Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Šeštadienį Jurbarke skraidė lėkštės (0)

Rugpjūčio 29 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos stadione vietoj įprastų futbolo varžybų ir kamuolių buvo galima išvysti skraidančių lėkščių. Tą šeštadienį vyko lauko ultimeito HAT turnyras „Diskasukis“, kuriame dalyvavo šios sporto šakos entuziaztai ne tik iš Jurbarko, bet ir Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos.

(Plačiau...)

Ties Vajotais apsivertė automobilis (0)

Penktadienio vakarą, apie 19 val., ties Vajotų k. (Jurbarkų sen.) nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis.

(Plačiau...)

Vestuvininkų nuotaiką sugadino tualetas (11)

Šeštadienį vieną svarbiausių savo gyvenimo progų švęsti susiruošę jaunavedžiai liko nemaloniai nustebę. Jurbarko civilinės metrikacijos biure užsukę į tualetą išvydo netikėtą vaizdą - nešvarumais aptekusį klozetą.

(Plačiau...)

Naktiniame žygyje - dviračiai ir teleskopas (0)

Ko gero pirmą kartą Jurbarko rajone vykęs naktinis dviračių žygis dviratininkams paliko daug gerų įspūdžių. TS LKD Jurbarko skyrius rugpjūčio 14 d. kvietė kartu iš Jurbarko vykti į Vertimų stovyklavietę stebėti žvaigždžių. Dviratininkus lydėjo astronomijos mėgėjas, bei dviratininkas Marius Mikalainis.

(Plačiau...)

Jaunimo šventė Juodaičiuose – kelių dešimtmečių tradicija (0)

Šeštadienį, prieš Škapliernos atlaidus, Juodaičiuose šurmuliavo šventė „Vasaros žiedai“, turinti jau senas tradicijas ir dažniausiai vadinama tiesiog jaunimo švente. Be šios šventės Juodaičiai neįsivaizduojami jau gerus keturis dešimtmečius. Dabar jaunimo šventę rengia Klausučių kultūros centro Juodaičių skyrius.

(Plačiau...)

Gėles vogė iš parko (nuotraukos) (10)

Į redakciją kreipėsi pasipiktinusi jurbarkietė, kuri užfiksavo, kaip dviračiu atvažiavęs jaunuolis pavogė gėlių iš Dvaro parko Jurbarke. Dviračiu atvažiavęs vaikinas prisiskynė puokštę raudonų rožių ir tiesiog nuvažiavo.

(Plačiau...)

Automobilis užšoko ant šaligatvio (nuotraukos) (2)

Liepos 17 d. pavakare Jurbarke, Algirdo g., šalia „Maximos“ prekybos centro, tik per atsitiktinumą išvengta nelaimės.

(Plačiau...)

Šunį nugaišti paliko miesto centre (2)

Ketvirtadienio pavakarę praeivius Dariaus ir Girėno g. bei šalimais žaidžiančius vaikus sukrėtė neregėtas žiaurumas. Automobiliu šunį partrenkęs vairuotojas gyvūną tiesiog paliko nugaišti.

(Plačiau...)

Statybines atliekas suvertė į konteinerius (nuotraukos) (1)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris pasibaisėjo Daukanto g. šilumos trasą rekonstruojančios įmonės "Požeminiai darbai" darbininkų elgesiu. Pastarieji statybinėmis atliekomis nesibodėjo atsikratyti šiukšlių konteineriuose. Įstatymas reikalauja tokias atliekas atiduoti į stambiagabaričių atliekų aikštelę.

(Plačiau...)

Porelei merginų linksmybės ant stogo pasirodė normali pramoga (video) (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos pavojingai ant stogo krypinėjančios merginos. Vaizdai nufilmuoti kovo 7 d., kai dvi merginos linksminosi ant stogo Jurbarke, Gedimino g. Liudininko teigimu, filmuko herojės greičiausiai buvo neblaivios, o savo įspūdžius sustiprino garsiai besikeikdamos.

(Plačiau...)

Papiktino patrulių elgesys (7)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris užfiksavo eismą draudžiantį ženklą ignoravusius policijos patrulius. Greičiausiai pietauti į UAB "Dainiai" valgyklą atvažiavę pareigūnai greičiausiai ne itin norėjo nedidelę atkarpą nueiti pėsčiomis, todėl į aikštelę įvažiavo nekreipdami dėmesio į tai daryti draudžiantį ženklą.

(Plačiau...)

Jurbarkiškiai dalyvavo TS-LKD vasaros sąskrydyje (nuotraukos) (2)

Liepos 4-5 dieną Trakuose, sveikatinimo ir poilsio parke „Slėnis“ vyko kasmetinis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vasaros sąskrydis. Jame gausiai  ir aktyviai sudalyvavo jurbarkiškiai.

(Plačiau...)

Nutrija prisileido fotografą (nuotraukos, papildyta video) (6)

Jurbarke, buvusiame Susivienijime, prie garažų, pastebėta ir nufotografuota baloje besiturškianti nutrija. Greičiausiai iš Imsrės upelio atklydęs gyvūnas artyn priėjusio žmogaus nesibaidė ir leidosi fotografuojamas.

(Plačiau...)

Policininkai užgesino degantį namą (0)

Birželio 30 d., patruliuodami Jurbarko mieste policininkai apie 1.20 val. pastebėjo, kad dega Kauno gatvėje esančio namo lauko siena. Šiame name yra įsikūrusi laidojimo paslaugas teikianti įmonė.

(Plačiau...)

Pavogė Jaunimo parko šviestuvus (nuotraukos) (11)

Nusikaltėliai nusitaikė į dar nebaigtą Jaunimo parką Jurbarko Naujamiestyje. Pastarosiomis dienomis minias vaikų dėl įjungtų fontanų traukusi vieta patraukė ir vagių dėmesį. Nusikaltėliai pavogė 39 iš 55 specialių šviestuvų. Oficialiai parkas turėjo būti atidarytas kitą savaitę.

(Plačiau...)

Sosnovskio barštis sukėlė nerimą (nuotraukos) (5)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuriai nerimą sukėlė Algirdo g. pastebėtas itin pavojingas augalas Sosnovskio barštis. Moteris nerimauja, kad kerojantys augalai gali smarkiai sužaloti apie jų keliamą pavojų nežinančius vaikus ir stebisi, kad tokiems augalams esą leidžiama laisvai augti.

(Plačiau...)

Automobilį apmėtė kiaušiniais (nuotraukos) (3)

Ketvirtadienio pavakarę vieno iš Jurbarke, Kauno g., stovinčių automobilių savininko laukė nemalonus siurprizas - vandalai transporto priemonę apmėtė kiaušiniais.

(Plačiau...)

Skaitytojas: valdininkai turi degti iš gėdos (nuotraukos) (10)

Pasivaikščioti miesto karjero pakrantėmis susiruošęs laikraščio skaitytojas liko pakraupęs. Prie populiariausio miesto telkinio, kuriame gyventojai maudosi, šalia kurio leidžia laiką, jis rado ilgus metus kauptą sąvartyną. Kas kelias dešimtis ar kelis šimtus metrų išpiltose krūvose - automobilių detalės, padangos, seni rūbai, statybinės atliekos.

(Plačiau...)

Chuliganai nulaužė paskutinį medį (nuotraukos) (7)

Nespėjo teisėsauga išsiaiškinti kovo mėnesį tris medelius Jurbarke, Gedimino g., nulaužusių chuliganų istorijos, o niokotojai vėl pasityčiojo iš miesto - nulaužė paskutinį iš buvusių keturių medžių.

(Plačiau...)

Užėmė neįgaliojo vietą policijos panosėje (2)

Neįgaliesiems skirta vieta šalia policijos komisariato esančioje aikštelėje traukia kelių gaidelius. Vieną tokį pažeidėją nufotografavo ir nuotrauką redakcijai atsiuntė skaitytojas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook