Bendraukime

Bendraukime

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų, nes jūsų blaivus protas truputį snaus. Pravartu rimčiau įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis.

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien būkite labai dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Rekomenduojamas sveikas poilsis, meditacijos, dvasinės praktikos. Jos tarsi pakylės sielą, leis į daug ką pažvelgti kitomis akimis.

(Plačiau...)

Esminis faktas apie makaronus, kurio daug kas nežino (0)

Makaronai dažnas maistas kiekvienoje šeimoje. Šiandien renkantis makaronus populiarus terminas yra visų grūdo dalių makaronai (ang. whole grain), tačiau mažai kas žino, kad jie gali būti pagaminti iš skirtingų kviečių rūšių, todėl ir jų maistinė vertė skiriasi. Jūsų dėmesiui, mitybos specialistės patarimai, kaip išsirinkti geriausią produktą.

(Plačiau...)

Prisipirkote per daug duonos? Specialistas patarė, kaip išlaikyti ją šviežią ilgiau (0)

Baimindamiesi koronaviruso Lietuvos gyventojai tuština maisto lentynas, ne išimtis – ir duona. Tačiau, priešingai nei kruopų ar makaronų, duonos gaminių galiojimo laikas – itin trumpas, todėl atsargų ilgam neprikaupsite. Kepyklų atstovai skatina atsakingai vartoti ir pataria – kaip duoną laikyti ir kokią rinktis, kad šios nereikėtų išmesti.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip taupyti energiją daug laiko praleidžiant namuose (0)

Šiomis dienomis daugumai tenka pratintis prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų – didžiąją dalį laiko praleisti namuose. Nevykdami į darbą sutaupome laiko ir išlaidų kelionėms, tačiau ilgiau būdami namuose suvartojame ir daugiau energijos – elektros ir dujų. Tausojantis energijos vartojimas tampa labai aktualus, nes taupydami elektrą ir dujas ne tik mažiname savo sąskaitas, bet ir prisidedame prie gamtos išsaugojimo.

(Plačiau...)

Karantino metu senjorai aktyviai bendrauja internete (0)

Remiantis Statistikos departamento duomenimis, 45 proc. asmenų, kurie gyvena vieni, yra virš 65-erių metų – tai beveik 200 tūkst. Lietuvos gyventojų. Pasak psichologų, socialiniai ryšiai žmonėms yra reikalingi kaip oras, o vienišiems vyresnio amžiaus asmenims – jie dar svarbesni. Todėl paskelbtas karantinas Lietuvoje yra dvigubai psichologiškai sunkesnis laikotarpis po vieną gyvenantiems senjorams. Jų vienatvę ir atskirtį saviizoliacijos metu gali padėti įveikti bendravimas bei naujos pažintys, kurios šiomis dienomis keliasi į internetą.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Tikriausiai bus rimtų susitikimų, reikalų aptarimų. Galite gauti ir gana viliojamų pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai įdomius planus. Nedarykite nieko tokio, kas galėtų suklaidinti kitus žmones.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Galite tikėtis nemažos įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai savo energijos, jeigu matote, kad jūsų tendencingai nenori suprasti.

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Diena žada netikėtumų, visų pirma, darbe. Nors turėsite pakankamai gyvybinių jėgų įgyvendinti profesinius sumanymus, verslo planus, bet dėl netikėtų aplinkybių ar galimybės greitai pasipelnyti gali atsirasti naujų planų.

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Jums netrūks valios, ryžto ir konkretumo. Tikėtina pažanga profesijos srityje, ypač jei jau iš anksto buvote pasirengę permainoms, patikrinimams. Galite gauti vertingų patarimų.

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Įprasta aplinka, kasdienybė gali erzinti, gadinti nuotaiką. Geriau jausitės, jei galėsite nuobodžius užsiėmimus atidėti, o dabar pasimėgauti ypatingais susitikimais. Aktualiu gali tapti primirštas pomėgis ar draugystės ryšys.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 14-ajai, šeštadieniui (0)

AVINAS. Vilios įvairūs malonumai, pagundos, pikantiški potyriai. Pažįstami gali mėginti jus įtraukti į neįprastus užsiėmimus. Arba, atvirkščiai, tai stengsitės padaryti jūs. Regis, tie sumanymai nemažai kainuos.

(Plačiau...)

Penktadienis ir 13 d. - laimingesnė, nei kiti penktadieniai? (0)

Daugelis yra girdėję mitą, kad jei penktadienis sutampa su 13-ąja mėnesio diena, tai blogą lemiantis ženklas. Vieni šią dieną atšaukia keliones, kiti nepasirašo svarbių sutarčių ar net vengia sėsti prie automobilio vairo. Vis dėlto „Lietuvos draudimo“ duomenys rodo, kad baimintis šios datos nereikėtų.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 12-ajai, ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Baugins galimos kliūtys, išlaidos. Susikaupkite ir ramiai siekite tikslo.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, trečiadieniui (0)

AVINAS. Jeigu nekonfliktuosite su žmonėmis, ypač su pareigūnais, tuomet diena bus gana šventiška. Skleiskite meilę, o ne agresiją, ir sulauksite malonaus atsako. Pasisaugokite traumų, ugnies.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, antradieniui (0)

AVINAS. Šiandien turėsite daug reikalų ir kontaktų. Turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe, suderinti tai, kas neseniai išsiderino. Įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo.

(Plačiau...)

Kviečia įsiamžinti istorinėje nuotraukoje (1)

Kovo 11-ąją savivaldybės aikštėje bus laikomasi tradicijos – iš paukščio skrydžio bus užfiksuotas iš žmonių suformuotas patriotinis simbolis. Šį kartą organizatoriai nusprendė pagerbti sukaktį – Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį.

(Plačiau...)

Raudonas lūpdažis – klaidos, kurias daro dažna (0)

Raudonos lūpos – klasika. Tačiau klaidinga manyti, kad užtenka tik rasti tinkamą atspalvį. Tam, kad paryškintos lūpos atrodytų gražiai, jas reikia ruošti iš anksto, o atspalvio klausimą palikti pabaigai, tikina „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė. Ji pastebi, kad dauguma moterų daro klaidų ir pamiršta, kad raudonus lūpų dažus svarbu rinktis pirmiausia pagal savo odos būklę, poreikius bei gyvenimo būdą. Specialistė atskleidžia, ką reikia žinoti prieš renkantis raudoną lūpdažį.

(Plačiau...)

Plyta, tapusi pamatu: ko dar nežinojote apie pirmąjį pasaulyje mobilųjį telefoną? (0)

Lygiai prieš 37 metus – 1983 m. kovo 6 d. į prekybą buvo paleistas pirmasis analoginiame 1G tinkle veikęs komercinis nešiojamasis mobilusis telefonas „Motorola DynaTAC 8000X“. Pasak Rudy‘io Kroloppo, kuris tuo momentu buvo atsakingas už „Motorola“ dizainą, tai buvo revoliucija, dėl kurios nusidriekė tūkstantinės klientų eilės, nepaisant įrenginio dydžio, kainos ir suteikiamų funkcijų.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 9-ajai, pirmadieniui (0)

AVINAS. Neatidėliokite nebaigtų svarbų darbų tarnyboje. Bus kur kas geriau, jei elgsitės teisingai, moraliai, nekenksite kitiems, o kartu – ir sau. Tiktų grūdintis, puoselėti kūno grožį ir sveikatą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook