Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Pavogė Jaunimo parko šviestuvus (nuotraukos) (11)

Nusikaltėliai nusitaikė į dar nebaigtą Jaunimo parką Jurbarko Naujamiestyje. Pastarosiomis dienomis minias vaikų dėl įjungtų fontanų traukusi vieta patraukė ir vagių dėmesį. Nusikaltėliai pavogė 39 iš 55 specialių šviestuvų. Oficialiai parkas turėjo būti atidarytas kitą savaitę.

(Plačiau...)

Sosnovskio barštis sukėlė nerimą (nuotraukos) (5)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuriai nerimą sukėlė Algirdo g. pastebėtas itin pavojingas augalas Sosnovskio barštis. Moteris nerimauja, kad kerojantys augalai gali smarkiai sužaloti apie jų keliamą pavojų nežinančius vaikus ir stebisi, kad tokiems augalams esą leidžiama laisvai augti.

(Plačiau...)

Automobilį apmėtė kiaušiniais (nuotraukos) (3)

Ketvirtadienio pavakarę vieno iš Jurbarke, Kauno g., stovinčių automobilių savininko laukė nemalonus siurprizas - vandalai transporto priemonę apmėtė kiaušiniais.

(Plačiau...)

Skaitytojas: valdininkai turi degti iš gėdos (nuotraukos) (10)

Pasivaikščioti miesto karjero pakrantėmis susiruošęs laikraščio skaitytojas liko pakraupęs. Prie populiariausio miesto telkinio, kuriame gyventojai maudosi, šalia kurio leidžia laiką, jis rado ilgus metus kauptą sąvartyną. Kas kelias dešimtis ar kelis šimtus metrų išpiltose krūvose - automobilių detalės, padangos, seni rūbai, statybinės atliekos.

(Plačiau...)

Chuliganai nulaužė paskutinį medį (nuotraukos) (7)

Nespėjo teisėsauga išsiaiškinti kovo mėnesį tris medelius Jurbarke, Gedimino g., nulaužusių chuliganų istorijos, o niokotojai vėl pasityčiojo iš miesto - nulaužė paskutinį iš buvusių keturių medžių.

(Plačiau...)

Užėmė neįgaliojo vietą policijos panosėje (2)

Neįgaliesiems skirta vieta šalia policijos komisariato esančioje aikštelėje traukia kelių gaidelius. Vieną tokį pažeidėją nufotografavo ir nuotrauką redakcijai atsiuntė skaitytojas.

(Plačiau...)

Ieško šeimininkų (3)

Rastas jaunas šuniukas, kuriam ieškomi šeimininkai. Gyvūnas draugiškas, žmonių nebijo.

(Plačiau...)

Lietuviai patys turtingiausi ES? Dideli mokesčiai – kelias į skurdą. (0)

Paskutinėje Europos komisijos ataskaitoje apie PVM tarifus akivaizdu, kad ES šalyse aktyviai naudojami „lengvatiniai PVM tarifai“ ir net „super lengvatinis PVM tarifas“, užtikrinantys ekonominį savos šalies konkurencingumą.*

Net didindamos PVM kai kuriose srityse, jos neužmiršta, kad „galiausiai PVM sumoka galutinis vartotojas“ ir piniginių dydis yra ribotas, todėl bet kokį augimą kompensuoja „lengvatiniu PVM tarifu“ pirmo būtinumo produktams. Šią taisyklę naudoja praktiškai visos ES šalys, išskyrus Lietuvą. Ir atsisakymas nuo lengvatinio tarifo šildymui ir jo padidinimas iki 21 proc. eilinį kartą potencialiam investuotojui primena, kad jam reikia laikytis kuo toliau nuo Lietuvos. Juk kuo daugiau paimama per mokesčius, tuo mažesnė lieka gyventojų perkamoji galia, tuo mažesnės šalies ekonominio augimo galimybės ir brangesnė darbo jėga.

(Plačiau...)

Po lavono apžiūros pirštines išmetė pakrantėje? (nuotraukos) (4)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas iš Girdžių, kuris pasipiktino antradienio vakarą prie užtvankos dirbusiais policijos tyrėjais. Pareigūnai rinko įrodymus ir apžiūrėjo rastą nužudytą žmogų. Kai palaikai ir daiktiniai įrodymai buvo išgabenti, skaitytojo teigimu, policininkai darbo vietos susitvarkyti nesivargino - lavono apžiūrai naudotas gumines pirštines tiesiog numetė pakrantėje ir paliko.

(Plačiau...)

Dviračiais – į kelionę pagerbti žuvusius tremtyje (nuotraukos) (0)

Birželio 13-14 dienomis vyko TS –LKD Jurbarko skyriaus organizuotas žygis į Viduklę (Raseinių rajonas). Dviratininkai į patriotinį žygį vyko minėdami tremtyje žuvusius tautiečius, Gedulo ir vilties dienai paminėti. Per dvi dienas trukusį žygį nuvažiuota 128 km, aplankytos dvi trėmimų vietos, Viduklėje, o grįžtant  ir Lybiškiuose.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook