Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Jaunimo šventė Juodaičiuose – kelių dešimtmečių tradicija (0)

Šeštadienį, prieš Škapliernos atlaidus, Juodaičiuose šurmuliavo šventė „Vasaros žiedai“, turinti jau senas tradicijas ir dažniausiai vadinama tiesiog jaunimo švente. Be šios šventės Juodaičiai neįsivaizduojami jau gerus keturis dešimtmečius. Dabar jaunimo šventę rengia Klausučių kultūros centro Juodaičių skyrius.

(Plačiau...)

Gėles vogė iš parko (nuotraukos) (10)

Į redakciją kreipėsi pasipiktinusi jurbarkietė, kuri užfiksavo, kaip dviračiu atvažiavęs jaunuolis pavogė gėlių iš Dvaro parko Jurbarke. Dviračiu atvažiavęs vaikinas prisiskynė puokštę raudonų rožių ir tiesiog nuvažiavo.

(Plačiau...)

Automobilis užšoko ant šaligatvio (nuotraukos) (2)

Liepos 17 d. pavakare Jurbarke, Algirdo g., šalia „Maximos“ prekybos centro, tik per atsitiktinumą išvengta nelaimės.

(Plačiau...)

Šunį nugaišti paliko miesto centre (2)

Ketvirtadienio pavakarę praeivius Dariaus ir Girėno g. bei šalimais žaidžiančius vaikus sukrėtė neregėtas žiaurumas. Automobiliu šunį partrenkęs vairuotojas gyvūną tiesiog paliko nugaišti.

(Plačiau...)

Statybines atliekas suvertė į konteinerius (nuotraukos) (1)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris pasibaisėjo Daukanto g. šilumos trasą rekonstruojančios įmonės "Požeminiai darbai" darbininkų elgesiu. Pastarieji statybinėmis atliekomis nesibodėjo atsikratyti šiukšlių konteineriuose. Įstatymas reikalauja tokias atliekas atiduoti į stambiagabaričių atliekų aikštelę.

(Plačiau...)

Porelei merginų linksmybės ant stogo pasirodė normali pramoga (video) (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos pavojingai ant stogo krypinėjančios merginos. Vaizdai nufilmuoti kovo 7 d., kai dvi merginos linksminosi ant stogo Jurbarke, Gedimino g. Liudininko teigimu, filmuko herojės greičiausiai buvo neblaivios, o savo įspūdžius sustiprino garsiai besikeikdamos.

(Plačiau...)

Papiktino patrulių elgesys (7)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris užfiksavo eismą draudžiantį ženklą ignoravusius policijos patrulius. Greičiausiai pietauti į UAB "Dainiai" valgyklą atvažiavę pareigūnai greičiausiai ne itin norėjo nedidelę atkarpą nueiti pėsčiomis, todėl į aikštelę įvažiavo nekreipdami dėmesio į tai daryti draudžiantį ženklą.

(Plačiau...)

Jurbarkiškiai dalyvavo TS-LKD vasaros sąskrydyje (nuotraukos) (2)

Liepos 4-5 dieną Trakuose, sveikatinimo ir poilsio parke „Slėnis“ vyko kasmetinis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vasaros sąskrydis. Jame gausiai  ir aktyviai sudalyvavo jurbarkiškiai.

(Plačiau...)

Nutrija prisileido fotografą (nuotraukos, papildyta video) (6)

Jurbarke, buvusiame Susivienijime, prie garažų, pastebėta ir nufotografuota baloje besiturškianti nutrija. Greičiausiai iš Imsrės upelio atklydęs gyvūnas artyn priėjusio žmogaus nesibaidė ir leidosi fotografuojamas.

(Plačiau...)

Policininkai užgesino degantį namą (0)

Birželio 30 d., patruliuodami Jurbarko mieste policininkai apie 1.20 val. pastebėjo, kad dega Kauno gatvėje esančio namo lauko siena. Šiame name yra įsikūrusi laidojimo paslaugas teikianti įmonė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook