sėkmingi. Senovėje šią dieną kaimynai lankydavosi vieni pas kitus, žiūrėjo, ar pasiruošė sėjai. Apsileidėlius ir tinginius išjuokdavo: radę ne vietoj žagrę ar akėčias užkeldavo jas ant stogo, noragus nunešdavo į mišką, ratus įmesdavo į tvenkinį. Moterys keisdavosi daržovių sėklomis, vaikai žaisdavo „gyva-žalia“.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Gerai būtų, jei su namiškiais pavyktų ramiai ir draugiškai išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Gana palanku imtis ūkinių darbų, apsitvarkyti namus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Nelengva dienelė. Pretenzijas jums gali reikšti visi, kurie nepatingės to daryti. Pasistenkite nevesti iš kantrybės vadovų, pareigūnų ir šeimos narių. Ir neskubėkite jaustis įžeisti, jei jūsų nesuprato dominantis žmogus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Saugokite savo reputaciją, nes ir be to netrūksta rūpesčių. Popiet bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Nesulauksite rimto požiūrio į jūsų pareiškimus, pasiūlymus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra;

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopai (0)

AVINAS. Bus kalbama apie šeimai, giminei svarbius dalykus, progas. Internetu galite užmegzti ar atnaujinti svarbius jums ryšius. Romantiški troškimai augs kaip ant mielių.

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Jūsų dėmesio trokšta jus mylintys žmonės, vaikai, todėl nepagailėkite pinigų, laiko ir jėgų, kad jiems suteiktumėte kuo daugiau pozityvių emocijų. Šiandien galite atskleisti savo geriausias savybes.

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Saugokite savo reputaciją, nes ir be to netrūksta rūpesčių. Popiet bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Nesulauksite rimto požiūrio į jūsų pareiškimus, pasiūlymus.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Būsite nerimastingi, ištroškę adrenalino. Jeigu nėra iššūkių, aistros, tuomet išprovokuosite ar išgalvosite. Svarbu, kad emocijos kunkuliuotų ir jaustumėtės gyvybingi. Kita vertus, įtampa ir savaime neišvengiamai kils.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Šiandien reikėtų kaupti energiją naujiems darbams. Jau galima ir startuoti, jeigu viskas suplanuota. Taupiau naudokite resursus, saugokite nuosavybę, piniginę.

(Plačiau...)

Komunikacijos pasiūlymas verslui palankiomis sąlygomis „Setupad“ reklamos tinkle (0)

Koronavirusas įnešė daug neapibrėžtumo daugelyje kasdieninio gyvenimo sričių, o ypač kai kuriuose verslo segmentuose. Daugiausiai nukentėjo tie verslai, kurie glaudžiai siejami su bendravimu su žmonėmis - maitinimo paslaugas teikiančios įmonės, pramogų verslo, grožio industrijos atstovai, odontologai, kelionių agentūros ir kiti verslai. 

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Tai gali būti diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai, lengvabūdiškai. Labai lengva tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais.

(Plačiau...)

„Paskyrėme sau antibiotikų. Ar žinome, kuo rizikuojame?“ (0)

Neatsakingas antibiotikų vartojimas ne tik kenkia žmogaus sveikatai, bet ir žaibiškai didina šios grupės vaistų atsparumą, kas galiausiai gali privesti prie to, kad infekcijoms gydyti nebeturėsime efektyvių vaistų. Apie tai, kaip neracionaliai vartojant antibiotikus rizikuojame pabloginti savo sveikatos būklę ir kokių pagrindinių taisyklių vertėtų laikytis vartojant šios grupės vaistus, pasakoja vaistininkas Laurynas Rukas.

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandieną bendraudami itin pasverkite savo žodžius, neliežuvaukite, nes dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų frazių galite turėti rimtų nemalonumų. Naujos pažintys greičiausiai bus be ateities. 

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų, nes jūsų blaivus protas truputį snaus. Pravartu rimčiau įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis.

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien būkite labai dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Rekomenduojamas sveikas poilsis, meditacijos, dvasinės praktikos. Jos tarsi pakylės sielą, leis į daug ką pažvelgti kitomis akimis.

(Plačiau...)

Esminis faktas apie makaronus, kurio daug kas nežino (0)

Makaronai dažnas maistas kiekvienoje šeimoje. Šiandien renkantis makaronus populiarus terminas yra visų grūdo dalių makaronai (ang. whole grain), tačiau mažai kas žino, kad jie gali būti pagaminti iš skirtingų kviečių rūšių, todėl ir jų maistinė vertė skiriasi. Jūsų dėmesiui, mitybos specialistės patarimai, kaip išsirinkti geriausią produktą.

(Plačiau...)

Prisipirkote per daug duonos? Specialistas patarė, kaip išlaikyti ją šviežią ilgiau (0)

Baimindamiesi koronaviruso Lietuvos gyventojai tuština maisto lentynas, ne išimtis – ir duona. Tačiau, priešingai nei kruopų ar makaronų, duonos gaminių galiojimo laikas – itin trumpas, todėl atsargų ilgam neprikaupsite. Kepyklų atstovai skatina atsakingai vartoti ir pataria – kaip duoną laikyti ir kokią rinktis, kad šios nereikėtų išmesti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook