Bendraukime

Bendraukime

Vardadienius šiandien švenčia (0)

1935 metų balandžio 15 dieną Vašingtone JAV prezidentas Theodore'as Rooseveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Šiandien būsite aktyvūs ir fiziškai, ir protiškai. Regis, bus aptartos jūsų perspektyvos. Augs ambicijos, ir tai gali nemaloniai trikdyti jūsų aplinkos žmones.

(Plačiau...)

Atmintinė: ką reikia žinoti apie draudimo paslaugas karantino laikotarpiu? (0)

Pastaruoju metu gyvename smarkiai pakitusiomis sąlygomis – prie jų prisitaikyti turi ir gyventojai, ir verslas. Karantino laikotarpiu turime itin saugoti vieni kitus, todėl daugelis reikalingų paslaugų, taip pat – ir draudimo, teikiamos nuotoliniu būdu. Silva Viskontė, „Compensa Vienna Insurance Group“ Raseinių skyriaus vadovė paaiškina, ką reikia žinoti Jurbarko gyventojams, jei šiuo metu reikalinga konsultacija, norite apsidrausti ar nutiko žala, ir primena, kaip pastarąją užfiksuoti savarankiškai.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Justina, Justinas, Vaišvydas, Vaišvydė, Vaiva, Valerijonas, Visvaldas;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Tikriausiai teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Regis, reikės šalinti trūkumus dokumentuose, rašto darbuose ar pan. Pasisaugokite provokacijų. Neliekite neigiamų emocijų ant kitų žmonių galvų.

(Plačiau...)

Merginos sudaužymo ir prievartavimo byla - stiprus signalas visuomenei (0)

Informacijos apie COVID-19 antplūdyje pasimeta svarbios naujienos. Prieš tris savaites Harvey Weinsteinas, buvęs vienu svarbiausiu Holivudo žmogumi, tapo Niujorko (JAV) kalėjimo kaliniu. Jei aukštesnės instancijos teismas nepakeis Niujorko valstijos teismo sprendimo, H. Weinsteinas kalėjime gali praleisti likusį savo gyvenimą – jam skirti 23 metai kalėjimo. Tai – labai svarbus sprendimas, reiškiantis, kad teisingumas pagaliau pradedamas įgyvendinti ir seksualinio smurto bylose.

(Plačiau...)

Žaisliniai šautuvai virto aktyvia aistra (0)

Vaikai šautuvėliais žaidžia – tokią frazę šratasvydžio gerbėjai išgirsta itin dažnai. Tačiau pykčio ji nekelia – tik juoką. Šratasvydį išbandę skeptikai paprastai patys be jo vėliau gyvenimo neįsivaizduoja. Jurbarke šio sporto entuziastų taip pat yra ir jie nekantriai laukia, kol baigsis karantinas. Šiltąjį sezoną šratasvydininkai planuoja pradėti ne tik važinėdami į kitų organizuojamus žaidimus, bet ir siūlyti ekstremalią pramogą mūsų krašte.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Algaudė, Ida, Idalija, Iduna, Liaugaudas, Liaugeda, Liaugedas, Liaugedė, Liauginta, Liaugintas, Liaugintė, Martynas, Mindaugas;

(Plačiau...)

Viešvilę aplankė avinėlių poros (nuotraukos) (1)

Šv. Velykas šiemet nepaprastomis pavertė karantinas. Tačiau Viešvilėje užsidaryti privaloma ne visiems. Miestelyje lankosi šventiškai nusiteikusios velykinių avinėlių poros.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Alfredas, Galkanta, Galkantas, Galmantas, Galmantė, Julius, Jūratė, Preibutas, Preibutė, Preigilas, Preigilė, Zenonas;

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Nuotaika bus toli gražu ne šventiška. Galvosite apie darbus, politines, globalines problemas. Pravartu pamaloninti save gardžiu maistu, atsipalaiduoti.

(Plačiau...)

Ieškomi rasto šuniuko šeimininkai (0)

Jurbarke, Gedimino g., rastas jaunas šuniukas. Gyvūną radę žmonės prašo susisiekti šeimininkus.

(Plačiau...)

Vaistininkai: briliantinei žalumai ne vieta ant kiaušinių (0)

Velykas pasitinkant savo namuose ar sodyboje per visuotinį karantiną, sveikatos specialistai pataria dar labiau paisyti auksinės taisyklės – saiko. Neverta ruošti gausybės patiekalų, kuriuos tektų kimšti dar kelias pošventines dienas, kiaušinių rekomenduojama per dieną suvalgyti ne daugiau kaip 2-3, o juos marginant svarbu įvertinti naudojamų medžiagų poveikį sveikatai.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilė, Eigmantas, Eigmantė, Eigmina, Eigminas, Eigminė, Eigminta, Eigmintas, Leonas, Vykintas, Vykintė, Stanislovas;

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Svajosite apie tolimas keliones, aukštus siekius, išgarsėjimą. Tikriausiai pastebėsite, kad kažkas jums rodo didesnį dėmesį nei anksčiau. Galite sulaukti aktualios žinios iš toli.

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Rinksite informaciją apie dominamų prekių bei paslaugų kainas, teikiamas nuolaidas ar garantijas. Galite imtis nedidelio remonto arba tvarkyti buitinę techniką.

(Plačiau...)

Lietuviams dėl karantino plūstant į gamtą, specialistai perspėja dėl erkių (0)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) primena, kad siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo, raginama apskritai vengti bet kokio išėjimo iš namų, jei nėra būtinybės, o lankantis parkuose laikytis saugaus – 2 metrų – atstumo. Dalis gyventojų pasivaikščiojimui renkasi nuošalesnes erdves: miškus, sodus ar pievas prie namų, tačiau NVSC specialistai atkreipia dėmesį, kad gamtoje svarbu saugotis pavojingas ligas platinančių voragyvių – erkių. Jos yra paplitusios visoje Lietuvos teritorijoje. Erkėms labiausiai tinkama aplinka – lapuočių ir mišrūs miškai, kurie vyrauja vidurio Lietuvoje, tačiau jų galima rasti pušynuose ar net miestų parkuose, soduose, kitose žaliosiose zonose.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Galite negauti to, ką vylėtės jau beveik turį savo rankose. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Kantriai dirbkite ką galite ir stenkitės išlikti ramūs. Būkite atidesni mylimiems žmonėms, draugams.

(Plačiau...)

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Prasideda Didžioji savaitė – paskutinė savaitė prieš Velykas. Visos Didžiosios savaitės dienos įvardijamos Didžiosiomis, nes prisimenami didieji bažnyčios įvykiai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook